grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Грамотен ли съм?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Грамотен ли съм? Empty
ПисанеЗаглавие: Грамотен ли съм?   Грамотен ли съм? Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 12:28 pm

Нека засегнеме малко въпроса за грамотността на драги господин БЪЛГАРИНА! :)
Сега...за пояснение, аз не мисля, че съм от най-грамотните. Не и до толкова, че да си позволявам да осъждам другите хора. Само че тука има един друг момент...когато положението е плачевно, дори и такива хора като мен, които не са със статус на кой знае колко грамотно изявени започват да се възмущават на правописа и четенето на почти всяко средностатистическо хлапе. Потресаващо е.
Всъщност не съм толкова дребнава, колкото изглежда. Никога не бих винила някого за това, че няма богата обща култура, но винаги ми е било противно при допускането на някакви абсолютно елементани грешки, които изискват само мааалко мисъл преди да бъдат допуснати.
Защо има толкова неграмотен народ? За шибаната им латиница няма да обсъждам , тука вече става въпрос и за технически аспекти. Но да пишеш ''деЦки''... Грамотен ли съм? 290778 Не може така просто... Грамотен ли съм? 3141
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
LambOfGod
Активен
Активен
LambOfGod


Pisces Брой мнения : 106
Точки : 112
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : където има картофи

Грамотен ли съм? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Грамотен ли съм?   Грамотен ли съм? Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 1:42 pm

Така е.
Къде е Хитлер ,когато ти трябва?
Грамотен ли съм? 799658
Върнете се в началото Go down
blue_skies_f
Активен
Активен
blue_skies_f


Брой мнения : 93
Точки : 114
Репутация : 0
Дата на регистрация : 12.07.2010

Грамотен ли съм? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Грамотен ли съм?   Грамотен ли съм? Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 3:49 pm

АХАХАХХАХАХА Хитлер казва, за да издуши всички сгрешили малки хлапенца , нали?
Обещавам да пратя сестра ми ако си намериш нов Хитлер.. :D
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Грамотен ли съм? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Грамотен ли съм?   Грамотен ли съм? Icon_minitimeПет Авг 13, 2010 4:55 am

Искам да спомена, че навлизането на компютрите и електронната комуникация има своето много силно влияние и най-вече писането на латиница. Напоследък се забелязват някакви хипер странни неграмотни явления Грамотен ли съм? 129277
цък тук
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Грамотен ли съм? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Грамотен ли съм?   Грамотен ли съм? Icon_minitimeПет Авг 13, 2010 4:59 am

хахахахаахахахахахахаха Грамотен ли съм? 416888 Грамотен ли съм? 416888 Грамотен ли съм? 416888
Най-харесвам Ш-то заменено с цифрата шест Грамотен ли съм? 416888 Грамотен ли съм? 416888
И както винаги самата институция НЕ отговаря конкретно за проблема. Отговаря за хиляда и триста други неща, но не и за самия проблем. Чудно ми е кой ли отговаря? Направо не мога да повярвам..и институциите ни са неграмотни Грамотен ли съм? 206160
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Грамотен ли съм? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Грамотен ли съм?   Грамотен ли съм? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Грамотен ли съм?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Други :: Аз съм Българче!-
Идете на: