grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Бъгнатите сайтове

Go down 
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Бъгнатите сайтове Empty
ПисанеЗаглавие: Бъгнатите сайтове   Бъгнатите сайтове Icon_minitimeПет Авг 13, 2010 5:11 am

Винаги съм имала някакъв афинитет към vbox7, първо, защото е български. Второ, защото всичко мие на български, не знам защо , но не изпитвам никакво желание да ползвам youtube, макар че там има почти всичко. Трето, защото във вибокса си качвам клипове, имам си много познати в този сайт, с които можеме да споделяме музика и прочее и прочее. Обаче ако трябва да направя кратка ретроспекция на тоя сайт , състоянието му е направо плачевно.
Няма да отделям много внимание на това, че е просто гъчкан с някви простаци, селяндури, чалгари, НЕГРАМОТНИЦИ (само се зачетете в коментарите под всеки един клип...) и положението е просто под всякаква критика.
Системно се пише на латиница, в коментарите винаги има 80% обиди и псувни и простотия, отколкото дискусии към самото видео.
От друга страна пък системата на сайта е бъгната както си трябва Бъгнатите сайтове 416888
На мен лично там са мис е случвали най-глемите аномалии откакто съм потребител във интернет пространството. От сорта на , качвам клип, който предварително съм проверила дали не съществува, е, не съществуваше. Качих го и ми изписа, че е качено вече от друг потребител и ако съм искала да го видя, да съм последвала линка. Наитиснах върху линка и ми излезе няква опера.................... бях потресена.
След това, почти всеки ден се сблъсквам с проблема, ''опа единия ни сървър е избягал'' поиграйте си малко на следните игрички, докато ние оправиме проблема нали... Бъгнатите сайтове 799658
Или да кача клип, и да го чакам средно между 2 и 5 дена да се появи на сайта... Бъгнатите сайтове 904298 Аве няма такива злета заклевам се...
И като говориме за бъгнати сайтове кажете ми КАК БИХ МОГЛА да пропусна нашия всеизвезстен и общ любим ФЕЙСБУК! Той поне за мен бие всякакви възможни рекорди в категория ''бъгнат сайт''. Повечето от системните съобщения са написани неграмотно, преди ги бях снимала изрязала и качила на сайта, за да се посмееме, но ги изтрихи вече ги няма. Беше нещо уникално и доколкото знам все още са си такива. Явно българския екип и той е неграмотен.
Ползвам фейсбука вече от точно 2 години и съм се нагледала на какво ли не. Просто е всекидневие да го ругая, тъй като никога не ми е бачкал просто като хората. Кооолко пъти само при опит да кача снимки чакам или 10 години, или най-накрая просто ми изписва ''page not found'' или ''възникна проблем , изчакайте докато го отстраниме'' Бъгнатите сайтове 971438 И тва е почти всеки път.
Някой мой приятел има рожден ден (случвало ми се е хиляда пъти). Пиша му пожелание на стената и не мога да го публикувам. ''НЕЩО СЕ ОБЪРКА'' Бъгнатите сайтове 971438 Бъгнатите сайтове 971438 Пробвам по 5 000 пъти докато зацепи системата.
Пиша коментарни на снимки, които после изчезват. уведомява ме за коментари на мой публикации, които и те изчезват. Някаква страшна работа е по тия сайтове, страшна работа. На тия от ''поддръжката'' как да не им ебеш майката? Че и пари за това получават, мамка му... Бъгнатите сайтове 113120
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
 
Бъгнатите сайтове
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сайтове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Дивотии-
Идете на: