grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Българските градове.

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Българските градове. Empty
ПисанеЗаглавие: Българските градове.   Българските градове. Icon_minitimeЧет Яну 20, 2011 1:16 pm

Реших да пусна такава тема, понеже винаги ми е било слабост да пътувам...да обикалям... и мислех да поговорим относно това кои са любимите ви БГ градове, кой град сте посетили и с кво ви харесва, или не ви харесва?!
Примерно аз имам средно голям опит. Ходила съм във Варна, Видин, Бургас, Разград, Велико Търново, Златоград, Пловдив, Перник, София, Добрич, Плевен, Кюстендил, Дупница, Благоевград...
Пловдив ми харесва много, макар че да си призная, от всичките изброени градове в нито един не съм гледала някакви забележителности.. аз се влияя по-скоро от чистотата, подредеността, хората...и с тва ше ми ли е яко като си седна на центъра на пейките да си пия бира... :D
Пловдив и Варна са ми фаворити откак се помня. Макар че и Добрич е готин. Почти всички от тия градове са доста оживени. Благоевград е много як, иска ми се даже скоро да ида пак до там. Кюстендил и Дупница малко ми напомнят моята свята дупка Радомир, но иначе и те са по-добре...
Във Варна има супер много яки момичета, а в Разград не ми хареса само огромното наличие на турци.
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Neli
Активен
Активен
Neli


Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Репутация : 0
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 30

Българските градове. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българските градове.   Българските градове. Icon_minitimeЧет Яну 20, 2011 1:47 pm

Аз съм ходила по много градове, макар че сигурно за половината от тях не пдоозирам, щото съм била хипер малка :Д
и все пак никой град не ми е бил по-любим от Варна евър. Любимият ми казва че било местен патриотизъм не знам :Д просто винаги ми е харесвал чистият въздух, морето, изгледът на галата от балкона при баба и дядо, центърът, морският парк...
Върнете се в началото Go down
http://nirvanabg.deviantart.com/
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Българските градове. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българските градове.   Българските градове. Icon_minitimeПет Яну 21, 2011 1:11 am

Аз не съм била кой знае къде.. Пловдив, Бургас, Варна, София (блах), Асеновград, Радомир, Пазарджик, Белово, Костенец, Банско... и други, ама сега не ми се изброява.
Много харесвам Асеновград, като място, големина, природа, чистота..всички, смао има прекалено много турци. Иначе с удоволствие бих живяла тама (:
Пловдив си ми е толкова познат и близък, че понякога забравям колко е хубав!
Като малка харесвах много Банско, ама сега с тези туристи и посещения, особено през лятото, не мерси.
Като цяло харесвам малки градове, но не пусти, с хубава природа и да има поне малко готини хора..и да са близо до по-големи градове Българските градове. 799658
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Българските градове. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българските градове.   Българските градове. Icon_minitimeСъб Яну 22, 2011 8:43 am

Ох, да и аз съм ходила в Банско...хубаво, ама... не ми е за живеене Българските градове. 440440
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Gabrielle
Дълго Застоял се
Дълго Застоял се
Gabrielle


Брой мнения : 192
Точки : 212
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Местожителство : Space

Българските градове. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българските градове.   Българските градове. Icon_minitimeНед Яну 23, 2011 9:21 am

Асеновград и Пловдив са ми много любими. Нямам търпение да изскочи някоя ваканцийка,така.. Българските градове. 799658
Върнете се в началото Go down
http://kasiel.deviantart.com/
Queenfan02
Новак
Новак
Queenfan02


Брой мнения : 11
Точки : 11
Репутация : 0
Дата на регистрация : 24.07.2012

Българските градове. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българските градове.   Българските градове. Icon_minitimeЧет Авг 09, 2012 6:17 am

Бил съм в София,Перник,Пангюрище,Благоевоград,Варна,Банско,Велико Търново,Копривщица,Балчик,Свети Костантин и Елена,Приморско,Плевен,Русе,Видин,Стара Загора, Май са това Българските градове. 794983
Върнете се в началото Go down
http://queenfans.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Българските градове. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българските градове.   Българските градове. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Българските градове.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Други :: Аз съм Българче!-
Идете на: