grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Гората не е само дървесина

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Гората не е само дървесина Empty
ПисанеЗаглавие: Гората не е само дървесина   Гората не е само дървесина Icon_minitimeПон Авг 02, 2010 2:42 am

Национална петиция

Има доста хора, които не са подписали, ако си един от тях > цък тук

Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Гората не е само дървесина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората не е само дървесина   Гората не е само дървесина Icon_minitimeПон Авг 02, 2010 8:59 am

О, аз не вярвам особено на тия петиции и подписки и прочее. Прекалено много станаха, не мисля, че с някаква петиция в интернет ще се постигне каквото и да било, за квото и да било. Големи сме дебили българите никога не действаме РЕАЛНО, само думи, упреци , критики и по някоя и друга фейсбук група или петиция. Да, ама така нищо не става. Тва нищо ще спаси горите, нито ще върне изгубеното нито ще поправи квото и да било.
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

Гората не е само дървесина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората не е само дървесина   Гората не е само дървесина Icon_minitimeСря Авг 04, 2010 6:14 am

Аз се подписах, защото мисля че трябва да правим каквото можем, независимо колко незначително би било, защото вече наистина се гаврим с природата ни, която ако преди е заслужавала да бъде възхвалявана от всеки един от българските поети, то сега благодарене на нас е заприличала на гъз.
И продължавам да не разбирам, защо ни е толкова кеф да изнасилваме това, с което би трябвало да се гордеем.
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Гората не е само дървесина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората не е само дървесина   Гората не е само дървесина Icon_minitimeЧет Авг 05, 2010 1:34 am

anemic_royalty написа:
Аз се подписах, защото мисля че трябва да правим каквото можем, независимо колко незначително би било, защото вече наистина се гаврим с природата ни, която ако преди е заслужавала да бъде възхвалявана от всеки един от българските поети, то сега благодарене на нас е заприличала на гъз.
И продължавам да не разбирам, защо ни е толкова кеф да изнасилваме това, с което би трябвало да се гордеем.

Защото сме консуматори.
Не си ли забелязала? Всичко, което харесваме, обичаме, искаме, го консумираме. Както се изрази, ние изнасилихме природата по възможно-най-гнусния и вулгарния начин. Сега търсим това, което случайно е останало неопетнено, за да го направим и с него. След това ще увеличим капацитета. ПОнеже земята не им стига, малоумните учени са открили как можем да направим Марс годна за живот. Независмо, че ще отнеме хиляди години и милиярди, милиарди долари, ще го направим. Щом са открили идеята, тя определно ще се осъществи някога..

Не си ли забелязала, че дори в отношенията по м/у си сме консуматори..? Взимаш някой, консумираш го, изхвърляш го, взимаш следващия.
Музиката..взимаш, консумираш, консумираш..изхвърляш..давай следващата група... изгубили сме дарбата да се наслаждаваме.
Върнете се в началото Go down
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

Гората не е само дървесина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората не е само дървесина   Гората не е само дървесина Icon_minitimeЧет Авг 05, 2010 5:36 am

Така е, наистина е вярно, но все пак мисля че това достига прекалено застрашителни размери.И наистина тъпото нещо е че вече нямаме никаква връзка с природата, а тя все пак е началото на всичко, за това сме толкова ограничени, всеки се е свил в черупката си и ккато казваш ти гледа да инсконсумира възможно най-много, но така е във времената в които живеем.
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Гората не е само дървесина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората не е само дървесина   Гората не е само дървесина Icon_minitimeЧет Авг 05, 2010 5:44 am

Аз не съм от хората, които ще се примирят със 'защото времената са такива'! И никой не трябва да го прави. Колкото и тъпи да са всички, аз ще продължавам да си гася тока на деня на Земята, ще си ходя като луда с платнена торбичка до магазина и ще подписвам всяка една такава анкета или петиция! Всички трябва да го правят..не виждат ли какво става..леле къде отидохме?!
Върнете се в началото Go down
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

Гората не е само дървесина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората не е само дървесина   Гората не е само дървесина Icon_minitimeЧет Авг 05, 2010 5:47 am

Така е, но лошото в случея знаеш ли кое е?Че не става въпрос само за опазването на природата, а за всичко.Всичко вече се е превърнало в апатия и нищо няма значение, а и хората вече не са хора, така че не се учудвай от това което се случва.По-зле сме и от животните в момента.
Върнете се в началото Go down
DoReMi
Манияк
Манияк
avatar


Брой мнения : 221
Точки : 246
Репутация : 3
Дата на регистрация : 12.07.2010

Гората не е само дървесина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората не е само дървесина   Гората не е само дървесина Icon_minitimeЧет Авг 05, 2010 5:48 am

За съжеление вашият линк не тръгва. После що гората загива Гората не е само дървесина 330153
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Гората не е само дървесина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората не е само дървесина   Гората не е само дървесина Icon_minitimeЧет Авг 05, 2010 5:50 am

anemic_royalty написа:
Така е, но лошото в случея знаеш ли кое е?Че не става въпрос само за опазването на природата, а за всичко.Всичко вече се е превърнало в апатия и нищо няма значение, а и хората вече не са хора, така че не се учудвай от това което се случва.По-зле сме и от животните в момента.

absolutely..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората не е само дървесина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората не е само дървесина   Гората не е само дървесина Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората не е само дървесина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Старите ''хардрок'' групи.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Дивотии-
Идете на: