grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Читателските дневници

Go down 
АвторСъобщение
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Читателските дневници Empty
ПисанеЗаглавие: Читателските дневници   Читателските дневници Icon_minitimeПет Сеп 17, 2010 1:55 am

Като бях малка повечето ми връзстници от други училища водеха задължителни читателски дневници през лятото, в момента сестра ми също си води. Аз лично никога не съм имала и не съм смятала за необходимо, камо ли интересно. А вие?
Сега обаче, когато съм по-голяма и когато литературата е на едно от челните места в живота ми, го смятам за нещо много удобно и занимателно. Всъщност в момента компютрите са улеснили до много висока степен ежедневието ни и ги използваме за много неща. Интернет позволява да си водим читателски дневници и затова ви предлагам два сайта, в които можете да го направите, ако се интересувате.
Българският сайт book-log.net
Чуждият сайт shelfari.com

Аз бях разбрала за съществуването първо на Shelfari, но след като започнах за използвам българският, той много повече си ми и хареса. В Shelfari има много по-малко български потребители и български книги..а във Book-log можеш много лесно да добавяш книги и цитати.
Ако някой има, може да сподели, за да разгледам литературните му предпочитания Читателските дневници 523339
Върнете се в началото Go down
 
Читателските дневници
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Други :: Книгомания / Филмомания-
Идете на: