grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Tribute to Kurt

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
born2Bwild
Администратор
Администратор
born2Bwild


Capricorn Брой мнения : 194
Точки : 219
Репутация : 0
Дата на регистрация : 10.12.2010
Възраст : 37
Местожителство : State of Love and Trust

Tribute to Kurt Empty
ПисанеЗаглавие: Tribute to Kurt   Tribute to Kurt Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 7:55 am

Преди време Ро имаше идеята да направим някакво видео в почит на Кърт. Нещо наистина стойностно и свястно Дали поради това, че винаги се разминаваме с нея (аз работя, или нямам постоянен интернет), или поради някаква друга причина нещо не се получи. Както и да е, днес почувствах... нужда да направя/нашиша нещо... С този пост имах намерение да поставя началото, но тогава прочетох, че форумът ще се мести, така че реших да ви го спестя. Все пак съм го постнал във фейсбук, така че, ако някой има желание може да го/ме намери там. Е, успех с другия форум. Мен поради мои си причини едва ли ще ме намерите там.

Peace, love, empathy...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1345634979
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Tribute to Kurt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tribute to Kurt   Tribute to Kurt Icon_minitimeПет Юни 17, 2011 1:35 am

Аз предлагам да си го постваш тук, все още си преглеждаме и този форум : )
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Tribute to Kurt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tribute to Kurt   Tribute to Kurt Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:28 am

Да, пък и аз нямам фейсбуук.
Пък дори и да имам, едва ли ще влизам (:
Върнете се в началото Go down
anne_jonson
Активен
Активен
anne_jonson


Capricorn Брой мнения : 119
Точки : 124
Репутация : 0
Дата на регистрация : 12.12.2010
Възраст : 36
Местожителство : София

Tribute to Kurt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tribute to Kurt   Tribute to Kurt Icon_minitimeПон Авг 19, 2013 4:56 am

Нямам идея дали тук е мястото за това, а и едва ли някой вече влиза тук така или иначе.. От няколко години насам се опитвам да се събера с хора, с които да направим трибют банда на Nirvana и Alice in Chains.. Всичките опити дотук, единия от които стигна донякъде, бяха неуспешни, ЗАЩОТО, фенщината уви, е рядка ценност! Затова в крайна сметка пиша тук, защото къде иначе да намеря такива хора, ако не в този форум? Групата вече си има име, ще го споделя, ако някой заинтересован ми пише, има си вокал и китара в мое лице, ще е добре да има и втора китара, останалото знаете, бас, барабани.. Това е, идеята е да свирим кавъри на тези групи, защото ги обичаме! Групата е трибют, в нея няма място за амбиции! Тоест, това, което имам предвид не е, че не искам да се свири на сцена, да се правят авторски и т.н. (в интерес на истината има три готови и много нахвърляни идеи, текстове..) А това да си става от само себе си, естествено, а не само за да има авторски, само за да ни гледат на сцена, само за да.. Всякакви други измислени причини. Обичаме ли Nirvana? Обичаме ги! Обичаме ли Alice? Обичаме ги! Е това е! Свирим тяхната музика, защото тя ни бърка в мозъците и ни "влиза под кожата" (ако не се лъжа, цитирам един съфорумец). Това е! Фанатичен, искрен, откровен трибют! Без задни мисли, без амбиции! Знам, че едва ли някой ще прочете това, ето ви абсурда тук, но просто имах нужда да го напиша. Ако все пак някой намине в този забравен форум и тази концепция се застъпва и с неговите виждания, моля, знаете какво да направите. Забравих да кажа, че ако някой ден изобщо тази група се случи и изобщо излезем на сцена, входа винаги ще е свободен! Най-много да е за някаква благотворителна кауза! Групата не е обвързана с финансови облаги !!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/watch?v=Jl0oVVxDhA4&NR=1
Sponsored content





Tribute to Kurt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tribute to Kurt   Tribute to Kurt Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Tribute to Kurt
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Tribute to Nirvana
» Kurt Interview
» Kurt and Courtney
» Baby Kurt ^^
» Dedicated to Kurt

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Други :: Лично творчество на форумеца-
Идете на: