grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Като дете...

Go down 
+4
Perfection.
anemic_royalty
DoReMi
Synaesthesia
8 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Като дете... Empty
ПисанеЗаглавие: Като дете...   Като дете... Icon_minitimeНед Юли 25, 2010 11:21 am

Като деца какви бяхте?
Разкажете за забавните моменти от славното детство...светли спомени... :)
Аз примерно бях средно палава... средно неуравновесена... Като дете... 290778
Имах силен афинитет към СИЛНОТО цапане, крещене, падане, въргаляне... и когато наще извикаха през прозореца ''Прибирай се'', се започваха едни дъъъълги молби и преговори ''Още маалко'', което значеше до момента, в който не реша да се скрия някъде в квартала където наще няма да могат да ме викнат, но за съжалениемайка ми просто тръгваше да ме търси и ме прибираше винаги по доста благоприятен начин... Като дете... 3141
Най-вече обаче помня, че имах жесток афинитет към това, да събирам боклуци!
Просто нямаше нещо, което да ми е било по-интересно от боклуците пред блока и около контейнерите. С такъв интерес и захлас си събирах някви интересни предмети и изхвърлени боклуци и ги носех в нас , където майка ми истерично ме посрещаше с ръце на кръста и ги изхвърляше демонстративно обратно в коша за боклук Като дете... 3141
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
DoReMi
Манияк
Манияк
avatar


Брой мнения : 221
Точки : 246
Репутация : 3
Дата на регистрация : 12.07.2010

Като дете... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Като дете...   Като дете... Icon_minitimeНед Юли 25, 2010 12:43 pm

Аз пък си бях пироманче.
Върнете се в началото Go down
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

Като дете... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Като дете...   Като дете... Icon_minitimeНед Юли 25, 2010 1:30 pm

Аз пък още от бебе съм била голяма ревла, след това и в децката градина продължи този ми период, а също така там не съм се задържала много понеже изобщо не исках да ходя и на първия учебен ден съм се запънала на входа на градината.Там пък май почти нямах приятели и през времето за игри всички излизаха на двора, а аз седях вътре и помагах на лелките да слагат масите за обяда :D :D :D :D :D
Помня и много ясно, че винаги цялата бях в синини, просто постоянно падах, а отделно и постоянно боледувах и бях на инджексии което подпомагаше боядисването на краката ми.Общо взето съм била много кекаво, срамежливо, антисоциално лапенце.
Върнете се в началото Go down
Perfection.
Активен
Активен
Perfection.


Брой мнения : 123
Точки : 121
Репутация : 0
Дата на регистрация : 21.07.2010
Местожителство : The invisible strawberry field.

Като дете... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Като дете...   Като дете... Icon_minitimeПон Юли 26, 2010 7:11 am

DoReMi написа:
Аз пък си бях пироманче.

Аз също, постоянно подпалвах разни неща и винаги имах подръчни материали, понеже доста хора от семейството ми са луди пушачи.
Върнете се в началото Go down
dosshu
Послушен
Послушен
dosshu


Cancer Брой мнения : 63
Точки : 63
Репутация : 0
Дата на регистрация : 22.07.2010
Възраст : 33

Като дете... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Като дете...   Като дете... Icon_minitimeПон Юли 26, 2010 10:34 am

anemic_royalty написа:
Аз пък още от бебе съм била голяма ревла, след това и в децката градина продължи този ми период, а също така там не съм се задържала много понеже изобщо не исках да ходя и на първия учебен ден съм се запънала на входа на градината.Там пък май почти нямах приятели и през времето за игри всички излизаха на двора, а аз седях вътре и помагах на лелките да слагат масите за обяда :D :D :D :D :D
Помня и много ясно, че винаги цялата бях в синини, просто постоянно падах, а отделно и постоянно боледувах и бях на инджексии което подпомагаше боядисването на краката ми.Общо взето съм била много кекаво, срамежливо, антисоциално лапенце.
мале почти едно към едно. всичките ми роднини се отплакват, как съм се драл кат съм бил бебе. в детската си заставах там на един прозорец и си ревях. въобще не ми се ходеше. пък и колко бях болнав. по лекари, по болници. толкова инжекции съм поел тцтц. срамежлив, то тва е слаба дума. около мене всички, такива нахакани бяха, а аз в съчките. станеше ли обаче дума за някви въображаеми игри и измислянето на сценарии и вкарване във филми, бях в стихията си.
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Като дете... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Като дете...   Като дете... Icon_minitimeЧет Юли 29, 2010 6:14 am

Моите най-ранни детски години дадоха основите на това, което съм сега..всъщност не съм се променила въобще от малка, просто съм разширила всичко или съм го повдигнала на по-висока степен.

Примерно..
Като дете събирах камъни :D всичко, което ми се струваше красиво го прибирах..сега си колекционирам само камъчета от други страни

Бях много ревлива..сега също съм, но змам кога се разтройвам и бягам за да не ме гледат :D

Обичах да гледам на леля ми и кака ми папките им с рисунки, можех да го правя с чаосве..сега аз имам моя папка..така де кашон..с мои рисунки...a и мога да гледам картини на големи художници отново с часове

Обичах много да си играя с малките играчки от Киндер, имах супер много. Оставяха ме и аз си правех на земята някви къщи и семейства ии гlупости :D бях спр зарибена и не ставах с часове..сама с малките човечета. Сега мога да седя сама с малките човечета в главата ми.

Най-добрия ми приятел беше момче...сега предпочитам мъжката компания от колкото женската.

Някви такива неща..не ми се пише (:
Върнете се в началото Go down
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

Като дете... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Като дете...   Като дете... Icon_minitimeЧет Юли 29, 2010 6:43 am

dosshu написа:
anemic_royalty написа:
Аз пък още от бебе съм била голяма ревла, след това и в децката градина продължи този ми период, а също така там не съм се задържала много понеже изобщо не исках да ходя и на първия учебен ден съм се запънала на входа на градината.Там пък май почти нямах приятели и през времето за игри всички излизаха на двора, а аз седях вътре и помагах на лелките да слагат масите за обяда :D :D :D :D :D
Помня и много ясно, че винаги цялата бях в синини, просто постоянно падах, а отделно и постоянно боледувах и бях на инджексии което подпомагаше боядисването на краката ми.Общо взето съм била много кекаво, срамежливо, антисоциално лапенце.
мале почти едно към едно. всичките ми роднини се отплакват, как съм се драл кат съм бил бебе. в детската си заставах там на един прозорец и си ревях. въобще не ми се ходеше. пък и колко бях болнав. по лекари, по болници. толкова инжекции съм поел тцтц. срамежлив, то тва е слаба дума. около мене всички, такива нахакани бяха, а аз в съчките. станеше ли обаче дума за някви въображаеми игри и измислянето на сценарии и вкарване във филми, бях в стихията си.

Ххахах, явно сме имали доста сходен характер като лапета Като дете... 584219 Понякога като се събирах с децата пред блока играехме на филми и си измисляхме разни сценки, а понякога се случваше и да си ги измислям и играя сама и дори се маскирвах с една покривка на главата :D :D :D :D
Върнете се в началото Go down
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Като дете... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Като дете...   Като дете... Icon_minitimeПон Сеп 13, 2010 9:59 am

Аз съм била..повтарям БИЛА съм вечно усмихнато и всестранноразвито детенце. Никога не съм била бита (от нашите), но пък съм намирала точните места където да правя глупости.
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Като дете... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Като дете...   Като дете... Icon_minitimeПон Окт 18, 2010 12:01 pm

right in two написа:

Като дете събирах камъни :D всичко, което ми се струваше красиво го прибирах..сега си колекционирам само камъчета от други страни

Правих същото- заедно със сестра си. Но не просто ги събирахме, ами ги и чупехме, за да видим как изглеждат отвътре. Беше си магия- някои камъни бяха супер сиви и безлични отвън, а ужасно красиви отвътре. Дворът ни беше пълен с начупени камъни.

Иначе, и аз от малка съм известна като ревла. Разплаквах се от едното нищо. Бях също така неповторим инат- "магаре на мост", сещате се.
Иначе бях много популярна из квартала, ама пък аз съм била баси бонбона като малка. Смътно помня как целогодишно бях цялата в рани от нещо- играех доста буйно.
Я падане от ролери, я от колело, я от катерене...
И още по-смътно помня, че бях супер, супер щастлива.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Като дете... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Като дете...   Като дете... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Като дете...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Грънджа като стил на обличане :)
» Старите ''хардрок'' групи.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Лафец-
Идете на: