grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Социални мрежи :)

Go down 
+4
tania_92lp
DoReMi
nemesia.
Synaesthesia
8 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Социални мрежи :) Empty
ПисанеЗаглавие: Социални мрежи :)   Социални мрежи :) Icon_minitimeНед Юли 18, 2010 5:49 pm

Абе я кажете вие аджаба обогатихте ли се социално с ползването на толкова много социални мрежи като фейсбук, майспейс, туйтър и всички друго себеподобни? Ползвате ли ги тия работи? Намирате ли ги за смислени? Примерно аз преди бях много зарибена по майспейс-а, имам си все още един акаунт, който проверявам от дъжд на вятър. След това се присъединих към фейсбука и честно казано... бях зарибена поради простата причина, че определено е удобно място да споделиш абсолютно всякакъв формат информация и снимки и музика и ...просто всичко само на едно място. Естествено това не оправдава факта, че са неграмотни некадърници всичките там админи и прочее не ги знам какви са.
Ох тия от фейсбук наистина са неграмотни... скоро ще пусна една тема да се посмееме какви правописни грешки има в системните им съобщения Социални мрежи :) 290778
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
nemesia.
Скучаещ
Скучаещ
nemesia.


Брой мнения : 32
Точки : 33
Репутация : 3
Дата на регистрация : 18.07.2010

Социални мрежи :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Социални мрежи :)   Социални мрежи :) Icon_minitimeНед Юли 18, 2010 5:56 pm

аз съм всячески скарана със социализирането в нет-а,освен някой готин форум и last.fm примерно,избягвам.Отскоро имам и фейсбук,да не се цепя от тъплата :Д
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Социални мрежи :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Социални мрежи :)   Социални мрежи :) Icon_minitimeНед Юли 18, 2010 5:58 pm

nemesia. написа:
аз съм всячески скарана със социализирането в нет-а,освен някой готин форум и last.fm примерно,избягвам.Отскоро имам и фейсбук,да не се цепя от тъплата :Д

а ти и със скайпа ли си скарана? че още в самия ми опит да те добавя ми изписа, че съм блокирана Социални мрежи :) 799658
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
DoReMi
Манияк
Манияк
avatar


Брой мнения : 221
Точки : 246
Репутация : 3
Дата на регистрация : 12.07.2010

Социални мрежи :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Социални мрежи :)   Социални мрежи :) Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 6:01 am

И аз се регистрирах в прочутия facebook да видя за какво става въпрос. Много съм разочарован, очаквах нещо повече Социални мрежи :) 952483
Върнете се в началото Go down
tania_92lp
Новак
Новак
tania_92lp


Cancer Брой мнения : 17
Точки : 17
Репутация : 0
Дата на регистрация : 18.07.2010
Възраст : 31
Местожителство : Пловдив/Стамболийски

Социални мрежи :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Социални мрежи :)   Социални мрежи :) Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 12:39 pm

Аз имам фейсбук. Преди години имах и импулс, но го зарязах, понеже само +чета се даваха. По принцип имам и майспейс, обаче влизам там на 5 месеха ч път Социални мрежи :) 440440 От време на време влизам и в един друг форим. Общо взето си ползвам само фейсбука.
Чрез така наречените социални мрежи мога да кажа, че се запознах с доста нови хора. Сред тях има качествени има и пълни тъпаци, но това няма значение. Най-важното е че можеш да общуваш с познати от всички краища на света без пари Социални мрежи :) 421780
Върнете се в началото Go down
blue_skies_f
Активен
Активен
blue_skies_f


Брой мнения : 93
Точки : 114
Репутация : 0
Дата на регистрация : 12.07.2010

Социални мрежи :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Социални мрежи :)   Социални мрежи :) Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 3:14 pm

Съгласна съм с Таня.
Аз имам фейсбук, скайп, без които буквално не мога. Имам регистраций в още няколко социални мрежи, които няма да споменавам. От тия мрежи са и повечето ми приятели, с които от години поддържаме контакт :)
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Социални мрежи :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Социални мрежи :)   Социални мрежи :) Icon_minitimeЧет Юли 29, 2010 6:30 am

За мен най-полезният сайт е MySpace, просто повечето хора не знаят как да го използват. Там намирам най-прясна информация за музика и изпълнители, концерти, можеш да намериш интересни фотографи и художници, които нямат сайтове, примерно. Пък и там са по-приятни хора от фейсбуук.
Харесват last.fm, защото там всичко е базирнао на музикалние ти вкус. Там ще се срещнеш с хора, които споделят твоите музикални изживявания.
Скайп не използвам много, имам около 30 абоната и с половината не си пиша..използвам го за уговорки и поддържам връзка с хората, които са далеч.
Всичко друго не става..
Върнете се в началото Go down
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

Социални мрежи :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Социални мрежи :)   Социални мрежи :) Icon_minitimeЧет Юли 29, 2010 6:39 am

right in two написа:
За мен най-полезният сайт е MySpace, просто повечето хора не знаят как да го използват. Там намирам най-прясна информация за музика и изпълнители, концерти, можеш да намериш интересни фотографи и художници, които нямат сайтове, примерно. Пък и там са по-приятни хора от фейсбуук.
Харесват last.fm, защото там всичко е базирнао на музикалние ти вкус. Там ще се срещнеш с хора, които споделят твоите музикални изживявания.
Скайп не използвам много, имам около 30 абоната и с половината не си пиша..използвам го за уговорки и поддържам връзка с хората, които са далеч.
Всичко друго не става..

Съгласна съм с теб за MySpace и аз имах регистрация там, но я изтрих, защото заради Фейсбук всички изчезнаха от там и стана скука.
Фейсбук става за голяма клюкарница, а и наистина е яко защото можеш да споделяш снимки и видео и тн, а ако искаш да следиш някого е префектно просто :D Туитър е същата работа.
Върнете се в началото Go down
Illnath
Активен
Активен
Illnath


Брой мнения : 127
Точки : 194
Репутация : 0
Дата на регистрация : 12.07.2010
Местожителство : Seattle

Социални мрежи :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Социални мрежи :)   Социални мрежи :) Icon_minitimeЧет Юли 29, 2010 1:56 pm

(Анти) социалните мрежи почти не ги ползвам въпреки това мога да се похваля с богата колекция от регове: Myspace(still the great one!), facebook, twitter, dark-date, vbox, youtube, last.fm , imvu и сигурно още нещо за кото ся не се сещам
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Социални мрежи :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Социални мрежи :)   Социални мрежи :) Icon_minitimeПон Авг 09, 2010 11:24 am

Майспейса замина, нещо ми омръзна... Социални мрежи :) 749669
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Социални мрежи :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Социални мрежи :)   Социални мрежи :) Icon_minitimeПет Авг 13, 2010 5:09 am

Хипер разочарована и отвратена съм от фейсбуук, мисля че няма по-гаден и гнусен клюкарски сайт, влудяваше ме, а в същото време бях все там..ужас, изтрих го.
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Социални мрежи :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Социални мрежи :)   Социални мрежи :) Icon_minitimeПет Авг 13, 2010 5:21 am

anemic_royalty написа:


Съгласна съм с теб за MySpace и аз имах регистрация там, но я изтрих, защото заради Фейсбук всички изчезнаха от там и стана скука.
Фейсбук става за голяма клюкарница, а и наистина е яко защото можеш да споделяш снимки и видео и тн, а ако искаш да следиш някого е префектно просто :D Туитър е същата работа.

Да, и аз за това изчезнах оттам. Имаше много неща във майспейс , които ме дразнеха и май единственото, което ме радваше бе, че можеше да си слагам background снимка, цветови настройки, всякакви опции по профила и акаунта... можех да си слагам музикален плеър, видео плеър. Абе яко с вве думи. Но освен, че стана скука по едно време , а и започнаха непрекъснато на ен да ми валят по 20 покани за приятелство от някви американци, някви негр, които ми пишеха някви супер гнусни коментари под снимките и т.н... направо ме влудяваше тоя сайт. Ползвах го там една година, година и нещо и го затрих, всичко , което си има начало си има и край. Ще видиме и със фейса кога ще направиме същото, но за сега там все още имам прекалено много приятели и ми е полезен до някаква степен. Ще му мине модата и на него. Както за мен, така и за всички.
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Социални мрежи :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Социални мрежи :)   Социални мрежи :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Социални мрежи :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Лафец-
Идете на: