grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Tribute to Nirvana

Go down 
+10
Demia
DoReMi
anemic_royalty
Nirvana.Addicted
Walking_after_you
nirvancheto
Gabrielle
Synaesthesia
mad season
right in two
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Tribute to Nirvana - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tribute to Nirvana   Tribute to Nirvana - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 10, 2010 7:47 am

Месецът мина и съм на Tribute довечера. Tribute to Nirvana - Page 2 218853
Wish me luck...
wake me up.
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Tribute to Nirvana - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tribute to Nirvana   Tribute to Nirvana - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 10, 2010 7:54 am

Искаме отделна тема в ''музикални новини'' Tribute to Nirvana - Page 2 339102 Tribute to Nirvana - Page 2 206160
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Tribute to Nirvana - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tribute to Nirvana   Tribute to Nirvana - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 10, 2010 8:17 am

Ок, като се върна...
тоест вероятно утре. :Д
надявам се да намеря снимков/ видео материал,
за да се кефите/ завиждате. :Д
Tribute to Nirvana - Page 2 972778
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Tribute to Nirvana - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tribute to Nirvana   Tribute to Nirvana - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 10, 2010 9:07 am

Приятно избухване!!!! : )))))))))
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Lucy.Fur.
Активен
Активен
Lucy.Fur.


Aries Брой мнения : 94
Точки : 96
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.11.2010
Възраст : 33

Tribute to Nirvana - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tribute to Nirvana   Tribute to Nirvana - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 10, 2010 9:44 am

Char написа:
Ок, като се върна...
тоест вероятно утре. :Д
надявам се да намеря снимков/ видео материал,
за да се кефите/ завиждате. :Д
Tribute to Nirvana - Page 2 972778
О, добре че ми напомни, ше си зема апарата.
Ако има батерия..
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Tribute to Nirvana - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tribute to Nirvana   Tribute to Nirvana - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 2:27 am

..И не си взе апарата. :Д
Не знам да правя ли тема в Музикални новини, щото нямаме засега нито снимков, нито видео материал.
Но пък ще разкажа...
Отиваме в Усмивка в 9 и си пеем Литиум по пътя, щото сме супер надъхани.
Първо присъстваме на епично саунд- настройване, после на още проблеми със звука и част от Stay away.
Оказа се, че концертът щял да започне в 10...
Ок, седим и чакаме и Панда казва, че ще отиде на сцената, ще се съблече и ще изкрещи "ИЗСВИРЕТЕ НЕЩО".
Аз бях просто отчаяна- реших, че накрая няма да се състои шибаното нещо.

На всичкото отгоре, когато дойдохме, НЯМАШЕ ХОРА, кажи речи.
Към 10, обаче..
посъбраха се хора, инструментите бяха настроени и цялата тълпа стана на крака. (що карирани ризи имаше...включително моята)
Come as you are беше първа и , естествено, посрещната с овации.
Доколкото помня, след това беше IN Bloom, на която забравиха текста и затова я почнаха отначало.

но бях супер благодарна за нея..
Някъде след това- Stay away.

Първото пого- на Rape me, и беше супер яко, защото гледаш как песента почва и някакви пичове - нали уж повечето фенове на Нирвана са женски- някакви пичове започват с пълно гърло да крещят "РЕЙП МИ" и да се кефят.

Някъде след това- пого на Lithium. Изпомачкаха ме, но още нямах бира в косата.
About a girl беше специален поздрав за някого.

След това- нещо, на което МНОГО се зарадвах- Sappy.
Оле, пичовете от ГЪРЧ как се радваха на нея...
прегърнаха се през раменете и започнаха да крещят и танцуват. Не очаквах ВСИЧКИ толкова да избухнем на Sappy.

На Heart-shaped box- друго пого, в което вече имах доста бира в косата.
Ама усещането беше страхотно- моментът, в който цялата тая маса хора подскачаше до тавана (то е ниско :Д) и крещеше "HEY! WAIT!"

Имаше даже малки crowd surfings. ;ddd
и един човек, който на няколко пъти се ПРЕБИ, ама яко и всеки път ставаше, сякаш е стоманен и продължаваше.
И някакви крийпи гайс ни зяпаха постоянно, предлагаха ни да ни запознаят с басиста и т.н.

Даа, имаше и SLTS, естествено, там беше просто подскачане през цялата песен и май някъде тогава си пресилих гласните струни. :Д

Следващата песен, която трябва да споделя, е Drain you,
с Вероника вече мислехме, че няма да я дочакаме, и тогава вокалиста тихо каза : Drain you. Аз реших, че не съм чула добре. :Д
Ама си беше тя, с Вероника си танцувахме любовни танци на припева и изобщо бяхме хората, които се кефиха най-много.
После изсвириха Something in the way- тая песен си звучи най-добре акустично- и концертът беше към края си, ама на нас ни се наложи да си ходим...и не знам окя е била последната песен, трябва да питаме някого.

Това не бяха всички песни, естествено, свириха Big cheese, някаква супер БЪРЗА версия на Polly, Dive и Sliver (на която много се кефих) и....ок, сега не се сещам повече.

надявам се някой да има снимки. :с
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Tribute to Nirvana - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tribute to Nirvana   Tribute to Nirvana - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 4:19 am

О, звучи толкова яко. Радвам се наистина, че сте си изкарали добре :) Относно погото - евала! Tribute to Nirvana - Page 2 799658 Относно бирата в косата - пак евала!
Относно селекцията...пак евала! Този забързания вариянт на Polly, би трябвало да е (New Wave Version) аз го имам.. не знам за друг такъв?
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Tribute to Nirvana - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tribute to Nirvana   Tribute to Nirvana - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 4:50 am

Ндаа, просто аз съм свикнала на бавния вариант. :Д

То да беше само бирата, двама пича на градус по едно време взеха да се бият (на шега) и буквално паднаха върху мене, при окето аз паднах върху други хора. :ДД
А по едно време, докато скачахме на Drain you една от лампите, окачени на тавана, падна почти до земята- тоест, увисна на един кабел- и мъжът до мене просто я доиздърпа до край. :Дд
не, определено, в началото си мислех, че ще ме разочароват, но беше СУПЕР здравословно.
Тялото ми е създадено за да го мъча по този начин. 8)
Върнете се в началото Go down
Lucy.Fur.
Активен
Активен
Lucy.Fur.


Aries Брой мнения : 94
Точки : 96
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.11.2010
Възраст : 33

Tribute to Nirvana - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tribute to Nirvana   Tribute to Nirvana - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 5:25 am

Lucy Fur написа:
Двама излизат от погото и единия държи другия за раменете и му говори като на малко кученце с оня лигав глас "Тииии беше най-добрия там, най-добрия" и другия такъв с наведена глава супер трогнат "I know, I know"
Аааааах любимата ми сцена от вечерта, просто
НИ МОА. :Д
И той някакъв продължава да го тупа по рамото и известно време се чуваше "Най-добрия, най-добрия"
"I knowwwww" ;dd

Ами пичовете, които през ЦЯЛОТО време си крещяха някакви прайвът джоукс "Настървен х*й, настървееен". :дд

Като излязохме навън- супер леко облечени в кучия студ- и седнахме на по един стол и си вирнахме краката на масата ( like-a-boss почивка след погото)
и един мазен тип
"Момичета, вие добре ли се чувствате?"
аз си викам, щом пита, ще отговоря.
"Страхотно се чувстваме"- викам.
"щото като гледам....май не сте добре. Малко няма връзка с централния мозък."
Казах му, че е прав, той се ухили и си отиде.

Цитат :
Аде, ся ше чакаме да стане 28ми и пак шсе разбием. МЕН МЕ ИЗНУДИХА ДА ОТИДА, видя снощи. :D:D:D
Дааа, изнудиха те, ай, ай. Tribute to Nirvana - Page 2 972778
ам ще отидем, естествено.


ОМГ ВЕРОНИКА, СЪЖАЛЯВАМ.
: (
БЕЗ ДА ИСКАМ.
шибани копчета.
всъщност, това дори не бях аз.



Върнете се в началото Go down
Lucy.Fur.
Активен
Активен
Lucy.Fur.


Aries Брой мнения : 94
Точки : 96
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.11.2010
Възраст : 33

Tribute to Nirvana - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tribute to Nirvana   Tribute to Nirvana - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 5:58 am

Цитат :

Дааа, изнудиха те, ай, ай. Tribute to Nirvana - Page 2 972778
ам ще отидем, естествено.


НАИСТИНА МЕ ИЗНУДИ. Дойде и беше такъв миличък и ме накара, не мога, ТОЙ СЕ УСМИХВАШЕ И БЕШЕ БЛИЗО ДО ЛИЦЕТО МИ КАКВО МОЖЕХ ДА НАПРАВЯ.
Тц, I'm weak.
Ахахаха, даа като излязохме, бяхме мега голи, аз бях само по рокличката на цветя и дънки и кубинки, в началото бях ОООООООООООООООО ДА, ХЛАДНО. После "Някой да ме гушне страстно, тва май не беше добра идея" и тоя като ни пита дали сме добре и дори Макс вика "А, то топло." Беше толкова смешно.
А и мерси, че ми изтри мнението, fail жено. :D:D
Ахаха и в началото, като никой не свиреше и Глория се ядоса и вика "НАКРАЯ ШЕ ИЗЛЯЗА И ШЕ СЕ СЪБЛЕКА ГОЛА И ШЕ ПОЧНА ДА ПЕЯ"
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Tribute to Nirvana - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tribute to Nirvana   Tribute to Nirvana - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Tribute to Nirvana
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tribute to Kurt
» Nirvana - You Know You're Right
» BG NIRVANA
» Nirvana - Scoff
» Nirvana - Sliver

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Нирвана / Nirvana :: Nirvana-
Идете на: