grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Tattoo`s

Go down 
+7
signs of life
Neli
haunting.fear
right in two
Demia
DoReMi
Synaesthesia
11 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeЧет Юли 15, 2010 2:39 pm

Хайде сега за татуировките да си поговориме. Кой къде кога какво, и отново за снимки няма да се дърпаме.
Ако искате - поствайте. Аз лично искам, но все още нямам. Хем не ми стиска, хем вечно няма пари Tattoo`s 440440 Иначе съм си го мислела...многократно..
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
DoReMi
Манияк
Манияк
avatar


Брой мнения : 221
Точки : 246
Репутация : 3
Дата на регистрация : 12.07.2010

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeЧет Юли 15, 2010 3:11 pm

Ако някога реша ще си направя сам.
Върнете се в началото Go down
Demia
Скучаещ
Скучаещ
Demia


Брой мнения : 36
Точки : 39
Репутация : 0
Дата на регистрация : 24.07.2010

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 4:10 pm

Имам 1, вече искам да си правя 2ра и 3та, хората правилно са казали, започнеш ли няма спиране. За протокола не боли толкова много, колкото хората твърдят.Болката е като епилация на краката. Моята се намира под корема
Tattoo`s E43466389234d80a
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeПет Авг 06, 2010 6:39 pm

Не мога да повярвам, че заинтересованите от татуировки тука са толкова малко Tattoo`s 460571
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 1:35 am

Aneurysm написа:
Не мога да повярвам, че заинтересованите от татуировки тука са толкова малко Tattoo`s 460571

нали?! и аз го забелязах.

Аз пък нямам татуси, за съжаление..всъщност имам гоооляяяям афинитет към тях (както обича да казва Ро). Искам на много места, разнообразни, интересни и всички сама ще ги измисля...но някак си не се чувствам достатъчно узряла..след няколко години сигурно ще съм супер шарена.
Най-много искам шарен ръкав само на едната ръка, искам на хм..оная работа Tattoo`s 622416 също и над китката, от вътрешната страна, там даже знам какво ще пише...искам и на едно специфично място м/у врата и рамото, но не мога точно да го обясня..и там знам какво ще е (: ах..как искам.........преди щях да си правя на главата, щях да се обръсна и никой нямаше да я вижда, само аз щях да знам за нея, което адски ме подлудява..толкова е яко..направо там ми е любимото място, но ми казаха, че няма д ами порасне коса..пфу! това убива целия смисъл на татуса....да..как искам....................................
Върнете се в началото Go down
haunting.fear
Активен
Активен
haunting.fear


Брой мнения : 106
Точки : 117
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.10.2010

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeВто Окт 19, 2010 2:51 pm

Все още нямам, но ако ще си правя, ще е нещо от тоя сорт:
https://s1203.photobucket.com/albums/bb395/haunting_fear/?action=view&current=25105_113864138631362_100000233289100_202719_2031706_n.jpg
https://s1203.photobucket.com/albums/bb395/haunting_fear/?action=view&current=25105_113864071964702_100000233289100_202710_1339650_n.jpg

В никъв случай не искам няква стара моряшка олдскул татуировка :D ..черепчета, котвички, кръстчета и тн..100% ще е нещо сложно.. Все пак татуса трябва да се възприема като произведение на изкуството, което ще носиш цял живот със себе си :) ..Предпочитам да не бързам и добре да го обмисля..А пък ако мн ми харесва, ще си направя още..Нали така казват, че като почнеш с татусите и пиърсите, то те обсебва :D
Върнете се в началото Go down
Neli
Активен
Активен
Neli


Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Репутация : 0
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 30

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 2:49 am

И аз все още нямам, но мисля след време да си направя китара, чиито кабел се 'плъгва' в гръбначния ми стълб... Просто без музика не бих могла да живея, а китарата е може би единственото нещо, което никога не ме е натъжавало и винаги ми оправя настроението...
Върнете се в началото Go down
http://nirvanabg.deviantart.com/
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeСря Окт 27, 2010 1:17 pm

DoReMi написа:
Ако някога реша ще си направя сам.

манияк. Tattoo`s 799658

Моята тауировка ще е на място, където да не я гледам постоянно, че ще ми омръзне бързо :D
мислех да си направя прасенце на подмишницата, както на една реклама Tattoo`s 416888 тъкмо няма да ми растат косми Tattoo`s 3141
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeСря Окт 27, 2010 5:09 pm

Тъпачка. Ти не си с всичкия си Tattoo`s 799658
Аз пък наскоро мислех да си татуирам инициалите на бившето ми гадже, ама все още е в процес на размисъл... а иначе откакто се помня си мечтая за нотичка зад ушето. Ама само ме плашат...там много боляло. Страх ме е. Точка.
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Neli
Активен
Активен
Neli


Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Репутация : 0
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 30

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 2:57 am

доколкото знам като е над кост някаква боляло много (в случая черепа) иначе навсякъде боляло.... но аз мисля че не бих имала проблем с това...
Върнете се в началото Go down
http://nirvanabg.deviantart.com/
signs of life
Новак
Новак
signs of life


Брой мнения : 14
Точки : 16
Репутация : 0
Дата на регистрация : 30.10.2010

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeСъб Окт 30, 2010 3:44 pm

боли, боли, колко да боли? не съм чула някой да е умрял от болка, докато му правят татус.
Върнете се в началото Go down
Ирис
Напредващ
Напредващ
Ирис


Libra Брой мнения : 23
Точки : 27
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.04.2011
Възраст : 31
Местожителство : Невърленд

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 4:08 am

Така Tattoo`s 926339 сега да ви успокоя :Д първо почти не боли, тва са долни лъжи, космите ви ще си никнат от горе дори и на главата да е (испитано) поне докато не ги полеете с белина, но едва ли тук има подобни клинични случаи :Д Та около преди седмица си праснах трета, но и представа нямам как да ги кача хах и надявам се до 2 години да съм целия :Д:Д Ако някой се интересува и сте по софия един приятел ги прави за по 80 на сядане, което ще рече, че за толкова можеш да си направиш нещо като, че педя и половина, ако не и пвоече в студио би било към 250-300.... Лично съм много доволен от него мога и да ви пратя негови неща.... пфффффффффффф ебати рекламата дето оптрах Tattoo`s 799658
Върнете се в началото Go down
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeПон Май 30, 2011 5:39 am

е тоа пич напрао ме срази... уж на некъв страшен се прави пък е страшноо секси... евала на тоа дето ги е направил ии на него де- че се е навил.


Tattoo`s Tumblrllk5t7ns571qzmv2m


Tattoo`s 129277 Tattoo`s 129277 Tattoo`s 129277
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeВто Май 31, 2011 10:53 am

Защо си пуснала снимка на МОЙТО ЛЮБОФ.
уф, Рик............
y so hot?
y take pictures of you?
не се диша пред тая снимка...

та, по темата, по темата. бих си направила на рамене/ гръб, според мен е най-красиво за момиче, ама не търпя на ни-как-ва болка. даже от вземане на кръв ме е страх. бъдещето ще покаже.


P.S. Tattoo`s 224205_162458000484154_100419123354709_411088_2477568_n
!

Върнете се в началото Go down
Sunwell
Мързеливец
Sunwell


Libra Брой мнения : 7
Точки : 7
Репутация : 0
Дата на регистрация : 25.04.2012
Възраст : 29
Местожителство : Dalaran

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 8:37 am

Такова не бих си направила. Доколкото се познавам, след втората седмица, ще ми е омръзнала а и самата идея като цяло не ми допада.
Гледах как интервюират някакъв млад татуист който изръси нещо от сорта на "чрез татуировките хората изразяват себе си и според мен всеки трябва да има такава" да. Аз изразявам себе си чрез себе си, а не чрез мастилени рисунки по тялото си.
Отделно тия татуировки, които са като ръкави са the moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooost глупаво нещо в света след това да си направиш найт елф гоуг. Дайте ми една основателна причина да си нашаря ръката с флорални мотиви? Нда... да бъдеш готин понякога не е най-силния аргумент.
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 11:27 am

Майка ми веднъж беше казала ''ексцентричните хора са комплексирани. правят се на маймуни, за да бъдат забелязвани''
Донякъде е така, донякъде не...
Аз съм достатъчно широко скроен човек, за да ми е все тая кой какво е решил да направи с външността си.
Тя е твоя...ако искаш, даже я изтрий.
Но това, че не ги виня не значи, че няма случай в които просто да не ме изкефи дадено решение.
Защото има една много тънка граница м/у естетиката и буламача.
Обичам ексцентричността, обожавам я... дава ни шанса да бъдем различни, уникални, както е казал тоя татуист ''да изразяваме себе си''
Но има случай, в които просто се прекалява и става една палячовска свинщина (както примерно пичът по-горе...)
Който е известен само с това, че прилича на клоун, а не особено с това, че някой действително го харесва.
Но щом той се харесва - окей. Дано да е постигнал хармония в себе си.
Само дето много силно се съмнявам някой ден да не му омръзне и да не се побърка от собственото си отражение в огледалото.
Аз лично също харесвам татуировки. Бих си направила. Бих си направила много повече от една или две или три.
Но никога не бих си позволила да прекрача границата на естетичността.
Може би най-вече, щото съм жена...
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeВто Май 22, 2012 3:40 pm

Tattoo`s 398917_3192475932772_1292103122_32225326_1184809357_n

Не мога да разбера как никой не вижда че шибания баркод е скъсан и че псоланието на картинката се връзва с надписа отдолу и тва че татуиста беше бахти смешника и обърка седмицата не значи, че надписа не е"фрийдъм" (свобода) :Д... Освен това тва с костите хич не е вярно....хич не е болка за умиране.... а и не знам ако кажа че ме болеше, дали хората които са решили да си направят ще се откажат...
Иначе е яко да имаш татуировка...лично аз не я направих за показност и такива неща, просто сиках да имам нещо на врата и тва нещо да носи някво послание. татуировките не те праят по-готин щот не си се родил с тях, но ти дават няква увереност. Причината поради която я направих не беше да "изразя себе си" или някакви такива, а просто ад се почувствам по-своенравна :Д ...
единственият ми съвет към хората които за пръв път ще си правят(ако има такива) е: внимавайте да не се зарибите!
Върнете се в началото Go down
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitimeСря Май 23, 2012 9:36 am

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/485301_2841266032744_1292103122_32087860_1437302618_n.jpg

Например тази мацка изглежда добре, но това е просто моментен имидж. Не си представям как ще го преживее, когато осъзнае, че иска да изглежда по друг начин и че този й имидж й е омръзнал. Такива хора непретанно търсят разнообразие, но не виждат, че разнообразието е станало перманентно. И все пак вярно, че хора които прекаляват с татуировките грешат много...но трябва да има такива като тях, които да ни покажат границата на естетиката.
П.С.: такава съм си аз...вечно си противеореча!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Tattoo`s Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tattoo`s   Tattoo`s Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Tattoo`s
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Under the Ground :: Our Generation ;)-
Идете на: