grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Лексикон .

Go down 
+10
Rape Me
I.can.pretend.
Бавен_Клошар
Гаднярка
Illnath
Тони
Neli
right in two
Sadden
Synaesthesia
14 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Лексикон . Empty
ПисанеЗаглавие: Лексикон .   Лексикон . Icon_minitimeПон Сеп 13, 2010 9:20 am

1.Истинско име...
2.На колко години сте?
3.От къде разбрахте за този форум?
4.Как избрахте ника си?
5.Какво е форума за вас?
6.Каква друга музика слушате?
7.Бля?
8.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?)
9.Играете ли игри?(Любима игра?)
10.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link,ако се сещате)
11.Любим Web Site?(Дайте Link)
12.Каква OS(операционна система-win95,98,2000..linux,knopix и др.) ползвате и защо?
13.Любима програма?
14.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?)
15.Компютъра или книгата?(замислете се над това)
16.По колко часа средно на ден сте пред PC-то?
17.С какво се развличате от ежедневието?
18.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас)
19.Задайте си въпрос,който според вас съм пропуснал,и си отговорете.
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Sadden
Послушен
Послушен
Sadden


Capricorn Брой мнения : 63
Точки : 66
Репутация : 3
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : Варна

Лексикон . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон .   Лексикон . Icon_minitimeСря Окт 06, 2010 4:57 pm

1.Истинско име... Валери
2.На колко години сте? 20
3.От къде разбрахте за този форум? Една мацка ме покани, чрез съобщение във vbox7
4.Как избрахте ника си? той ме избра
5.Какво е форума за вас? форум
6.Каква друга музика слушате? абсолютно всякаква
7.Бля? Не на мене тия.
8.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) Смислени.(доста са)
9.Играете ли игри?(Любима игра?) покер( по възможност гол)
10.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link,ако се сещате) тук ме изгуби
11.Любим Web Site?(Дайте Link) нямам
12.Каква OS(операционна система-win95,98,2000..linux,knopix и др.) ползвате и защо? windows xp защото ми е слаба машината за по-нов
13.Любима програма? нямам
14.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) за каквото потрябва
15.Компютъра или книгата?(замислете се над това) компютър
16.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? между 10 мин и 4 часа
17.С какво се развличате от ежедневието? музика
18.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) трудно е човек да ме запомни без да се е срещнал с мен
19.Задайте си въпрос,който според вас съм пропуснал,и си отговорете. няма такъв
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1238172968
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Лексикон . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон .   Лексикон . Icon_minitimeЧет Окт 07, 2010 1:45 am

1.Истинско име... Лора
2.На колко години сте? 17
3.От къде разбрахте за този форум? От теб
4.Как избрахте ника си? така и не разбрах
5.Какво е форума за вас? апфх?! форум? ;D
6.Каква друга музика слушате? разнообразна
7.Бля? love blq?
8.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) Смислени драми или няк'ви шантави, 'дето тряабва да не те слуша главата, за да ги гледаш. The Fountain, примерно..Любимци - Джоли и Деп... други любими филми - into the wild, gone in 60 seconds, blow, the pirates of the caribbian, before sunrise, etc.
9.Играете ли игри?(Любима игра?) белот, ако съм с компания и има навити
10.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link,ако се сещате) не се сещам
11.Любим Web Site?(Дайте Link) на този форум :р
12.Каква OS(операционна система-win95,98,2000..linux,knopix и др.) ползвате и защо? кво?! ;D някъв windows xp, май че
13.Любима програма? телевизионна? foxlife, vh1, natgeo wild, history
14.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) За музика най-най вече, рядко за филми..обичам да се ровя за някаква информация, която да ми е интересна и да ме обогатява, когато имам време за губене..като съм на у-ще за домашни, проекти и т.н....но не се застоявам много.
15.Компютъра или книгата?(замислете се над това) книгата!!! и аз съветвам да се замислите всички и да спрете да висите у фейбуука.
16.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? различно..днес съм стояла 15 минути..вчера само си пуснах музика вечерта - минута...а преди няколко дни седях цяла нощ..миналия уикенд нямах време за пс и така ;D
17.С какво се развличате от ежедневието? обичам да чета..някакво ме вкарва в други светове, разчупва ти психиката, от което следва и ежедневието...правя куклен театър..понякога пиша или рисувам.
18.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) идея си нямам..ти с какво ще ме запомниш? ти поне си се срещала с мен......?
19.Задайте си въпрос,който според вас съм пропуснал,и си отговорете.
Любима емотиконка във форума? > Лексикон . 400387
Върнете се в началото Go down
Neli
Активен
Активен
Neli


Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Репутация : 0
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 30

Лексикон . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон .   Лексикон . Icon_minitimeПет Окт 08, 2010 11:54 am

1.Истинско име... Нели
2.На колко години сте? Почти 17.
3.От къде разбрахте за този форум? От muzikant.org.
4.Как избрахте ника си? Еми реших че ще е тъпо да използвам обичайния си ник (nirvana или nirvanabg) във фен форум на нирвана и така...
5.Какво е форума за вас? Ами нещо различно :?
6.Каква друга музика слушате? Хубава.
7.Бля? Want to buy Бля?
8.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) Еми според зависи... Понякога ми се гледат задълбочени, смислени, някак различни, понякога някакви тъпни дето нямат смисъл просто да си изпразня мозъка...
9.Играете ли игри?(Любима игра?) Преди време бях много зарибена по POP и Tomb Raider XD иначе сега само по тъпите часове на точки...
10.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link,ако се сещате) Ъм?
11.Любим Web Site?(Дайте Link) http://www.deviantart.com/ Много идеен и т.н.
12.Каква OS(операционна система-win95,98,2000..linux,knopix и др.) ползвате и защо? Линдолс 7, защото него ми инсталираха ХД
13.Любима програма? ТВ-foxlife, компютърна... Winamp, Guitar pro, Skype..? Не знам..
14.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) За общуване, да търся информация, да гледам тъпи работи, за да се разсея от мислите си, да слушам музика, да гледам филми (по-рядко)...
15.Компютъра или книгата?(замислете се над това) Компютърът... и от енго мога да чета книги :ь
16.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? Зависи... колкото време ми остане...
17.С какво се развличате от ежедневието? Музика главно
18.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) Трябва ли да ме помните?
19.Задайте си въпрос,който според вас съм пропуснал,и си отговорете. Is all in all all we are? Yep.
Върнете се в началото Go down
http://nirvanabg.deviantart.com/
Тони
Потенциален Флуудър
Потенциален Флуудър
Тони


Брой мнения : 180
Точки : 206
Репутация : 3
Дата на регистрация : 14.07.2010

Лексикон . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон .   Лексикон . Icon_minitimeСъб Окт 09, 2010 6:12 am

1.Истинско име... ------------------------------------------------------------------------------------- Тони
2.На колко години сте?----------------------------------------------------------------------------- 23
3.От къде разбрахте за този форум?------------------------------------------------------------- Той ми каза за себе си
4.Как избрахте ника си? -------------------------------------------------------------------------- След двуседмичен дебат с второто ми аз
5.Какво е форума за вас? ------------------------------------------------------------------------- Слънцето и Луната
6.Каква друга музика слушате?------------------------------------------------------------------- Зависи от настроението, квато дойде
7.Бля?------------------------------------------------------------------------------------------------- Мля
8.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) -------------------------------- Предимно азиатско кино. Няма смисъл да споменавам филми ;]
9.Играете ли игри?(Любима игра?)---------------------------------------------------------------- Football Manager
10.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link,ако се сещате) ---------- Не свалям бесни работи
11.Любим Web Site?(Дайте Link) ------------------------------------------------------------------- http://www.easternspirit.org/forum/index.php?act=idx
12.Каква OS(операционна система-win95,98,2000..linux,knopix и др.) ползвате и защо?-- Windows 7 ultimate, щото XP-то умря, а седмицата е много красива :Д
13.Любима програма? ------------------------------------------------------------------------------- Vuze
14.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) ------------------------------- Пиратствам музика и филми + чатче с тоя и оня
15.Компютъра или книгата?(замислете се над това) ------------------------------------------- Като бях малък четях доста, но сега определено компютър
16.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? ---------------------------------------------- Като ме заболи китката ставам :Д
17.С какво се развличате от ежедневието? ---------------------------------------------------- Ако има нещо за пиене се развличам екстра
18.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) ------------------------------ Много съм красив
19.Задайте си въпрос,който според вас съм пропуснал,и си отговорете. ------------------ Нямаш пропуски


Последната промяна е направена от Тøни на Нед Окт 10, 2010 9:01 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Illnath
Активен
Активен
Illnath


Брой мнения : 127
Точки : 194
Репутация : 0
Дата на регистрация : 12.07.2010
Местожителство : Seattle

Лексикон . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон .   Лексикон . Icon_minitimeСъб Окт 09, 2010 1:58 pm

1.Истинско име... Ани
2.На колко години сте? 20
3.От къде разбрахте за този форум? Когато един ден в IRC една млада госпожица ми каза : Ае ще правя фпрумче за нирвана ще помогнеш ли?
4.Как избрахте ника си? Нямам спомен на всякъде съм с него
5.Какво е форума за вас? Готино местенце да разспусна
6.Каква друга музика слушате? dubstep и алтернатив рок и разни други
7.Бля?Бля Бля?
8.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) Ъ? Нямам идея....
9.Играете ли игри?(Любима игра?) Монополи
10.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link,ако се сещате)x
11.Любим Web Site?(Дайте Link) x
12.Каква OS(операционна система-win95,98,2000..linux,knopix и др.) ползвате и защо?Vista
13.Любима програма?x
14.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) пффф най много го използвам за курсовите ми задачи и да си слушам музика...
15.Компютъра или книгата?(замислете се над това) Книга
16.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? според зависи от деня от 0 минутки до над 12 часа
17.С какво се развличате от ежедневието? Хъх.... с музика приятели и биричка:д
18.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) Не съм сигурно дали въобще има нужда да ме помните...:д
19.Задайте си въпрос,който според вас съм пропуснал,и си отговорете.


Последната промяна е направена от Illnath на Пет Дек 10, 2010 2:33 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти (Reason for editing : shit happens all the time:P)
Върнете се в началото Go down
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Лексикон . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон .   Лексикон . Icon_minitimeВто Окт 12, 2010 2:05 pm

1.Истинско име... --- Йоанна (Йоки)
2.На колко години сте? --- на мноого малко
3.От къде разбрахте за този форум? --- Сама си го потърсих Лексикон . 576949
4.Как избрахте ника си? --- трудно
5.Какво е форума за вас? ---Ами място където мога да си бръщолевя на спокойствие и където е яко и хората ме кефят!
6.Каква друга музика слушате? --- Мйетъл (почти всички разновидности)! Лексикон . 184699
7.Бля? --- ама, разбира се!
8.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) --- Любим филм.. "Ефектът на пеперудата". Актьор-Джони Деп и Хийт Леджър!
9.Играете ли игри?(Любима игра?) --- разбира се че кънтърстрайк xD бъзик ... Живота.
10.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link,ако се сещате) --- не се сещам :(
11.Любим Web Site?(Дайте Link) --- Нема бате!
12.Каква OS(операционна система-win95,98,2000..linux,knopix и др.) ползвате и защо? --- Уиндоус 7!
13.Любима програма? --- виейчуан или фокслайф
14.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) --- за сърфинг из нета и за немски речник
15.Компютъра или книгата?(замислете се над това) --- Когато си помисля да мисля в/у това, не ми се мсили какво ще измисля,затова мсиля да спра да мсиля. Ти какво мсилиш?
16.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? --- Добре, този път сериозно- от 3 до 5
17.С какво се развличате от ежедневието? --- с драскане
18.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) --- С гадност и кухота! Или аз съм бъгава кибичеща костенурка със слонски рога!
19.Задайте си въпрос,който според вас съм пропуснал,и си отговорете. --- Задавам ти елементарен въпроос, защоо защоо ти си толкова прост? - щото съм на коня капака!
Върнете се в началото Go down
Бавен_Клошар
Зарибен
Зарибен
Бавен_Клошар


Брой мнения : 48
Точки : 51
Репутация : 0
Дата на регистрация : 18.10.2010

Лексикон . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон .   Лексикон . Icon_minitimeВто Окт 19, 2010 1:22 pm

1.Истинско име... Георги Иванов Андонов
2.На колко години сте? 14
3.От къде разбрахте за този форум? Потребителката Char
4.Как избрахте ника си? В повечето сайтове съм с него
5.Какво е форума за вас? Засега.. нищо
6.Каква друга музика слушате? Рок, метъл, пънк, скай, рап и реге.
7.Бля? Доста!
8.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) Фентъзита.. Хари Потър и Властелина!
9.Играете ли игри?(Любима игра?) Шахче поцъквам
10.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link,ако се сещате) Ам няколко на Барни Стинтсон ;д
11.Любим Web Site?(Дайте Link) https://www.youtube.com
12.Каква OS(операционна система-win95,98,2000..linux,knopix и др.) ползвате и защо? WIn 07
13.Любима програма? Playchess
14.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) Комуникативно устройство
15.Компютъра или книгата?(замислете се над това) Не искам да го казвам но компютъра!
16.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? 3
17.С какво се развличате от ежедневието? Книги, радио, компютър и телевизия.
18.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) Ами хората казват, че имам чувство за хумор. Предполагам, че ми е приятно да го чувам
19.Задайте си въпрос,който според вас съм пропуснал,и си отговорете.
ОООО КОЛКО СИ ПРОСТ?
Честно да ти кажа... доста
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Лексикон . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон .   Лексикон . Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 5:35 am

1.Истинско име... Ро
2.На колко години сте? 20
3.От къде разбрахте за този форум? Измислих го... :D
4.Как избрахте ника си? Това е сложен въпрос...аз ги сменям постоянно
5.Какво е форума за вас?Най-перфектното запълване на празен период от време
6.Каква друга музика слушате?Почти всякаква... (без... чалги)
7.Бля? оу йеъ! :D
8.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) По принцип гледам ужаси. Но много се кефя на Хю Грант и лигавите романтични комедии, в които участва.
9.Играете ли игри?(Любима игра?) Не играя всъщност...освен pool master
10.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link,ако се сещате) that's stupid man...
11.Любим Web Site?(Дайте Link) аз си харесвам vbox, щото е БЪЛГАРСКО
12.Каква OS(операционна система-win95,98,2000..linux,knopix и др.) ползвате и защо? xp
13.Любима програма? mIRC :D
14.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) За комуникации
15.Компютъра или книгата?(замислете се над това) компютъра ..
16.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? 5-6
17.С какво се развличате от ежедневието? не мисл, че се различавам с нещо
18.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) първосигналните уроди трудно се забравят
19.Задайте си въпрос,който според вас съм пропуснал,и си отговорете. Ро, много ли си гладна в момента?
- Hell Yeah!
Лексикон . 799658 Лексикон . 937938
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
I.can.pretend.
Напредващ
Напредващ
I.can.pretend.


Gemini Брой мнения : 26
Точки : 31
Репутация : 0
Дата на регистрация : 15.11.2010
Възраст : 28
Местожителство : София

Лексикон . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон .   Лексикон . Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 2:46 pm

1.Истинско име... Maя.
2.На колко години сте? 15.
3.От къде разбрахте за този форум? - Админа.
4.Как избрахте ника си? - Любим цитат.
5.Какво е форума за вас? - Ежедневие.
6.Каква друга музика слушате? - from blues to heavy
7.Бля? - бля бля бляяяяя!!! Лексикон . 584219
8.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) - Fight Club/What's eating Gilbert Grape/Interview with the vampire/Forrest Gump/Mr.Nobody ; актьор- г-н Блатечки.
9.Играете ли игри?(Любима игра?) - Играя само една от доста време насам..RoadRash
10.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link,ако се сещате) - FTW :D Ми не знам..
11.Любим Web Site?(Дайте Link) - www.zrockbg.com
12.Каква OS(операционна система-win95,98,2000..linux,knopix и др.) ползвате и защо? - Windows XP
13.Любима програма? - BS player или имаше една,която откриваше имената на песните :D
14.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) - FARMVILLE :d
15.Компютъра или книгата?(замислете се над това) - Книгата.
16.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? - 4.
17.С какво се развличате от ежедневието? - Книга,Филм.
18.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) - Пънкарка,която по душа е хипи.. :D
Върнете се в началото Go down
http://www.shelfari.com/irenebrontay
Rape Me
Скучаещ
Скучаещ
Rape Me


Брой мнения : 31
Точки : 31
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.11.2010
Местожителство : там някъде на запад

Лексикон . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон .   Лексикон . Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 1:41 pm

1.Истинско име... Марина
2.На колко години сте? 14.
3.От къде разбрахте за този форум? - от ..сега сложни въпроси .
4.Как избрахте ника си? - От приказното ми подсъзнание
5.Какво е форума за вас? - Нещо в което пиша от време на време
6.Каква друга музика слушате? - от хипарски рок до блек и дет метъл
7.Бля? - Солетено Блю ?!
8.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) - биографични When you're strange a film about the Doors ; актьор- ...но уан
9.Играете ли игри?(Любима игра?) - играя само на айфона супер марио :Д
10.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link,ако се сещате) -http://www.metal-archives.com/images/8/4/7/6/8476_photo.jpg
11.Любим Web Site?(Дайте Link) - www.zrockbg.com
12.Каква OS(операционна система-win95,98,2000..linux,knopix и др.) ползвате и защо? - Windows Виста
13.Любима програма? - Уиндоус Медия Плейър
14.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) - за слушане (гледане) на музика
15.Компютъра или книгата?(замислете се над това) - Компютър
16.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? - 4.
17.С какво се развличате от ежедневието? - Следене и запознаване с хора
18.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) - ами косата една такава къдрава и обикновено леко мръсна ... Лексикон . 290778 Лексикон . 290778

Върнете се в началото Go down
Perfection.
Активен
Активен
Perfection.


Брой мнения : 123
Точки : 121
Репутация : 0
Дата на регистрация : 21.07.2010
Местожителство : The invisible strawberry field.

Лексикон . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон .   Лексикон . Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 1:36 am

1. Истинско име... [Яница - Ян]
2. На колко години сте? [На 16]
3. От къде разбрахте за този форум? [Имам чувството, че съм отговаряла на този въпрос вече..]
4. Как избрахте ника си? [На този също.]
5. Какво е форума за вас? [Развлечение?]
6. Каква друга музика слушате? [Индъстриъл, метъл, рок, пънк, поп, ебм, агротех, електро, метълкор, дъбстеп, трип хоп, чилаут и т.н.]
7. Бля? [Мърр..]
8. Какви филми харесвате? (Кой ви е любимия актьор/филм?) [Наистина различни, не се ограничавам по жанрове, стига самия филм да е интересен..примерно The Butterfly Effect, Edward Scissor Hands, The Ninth Gate, 1408, 500 Days of Summer, Interview With The Vampire, Stephanie Daley, Panic Room, The Celestine Prophecy, The Lovely Bones, Hannibal, Bridge to Terabithia, Detroit Rock City, Secret Window, Constantine. За актьор Антъни Хопкинс, Ръсел Кроу, за актриса Амбър Тамблин.]
9. Играете ли игри? (Любима игра?) [Игри напоследък не играя, предимно гледам - Цивилизация, Заразно Зло 4]
10. Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали? (Дайте Link,ако се сещате) [X]
11. Любим Web Site? (Дайте Link) [DeviantART, Lastfm., за линкове ме мързи.]
12. Каква OS (операционна система-win95,98,2000..linux,knopix и др.) ползвате и защо? [Windows, защото ми харесва.]
13. Любима програма? [Winamp, BS Player Pro]
14. Какво е PC-то за вас? (За какво най-много го използвате?) [Не знам, ползвам си го предимно за филми, музика и комуникация, колкото да не забравя някои хора.]
15. Компютъра или книгата? (замислете се над това) [И 2-те.]
16. По колко часа средно на ден сте пред PC-то? [Зависи, тия дни стоя по повече.]
17. С какво се развличате от ежедневието? [С много неща :D]
18. С какво трябва да ви запомним? (нещо специфично за вас) [От едната крайност минавам на другата, винаги може да се очаква нещо смотано от мен :D]
19. Задайте си въпрос, който според вас съм пропуснал, и си отговорете. [Дали според мен си пропуснал въпрос? Ами да.]


Последната промяна е направена от Perfection. на Нед Дек 05, 2010 8:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
blueberry night
Новак
Новак
blueberry night


Taurus Брой мнения : 14
Точки : 14
Репутация : 0
Дата на регистрация : 21.11.2010
Възраст : 30

Лексикон . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон .   Лексикон . Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 6:18 am

1.Истинско име... - Детелина
2.На колко години сте? - 16 и 1/2
3.От къде разбрахте за този форум? - доста дълго ми бяха говорили за него, та реших да метна някое и друго око..
4.Как избрахте ника си? - ох, просто в един-два други форума се подвизавам така.
5.Какво е форума за вас? - засега нищо.
6.Каква друга музика слушате? - всякаква, ама наиситна. мразя да се ограничавам, това е толкова жалко..
7.Бля? - мрън, мрън?
8.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) - харесвам филми, които са успели някак си да докоснат струните на душата ми. същото важи и за всяко друго изкуство.
9.Играете ли игри?(Любима игра?) - не, харесвам само portal.
10.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link,ако се сещате) - о, не знам.
11.Любим Web Site?(Дайте Link) - tumblr, stereomood, youtube, imdb, rutorrent, обаче най-старата ми любов е hphex наистина. много ми беше тъжно, когато изчезна.
12.Каква OS(операционна система-win95,98,2000..linux,knopix и др.) ползвате и защо? - 2000 май. наистина, аз съм тотално скарана с технологиите.
13.Любима програма? - skype, gom player, winamp
14.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) - да си пропилявам съществуването, разбира се.
15.Компютъра или книгата?(замислете се над това) - both.
16.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? - зависи, мога и цял ден.
17.С какво се развличате от ежедневието? - музика, филми, книжки, разходки, целуване, обичане, пиене, медитация, сън.
18.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) - винаги съм набутана в някакви неприятности. винаги.
19.Задайте си въпрос,който според вас съм пропуснал,и си отговорете. - нъм.

Върнете се в началото Go down
Lunacy
Напредващ
Напредващ
Lunacy


Брой мнения : 23
Точки : 27
Репутация : 0
Дата на регистрация : 24.11.2010

Лексикон . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон .   Лексикон . Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 9:18 am

1.Истинско име... Кристина
2.На колко години сте? 21
3.От къде разбрахте за този форум? Ро
4.Как избрахте ника си? Godsmack - Moon Baby
5.Какво е форума за вас? еми... на Ро форума
6.Каква друга музика слушате? Рок, понякога джаз
7.Бля? мхм
8.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) аааа....харесвам много филми ииии да кажем че любимия ми филм е ефекта на пеперудата.
9.Играете ли игри?(Любима игра?) нямам време, ама се кефя на симс
10.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link,ако се сещате) не се сещам
11.Любим Web Site?(Дайте Link) оф...доста са
12.Каква OS(операционна система-win95,98,2000..linux,knopix и др.) ползвате и защо? ХП, защото не исках виста на лаптопа... и където и да е другаде всъщност
13.Любима програма? уинамп :D
14.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) джеси го ползвам за всичко, за учене, за филми, за музика, за връзка със света. той е моето гадже. ама любовта ни е платонична, като изключим от време на време че го гушкам и си лягам с него
15.Компютъра или книгата?(замислете се над това) КНИГАТА...за четене... за другите неща компютъра, защото книгата не може всичко
16.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? много
17.С какво се развличате от ежедневието? с ... приятели...знам ли...не се развличам
18.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) не трябва да ме запомните, не съм специална
19.Задайте си въпрос,който според вас съм пропуснал,и си отговорете.
да или не? не. няма бе, махай се.
Върнете се в началото Go down
anne_jonson
Активен
Активен
anne_jonson


Capricorn Брой мнения : 119
Точки : 124
Репутация : 0
Дата на регистрация : 12.12.2010
Възраст : 36
Местожителство : София

Лексикон . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон .   Лексикон . Icon_minitimeСъб Дек 25, 2010 10:51 am

1.Истинско име... Анита
2.На колко години сте? - 23.. почти
3.От къде разбрахте за този форум? - Марто ми каза (born2Bwild)
4.Как избрахте ника си? - това е скандинавския вариант на името ми ;))
5.Какво е форума за вас? - the online temple of grunge
6.Каква друга музика слушате? - хм.. най-общо рок, какво да кажа..
7.Бля? - А?
8.Какви филми харесвате?(Кой ви е любимия актьор/филм?) - драма; Леон, Гарванът, Братът на охлюва, Източни пиеси.. Белият Олеандър, Зелената планета.. CROWS ZERO !!!!!!!!!!!!!!!!
9.Играете ли игри?(Любима игра?) - не, но съм фенка на Sims ;))
10.Най-бесния Wallpaper/Pic,на който сте попадали?(Дайте Link,ако се сещате) - изобщо не се сещам..
11.Любим Web Site?(Дайте Link) - хм.. освен този? момент да помисля..
12.Каква OS(операционна система-win95,98,2000..linux,knopix и др.) ползвате и защо? - Windows.. убий ме, не знам!
13.Любима програма? - много компютърни въпроси станаха..
14.Какво е PC-то за вас?(За какво най-много го използвате?) - curse!! с някои изключения..
15.Компютъра или книгата?(замислете се над това) - книгата! когато успея да се откача от компютъра :(
16.По колко часа средно на ден сте пред PC-то? - уф, не питай..
17.С какво се развличате от ежедневието? - музика и книги
18.С какво трябва да ви запомним?(нещо специфично за вас) - не съм от най-общителните хора..
19.Задайте си въпрос,който според вас съм пропуснал,и си отговорете. - Пропусна да питаш какво мисля за живота.. - Life is shit! с някои изключения..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/watch?v=Jl0oVVxDhA4&NR=1
Sponsored content





Лексикон . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон .   Лексикон . Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лексикон .
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Дивотии-
Идете на: