grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 А що се отнася до филмите...

Go down 
+5
Gabrielle
right in two
Гаднярка
born2Bwild
Char
9 posters
АвторСъобщение
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeНед Яну 23, 2011 12:41 pm

Какво стана със филмовите теми? Нямахме ли "Любими филми", "Хоръри" и подобни...или просто не мога да ги намеря?
:?
Върнете се в началото Go down
born2Bwild
Администратор
Администратор
born2Bwild


Capricorn Брой мнения : 194
Точки : 219
Репутация : 0
Дата на регистрация : 10.12.2010
Възраст : 37
Местожителство : State of Love and Trust

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeПон Яну 24, 2011 7:21 am

За мен това е доста болна тема... имам чувството, че съм изгледал 99% от 'стойностните' филми от всеки жанр, или поне в Замунда. С всеки път по-трудно си намирам нещо, което да ме грабне, независимо от кой жанр е. Напоследък съм се ориентирал главно към трилъри... Ако някой може да ми даде съвет за хубав трилър, който не съм гледал? Аз лично препоръчвам "Mindhunters"!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1345634979
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeПон Яну 24, 2011 12:50 pm

Мдаа, познато ми е като чувство, но аз съм изгледала не повече от 60 процента, няма и толкова. Хващай "топ 250" на IMDB и си набелязвай, едва ли си изгледал напълно всички.
Момент, пак ще опитам да направя списък с най-най:

500 days of Summer
Eternal sunshine of the spotless mind
Juno
Thelma and Louis
Prestige
The Shawshank redemption
The Green Mile
The pianist
Swing kids
The dead poets` society
Closer
Black swan
The fountain
Fight club
Memento
Sweeney Todd
LOTR + Star Wars (просто да отбележа )
The Breakfast club
V for Vendeta
One Flew Over the Cuckoo's Nest
Shindler`s list
A clockwork orange
Into the wild
Crash
Candy
Leon.

тъй като ще да съм изпуснала, после ще допълвам. :д

Върнете се в началото Go down
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeПон Яну 24, 2011 3:03 pm

Йей..обожавам филми...гледам всякакви "жанрове".... от любимите ми са най- различни и те са многоо:
z.B. (препоръчани) ... Shutter Island /
Donnie Darko / Тия трите не ги схващам много..ама са интересни
Inception /

The Butterfly Effect, of course
Entrapment
Cracks
The Blind Side

От хорърте, дето не са ми умни много:
Shrooms
The Unborn
House of wax

Нататък пак може да пиша... дотолкова ми иде музата тая вечер ;)
Някои вече бяха споменати по-горе^

Върнете се в началото Go down
born2Bwild
Администратор
Администратор
born2Bwild


Capricorn Брой мнения : 194
Точки : 219
Репутация : 0
Дата на регистрация : 10.12.2010
Възраст : 37
Местожителство : State of Love and Trust

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeПон Яну 24, 2011 5:06 pm

Благодаря за предложенията. От тях не съм гледал само Black swan, The Unborn и Shrooms, което ще поправя най-вероятно още тази нощ (с изключение на Shrooms)... Нещо не ме грабна описанието...

Моите предложения са:

The Skeleton Key / Шперцът (2005)
5ive Days to Midnight / 5 Дни до полунощ (2004)
The Devil's Advocate / Адвокат на дявола (1997)
Crank / Огън в кръвта (2006)
The Million Dollar Hotel / Хотел за милион долара (2000)
Arlington Road / Арлингтън Роуд (1999) - (след края на този филм ми трябваха 1-2 минути за да се осъзная)...
The Others / Другите (2001)

За сега се сещам само за тези. ;о)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1345634979
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeВто Яну 25, 2011 2:06 am

Искам да отбележа, че не съм фен на хорърите и по-страшните филмчета, обаче "Дргите" е много добър филм, който наистина много ми харесва А що се отнася до филмите... 794983

Ал, гледах "Престиж" (забравих да те осведомя) и искам да кажа, че всички хвалби, които удари по този филм, никак не стигнаха..филма направо е трепач. Мерси А що се отнася до филмите... 972778
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeВто Яну 25, 2011 5:37 am

Йесйес, нали? Винаги ще ми е един от най-най-любимите. А що се отнася до филмите... 798372
да, аз съм забравила да включа
Donnie Darko
A.I.
Monty Python and the Holy Grail
(моят тип рандъм хумор < 3)
имам цяла отделна категория за филми с Джони, защото половината от тях ги харесвам САМО заради него. като From hell. нямаше да ми спре вниманието иначе, да не говорим за Once upon a time in Mexico. Но ролята му там беше наистина свежа ; Charlie and the Chocolate factory също е много обичан и този път не само заради Уили Уонка, а заради цялата атмосфера, малката къщичка на семейство Бъкет, шоколадовите реки и любимата ми сцена с телевизора. Сериозно, когато го гледах за пръв път, не очаквах да се забавлявам толкова.
Arizona dream - не, него ОПРЕДЕЛЕНО не го харесвам само заради Джони, би било престъпление.
Edward Scissorhands

Girl, Interrupted
The Truman Show
Harsh times
Interstate 60 също, мисля, макар че го гледах доста отдавна, но пък тогава се влюбих в Гари Олдман. :д
айде, мързи ме за повече.
Върнете се в началото Go down
born2Bwild
Администратор
Администратор
born2Bwild


Capricorn Брой мнения : 194
Точки : 219
Репутация : 0
Дата на регистрация : 10.12.2010
Възраст : 37
Местожителство : State of Love and Trust

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 11:53 am

Whisper (2007) !!!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1345634979
born2Bwild
Администратор
Администратор
born2Bwild


Capricorn Брой мнения : 194
Точки : 219
Репутация : 0
Дата на регистрация : 10.12.2010
Възраст : 37
Местожителство : State of Love and Trust

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 3:14 am

Снощи гледах Phenomenon / Феномен (1996) и останах мнооого доволен от филма! Препоръчвам също така и The Island / Островът (2005). Тези два филма ми... видяха сметката. ;о) Давайте и вие идеи, 'щото аз я закъсах...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1345634979
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 7:52 am

аз го карам на документални филми за групи. последно Дъ Доорс и SHine a light.
и отново- Rock star (приятно се забавлявам на този филм)
Hard candy + Love me if you dare да добавя.
А какво тоолкова му харесват на Across the Universe? понякога рейтингът във imdb ме изумява. О, и трябва да гледам A Hard day`s night.
Върнете се в началото Go down
Gabrielle
Дълго Застоял се
Дълго Застоял се
Gabrielle


Брой мнения : 192
Точки : 212
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Местожителство : Space

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 1:23 pm

Последните филми,които изгледах бяха A Shot in the Heart и The Mistery Train (вторият е на Джим Джармуш).

Този го препоръчвам : А що се отнася до филмите... Cover_shotintheheart
Също е биографичен. :) О,и 21 грама,ако не сте го гледали!Страхотен филм с Шон Пен.
Върнете се в началото Go down
http://kasiel.deviantart.com/
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeЧет Фев 03, 2011 9:03 am

Пълно разочарование от Mirrors 2 ... отново се убедих, че новите продукции са ебаси бозите.
Mirrors 1 беше нещо страхотно, все пак това са хоръри мамка му... докато на новия умряхме от скука. Бяха съсипали всичко...
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 4:03 am

Big Fish <3 на Тим Бъртън.

Сега ще си пускам Семейство Адамс филма, не съм го гледала от дете ;д
Върнете се в началото Go down
born2Bwild
Администратор
Администратор
born2Bwild


Capricorn Брой мнения : 194
Точки : 219
Репутация : 0
Дата на регистрация : 10.12.2010
Възраст : 37
Местожителство : State of Love and Trust

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 10:53 pm

Аз пак я закъсах откъм филми...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1345634979
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:11 pm

Гледах Suburbia. Явно някой ми го беше пратил по скайп , защото нито имах субтитри, нито после го намерих където и да било по сайтовете. Филмът е много стар, 80-те някъде.
Участва Flea от Ред Хот... ужасно е млад на тая лента.
Иначе ставаше дума за някво сдружение на деца бунтарчета... момичета, момчета, малки големи... с прецакани семейства и животи, които живеят в няква изоставена къща и по всичко си личеше, че са пънкарчета, филма е пълен с брутални прически, брутален пънк и много бира и пого. Само че края е ужасен. Наистина тежък. Но си заслужава, на мен ми допадна.

Иначе най-после се сетих да изгледам Изкуплението Шоушенк. Много добър. Наистина си заслужаваха всички хвалби дето бях чувала за него...
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:23 am

ии още малкоо.... наскоро гледах
Schindler's list
The Secret
The Social Network
The Blind Side
Тhe way back (с много български актьори и сниман от части в България)


И един мн любим филм:
The Shawshank Redemption
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeВто Май 24, 2011 11:15 am

Аз тези дни съм се отдала само на филми, нещо ме перна и не мога да спра да гледам. Днес гледах отново Мила от Марс.. обичам този филм, обичам българско кино ^^
Въртя стабилно филмите на Гай Ричи и се забавлявам.. Брад Пит циганин <3 А що се отнася до филмите... 290778
Днес гледах Американски психар, много странен филм,..някой гледал ли го е?
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 3:04 am

Snatch да не си гледала?
щото аз сега ще си преглеждам пак любими филми с Брад. :д
Американски психар все се канех да го гледам, но отзивите за него бяха, че не е лош, но не е и нищо особено и го забравих
Върнете се в началото Go down
borislava_1988
Новак
Новак
borislava_1988


Брой мнения : 11
Точки : 11
Репутация : 0
Дата на регистрация : 15.04.2011

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 4:16 am

Американски психар е наистина много странен филм с интересен сценарии,но като цяло не е нещо кой знае какво А що се отнася до филмите... 794983
Върнете се в началото Go down
Veren
Скучаещ
Скучаещ
Veren


Taurus Брой мнения : 31
Точки : 40
Репутация : 0
Дата на регистрация : 01.12.2010
Възраст : 37
Местожителство : Пловдив

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeПон Апр 23, 2012 5:28 pm

Michael Moore - който и от документалните филми да му намерите да гледате няма да сгрешите!!!
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 11:58 am

Аз най-после гледах Benny & Joon... за пореден път се убедих колко ОБИИИИИИЧАМ Джони Деп...мамка му!
Не гледам много филми напоследък. Зимата примерно се бях отдала в един период на постоянно теглене и гледане и се нагледах на какви ли не тъпотии...
Хареса ми In Time...макар че много трябваше да се самоубеждавам докато го сваля, щото като видях Джъстин Тимбърлейк и първото, което ми дойде на ум бе...''bitch, please...''
Но после го гледах и във Friends With Benefits и взе да ми допада сякаш като актьор.
Гледах 2 азиатски, които също много ме докоснаха. Eдиния се казваше Always, а другия не помня...нещо със ''Summer'' беше...но определено останах очарована от азиатското кино.
Гледах и един руски, който ме натовари психически много и за поеден път се убедих, как руска музика и филми....не мерси.
Руснаци като цяло...не, не... А що се отнася до филмите... 799658 Really.
Grey също не беше лош... малко брутален на моменти,но добър.
Лиъм... на място както винаги :)
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 11:59 am

А , да. И дневниците на едно пиянде. Еееееееевала : ) : )
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeВто Май 01, 2012 1:46 pm

На мен always до колкото помня, защото го гледах отдавна, ми беше много тъп. Предчувствах всяко едно следващо събитие, а не обичам така. Пък и май не съм фенка на азиатското игрално кино. Предпочитам им аниметата и мисля, че там им е силата А що се отнася до филмите... 799658
Върнете се в началото Go down
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeВто Май 22, 2012 3:46 pm

Into the wild .... беше ми препоръчан, бях скиптична, ноо "дафък" тва е един от наи-яките филми които съм гледала.
Върнете се в началото Go down
ralka
Мързеливец
ralka


Брой мнения : 1
Точки : 1
Репутация : 0
Дата на регистрация : 08.04.2013

А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitimeПон Апр 08, 2013 1:26 am

Здравейте, темата за филмите е много добра. Ще се радвам да споделите повечко филми за рока с бг.суб.
И все пак да попитам: Имаше един филм преди време често го даваха по телевизиите : I`ve been waiting for you (с небезизвесната реплика от него "Дълго те чаках"), искам да си го намеря с бг.суб. ако някой може да помогне, нека пише :)))
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





А що се отнася до филмите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: А що се отнася до филмите...   А що се отнася до филмите... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
А що се отнася до филмите...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Други :: Книгомания / Филмомания-
Идете на: