grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Моментите на малкият човек

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Моментите на малкият човек Empty
ПисанеЗаглавие: Моментите на малкият човек   Моментите на малкият човек Icon_minitimeЧет Авг 05, 2010 10:45 am

В нашето сиво и еднообразно ежедневие, всеки има..поне веднъж през деня, нещо, което го кара да се усмихва. Нещо, което е видял или което са му казали..нещо толкова мъничко, че даже понякога те е срам, че си се усмихнал.
Аз предлагам тук да е мястото, където да споделяме тези неща. :]

Например, аз днес случайно видях по телевизията реклама на FoxKids и ми стана супер миличко и се сетих за ранното детство..как ме изпълни само..
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Моментите на малкият човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моментите на малкият човек   Моментите на малкият човек Icon_minitimeСря Сеп 29, 2010 11:45 pm

защо тази тема няма отговори, на мен ми се струваше интересно :/
Върнете се в началото Go down
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Моментите на малкият човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моментите на малкият човек   Моментите на малкият човек Icon_minitimeПет Окт 01, 2010 10:45 am

right in two написа:
защо тази тема няма отговори, на мен ми се струваше интересно :/

Глупости! На мене лично ми е хипер интересна тая тема....даже се чудих кога някой ще направи нещо подобно. Обаче май анистина няма много желаещи да пишат, понеже ако е било нещо малко и УЖ незначително, то повечето не са го забелязали... така става понякога.
Но аз се сещам че днес ми стана кофти когато едно детенце влезе в книжарницата преди мен и искаше да си купи блокче за рисуване но нямаше достатъчно пари...доколкото си спомням му липсваха 10 стотинки...а онази отсреща му не искаше да направи компромис и даже му се развика..направо го направи на 2 ст. :D . Просто ми се искаше детето да знаеше да псува ... :(
Преполагам че отново мога да пиша в тая темичка не съм си изгърмяла жокера още нали (т.е. няма да е тъпо ако пак споделя нещо)?!
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Моментите на малкият човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моментите на малкият човек   Моментите на малкият човек Icon_minitimeНед Окт 17, 2010 5:39 am

Минавах край Ню Йоркъра, онова голямо, скъпо място, където масово убиват естетика.
И край мене мина едно момиченце. Малко, русичко, усмихнато момиченце. Пет-шест годишно максимум.
И имаше едни страхотни панталонки, дънкени, широки, със някакви шарени кръпки по тях, като ги видях се сетих, че имах кажи-речи същите като малка....и, какво, усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Моментите на малкият човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моментите на малкият човек   Моментите на малкият човек Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Моментите на малкият човек
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Най-малкият пушач

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Лафец-
Идете на: