grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво ще се случи януари 2013?

Go down 
+2
Neli
right in two
6 posters
АвторСъобщение
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Какво ще се случи януари 2013? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво ще се случи януари 2013?   Какво ще се случи януари 2013? Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 1:47 pm

Всеки знае, всеки слуша, всеки гледа..всички сме информирани /дори да не сме се интересували/ за това, което днешните учени смятат, че ще се случи през 2012...маите, маите..календарът на маите... смятам за излишно да поствам инфо, но ако някой иска, ще потърся нещо синтезирано добре написано.
вие как мислите, ще доживеем ли или ще се мре? и защо смятате така?
Върнете се в началото Go down
Neli
Активен
Активен
Neli


Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Репутация : 0
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 30

Какво ще се случи януари 2013? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще се случи януари 2013?   Какво ще се случи януари 2013? Icon_minitimeЧет Окт 21, 2010 1:39 am

Айде айде на маите им свършил тебешира да пишат календар и вече ще се мре :P Аз имам намерение да си живея още

пп: то и 2000дната щяло да се мре и нз си колко края на света вече са минали, какво прави този по-ралзичен...
Върнете се в началото Go down
http://nirvanabg.deviantart.com/
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Какво ще се случи януари 2013? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще се случи януари 2013?   Какво ще се случи януари 2013? Icon_minitimeЧет Окт 21, 2010 2:39 am

аз знам как е станало и какво ще стане...аз съм всевиждаща...та един "МАЙ" седнал да пише календар..обаче глупавата му жена го помолила да измие чиниите с флорален кант ии той какво да прави..пуснал химикалката, като календарът бил стигнал до 23 декември 2012 и казал "бе айде като дойде тая дата ще го допиша...сяя да помагам на жената!"..Та мисълта ми беше,че през 2013 нищо ще сме киборги нито ще сме хлебарки нито по-големи идиоти от колкото сме сега...аз си мисля че всички ще мрем от катастрофи.

И все пак ако нещо като апокалипсис се случи ви препоръчвам, с опънати ръце пред гърдите, да вземете една пушка, да се метнете с един чаршаф и да тръгнете към гробищата....Така ако е нападение от извънземни- ще ги застреляте с пушката, ако е от слънцето- белият чаршаф не поглъща светлина и ще сте невредими, а ако е от озона..то пушката ще се разтече нали затова я държите отпред... и ако някое от тия неща се провали- то вече сте тръгнали към гробищата!

ДРънкам глупости! Какво ще се случи януари 2013? 330153 Какво ще се случи януари 2013? 667374
Върнете се в началото Go down
Тони
Потенциален Флуудър
Потенциален Флуудър
Тони


Брой мнения : 180
Точки : 206
Репутация : 3
Дата на регистрация : 14.07.2010

Какво ще се случи януари 2013? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще се случи януари 2013?   Какво ще се случи януари 2013? Icon_minitimeСъб Окт 23, 2010 1:00 pm

Maите е трябвало да предскажат собственото си унищожение и да го предотвратят вместо да се тревожат за целия сват. ;]
Върнете се в началото Go down
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

Какво ще се случи януари 2013? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще се случи януари 2013?   Какво ще се случи януари 2013? Icon_minitimeПон Окт 25, 2010 7:19 am

Маите през цялото време са се страхували от края на света и дори са имали нещо като подземни скривалища, в които са се криели по време на разни гръмотевици, земетресения, слънчеви затъмнения и тем подобни...Та едва ли са пропуснали и да оставят завещанието си към нас...Явно просто са били един мързелив народ, който не е имал повече нерви да се занимава с календари.
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Какво ще се случи януари 2013? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще се случи януари 2013?   Какво ще се случи януари 2013? Icon_minitimeПон Окт 25, 2010 11:03 am

Тъпаци. Кви ли глупости няма да измислят. Тука ни умориха и съживиха хиляда пъти. Да решават най-после кога толкова искат да мреме и да хвърлят 2 атомни бомби и да се свършва. Баси лейма... ше мреме утре, не ще мреме в другиден. Всичко е тъпа спекулация и начин да прибират пари от холивуудски малоумни филми , книги и предсказания. Не се спряха. Ако още веднъж я сменят датата ще е по-добре направо да се застрелят, така или иначе виждам, че много им се мре...
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Какво ще се случи януари 2013? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще се случи януари 2013?   Какво ще се случи януари 2013? Icon_minitimeПон Окт 25, 2010 1:05 pm

Citizen X написа:
Да решават най-после кога толкова искат да мреме и да хвърлят 2 атомни бомби и да се свършва.
точка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво ще се случи януари 2013? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще се случи януари 2013?   Какво ще се случи януари 2013? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво ще се случи януари 2013?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво мразя?
» Какво е менюто в клавиатурата ви!?
» Какво ни дава смисъл?
» Какво слушате в момента?
» Какво четете в момента?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Дивотии-
Идете на: