grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Учителски изцепки....

Go down 
+2
Gabrielle
Synaesthesia
6 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Учителски изцепки.... Empty
ПисанеЗаглавие: Учителски изцепки....   Учителски изцепки.... Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 1:43 pm

Хайде...някой от нас да се върнем във миналото, а някой от вас да споменат настоящето Учителски изцепки.... 3141
Винаги има поне по няколко напълно изперкали даскала, които всеки от нас да помни.. тука може да споделяме изцепките им, които никак не са малко...и да се забавляваме на воля...

аз вече съм позабравила, но... помня , че имахме един даскал по труд и техника, когато се предполага, че съм била 5-6 клас. Имаше косми в носа и в ушите, повече отколкото на главата си, беше супер смешен...приличаше на анимационен герой. Велев се казваше...той повтаряше ''затова, защото'' след абсолютно всяка дума в изречението си. Тъй че ние задружно го наричахме ''затова, защото'' :D
Най-големия перко обаче БЕШЕ и си остана Паунчев. (то само фамилията достатъчно говори...)
Той също беше по труд и техника. Но от него пазя възможно най-малоумните учителски изцепки и спомени ЕВЪР...
Беше един 60-65 възрастен побелял...с една такава прическа зализана винаги тип... 75`s rock hits... :D
И този човек ни караше да се извиняваме на кошчето и на вратата и на всичко, до което сме се докоснали малко по-силно по случайност, дори неволно... при него ми се е случвало да ме кара да си говоря с вратата...да се извинявам на кошчето, че не съм си хвърлила боклука в него и съм го пренебрегнала, ами съм си оставила обелката на чина..или нещо такова. Тотален перко майна!

Другия болезнен случай...Юлиян Ситарски. Преподаваше ми по история и цивилизация от 9 до 12 клас. Той никак не ме харесваше, разказвала съм му по 3-4 урока на час и все ми пишеше 3-ки. Хич не му се нравеше, че му се смеех по цял час..смисъл той беше супер смешен някъв. Метър и петдесет, силно оплешивял, с една брада.. дебел с огромно шкембе.
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Gabrielle
Дълго Застоял се
Дълго Застоял се
Gabrielle


Брой мнения : 192
Точки : 212
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Местожителство : Space

Учителски изцепки.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителски изцепки....   Учителски изцепки.... Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 1:47 pm

Преподавателка по математика :
„Идват ми шумове отнякъде...
... от две места !“

„Що не пишеш бе,момче?
Лошо ти е ?
Абе,пиши сега,пък после пак ще ти е лошо..“

Друг учител по математика :
„Ами.. Как да ви го кажа като на.. деца на възраст?.. “

Върнете се в началото Go down
http://kasiel.deviantart.com/
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Учителски изцепки.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителски изцепки....   Учителски изцепки.... Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 2:06 pm

-Колко вида бели дробове имат хората?
-Не знам, госпожо.
-Ами два! Съответно ляв и съответно десен бял дроб!

- В счетоводството няма 'от една страна', 'от друга страна', никакви такива! В счетоводството има кредитна и дебитна страна.

"Ейй, ти какво бе? Пък като си с този клин, да не искаш да те изпитам?"

"Много е важно кога членовете влизат и кога излизат...а най-страшно е когато липсват!"

Учителка минава да подрежда масите, понеже са криви и разбъркани из стаята.
-Пфф, то не чиновете, стената е крива!

По математика:
Всичко в този живот е въпрос на неравенства!


утре като разгледам тетрадката на класа, в която записваме всяка изцепка на всеки учител, ще добавя от най-епичните Учителски изцепки.... 799658
Върнете се в началото Go down
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Учителски изцепки.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителски изцепки....   Учителски изцепки.... Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 2:21 pm

Всички проблеми в българския език а и извън него идват от мъжкия член!

Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Учителски изцепки.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителски изцепки....   Учителски изцепки.... Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 3:49 pm

right in two написа:

"Много е важно кога членовете влизат и кога излизат...а най-страшно е когато липсват!"

Учителка минава да подрежда масите, понеже са криви и разбъркани из стаята.
-Пфф, то не чиновете, стената е крива!

Силно съм впечатлена от тия двете изцепки... Учителски изцепки.... 799658 Учителски изцепки.... 799658 Яко уродливи са
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Учителски изцепки.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителски изцепки....   Учителски изцепки.... Icon_minitimeСря Окт 27, 2010 6:09 am

Алексов "Я като Абълки'' Учителски изцепки.... 799658 Учителски изцепки.... 799658
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
bloody_mary
Мързеливец
bloody_mary


Брой мнения : 1
Точки : 1
Репутация : 0
Дата на регистрация : 16.10.2010

Учителски изцепки.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителски изцепки....   Учителски изцепки.... Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 6:59 am

В час по биология момчетата се бяха много разприказвали и госпожата изведнъж:
"Тези момчета станаха много нахални.Не стига,че преминаха на другия бряг,ами и не спират да говорят"
XD
Върнете се в началото Go down
Gabrielle
Дълго Застоял се
Дълго Застоял се
Gabrielle


Брой мнения : 192
Точки : 212
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Местожителство : Space

Учителски изцепки.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителски изцепки....   Учителски изцепки.... Icon_minitimeПон Ное 15, 2010 11:33 am

Учителката ми по математика .. again.. Винаги преподава уроците с умопомрачителна скорост,говори и пише ужасно бързо.Днес се провиква едно от момчетата(почти задъхано) :
- Чакайте бе госпожо,не може ли по-бавно ?
В отговор тя изстрелва :
- Бързо мисля,
бързо говоря !!!!

Хахаха,беше толкова бързо,че едва обособих отделните думи.. Учителски изцепки.... 3141
Върнете се в началото Go down
http://kasiel.deviantart.com/
elle
Новак
Новак
elle


Брой мнения : 17
Точки : 17
Репутация : 0
Дата на регистрация : 15.04.2011

Учителски изцепки.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителски изцепки....   Учителски изцепки.... Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 9:59 am

В час по музика:
-Каква песен искате да слушате-даскалката
-Черната овца!-класа
-Преведете ми текста на песента и тогава ще ви я пусна!-даскалката Учителски изцепки.... 3141

Звезди да не пее на китайтайски че да я превеждаме Учителски изцепки.... 3141

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Учителски изцепки.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Учителски изцепки....   Учителски изцепки.... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Учителски изцепки....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Цитати и изцепки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Дивотии-
Идете на: