grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Харесвате ли U2?

Go down 
+3
Char
MrMoustache
Synaesthesia
7 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Харесвате ли U2? Empty
ПисанеЗаглавие: Харесвате ли U2?   Харесвате ли U2? Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 4:52 pm

Хора не знам как до сега не съм се сетила да пусна тема за тях, но сега ще го направя.
Това ми е една от най-любимите групи, велики са. Боно е велик също. Парчетата им са уникални и като си пусна дискографията им на уинампа после трудно отлепям... невероятни са.
Една от най-великите групи, които историята на музиката познава, кой може да оспори...
Като започнеме от велики комерси като ''one'', ''sweetest thing'', ''hold me, thrill me, kiss me''... мога да добавя още много много парчета, които по никакъв начин не биха им отстъпили.
Electrical Storm е нечувано доброто парче.. Walk On също. Discoteque на мен ми е една от най-големите слабости, заради нетрадиционното си звучене. Но велика без съмнение песен.
Numb, please, sunday bloody sunday, stay, elevation, with or without you, The Ground Beneath Her Feet ... fuck yeah!
Ако някой все още не се е запознал основно с творчеството им, да го направи, защото иначе с ръка на сърцето казвам, че изпуска МНОГО!
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
MrMoustache
Администратор
Администратор
MrMoustache


Taurus Брой мнения : 893
Точки : 2317
Репутация : 6
Дата на регистрация : 01.08.2010
Възраст : 39
Местожителство : София

Харесвате ли U2? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли U2?   Харесвате ли U2? Icon_minitimeПет Дек 03, 2010 3:30 am

Преди години, U2 са се опитали всячаски да уговорят Nirvana да им е подгряваща група. Само че Dave Grohl е "чупил" Bono. И е казал, че след като са се срещнали у него (у Grohl) се е появило желани да зареже рок музиката. Харесвате ли U2? 799658 Харесвате ли U2? 799658 Харесвате ли U2? 799658 Харесвате ли U2? 799658 Харесвате ли U2? 799658
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Харесвате ли U2? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли U2?   Харесвате ли U2? Icon_minitimeПет Дек 03, 2010 4:03 pm

Еее, това може да си е негово мнение. За мен са ценна група, много ценна. Както казах една от най-ценните. Никога не бих се съгласила с някой, който твърди, че не струват... понякога фактите говорят толкова силно за себе си, че само глупаците спорят.
Колкото до тази случка не я знаех. И все пак Дейв е изрод.. Харесвате ли U2? 799658 Респект, че поне е искрен!
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Харесвате ли U2? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли U2?   Харесвате ли U2? Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 2:41 am

Stay ми е може би любимата. Понаслушвам ги от време на време...
А има ли още подробности от тая случка с Дейв и Боно? И аз не я знаех. Харесвате ли U2? 756470
I *heart* Dave
8)
Върнете се в началото Go down
MrMoustache
Администратор
Администратор
MrMoustache


Taurus Брой мнения : 893
Точки : 2317
Репутация : 6
Дата на регистрация : 01.08.2010
Възраст : 39
Местожителство : София

Харесвате ли U2? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли U2?   Харесвате ли U2? Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 9:55 am

Да, наистина няма смисъл от спорове по темата U2. За всеки един трезво разсъждаващ и безпристрастно гледащ, е видно че U2 не са нищо особенно, а Bono е просто въздух под налягане.
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Харесвате ли U2? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли U2?   Харесвате ли U2? Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 3:44 am

Не.
Върнете се в началото Go down
Lucy.Fur.
Активен
Активен
Lucy.Fur.


Aries Брой мнения : 94
Точки : 96
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.11.2010
Възраст : 32

Харесвате ли U2? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли U2?   Харесвате ли U2? Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 1:35 pm

MrMoustache написа:
Да, наистина няма смисъл от спорове по темата U2. За всеки един трезво разсъждаващ и безпристрастно гледащ, е видно че U2 не са нищо особенно, а Bono е просто въздух под налягане.
+1
Имат някой хубави песни, но честно казано никога няма да седна да си дърпам дискографии и да съм няква омгомгомгомгомг БОНОБОНОБОНО. Не.
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Харесвате ли U2? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли U2?   Харесвате ли U2? Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 3:53 pm

Ъ ?! о.О
Някой от коментарите ви са крайни, не че искам да споря... конфликтите ги създавам в другите форуми, тук не си го позволявам Харесвате ли U2? 799658 Но определено се изхвърляте.
Не ги харесвате - окей. Аз нямам проблем с това. Но ''въздух под налягане'' ... не съм съгласна.
Няма да обяснявам сега неща, сякаш сме малки деца... но доказаното си е доказано.
Има извънредно много от супер известните стари групи, които не харесвам, но никога не съм си позволила да им лепвам епитети. И опредеено не съм особено върла фенка на Боно. Просто е класен музикант, а пък аз нямам навика да наричам бялото черно, нито черното бяло, нито пък хубавото грозно, нито пък грозното хубаво.
Е, явно ще съм единствената провърженичка на U2 във форума, но пък без бой няма да се дам. Ше се бием и за петима Харесвате ли U2? 799658 Харесвате ли U2? 799658
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Sm1L3y
Новак
Новак
Sm1L3y


Leo Брой мнения : 12
Точки : 12
Репутация : 0
Дата на регистрация : 21.01.2011
Възраст : 32
Местожителство : Велико Търново

Харесвате ли U2? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли U2?   Харесвате ли U2? Icon_minitimeВто Яну 25, 2011 11:03 am

След като излгедах It Might Get Loud започнах да ги слушам повече.The Joshua Tree e уникален албум.A ZooTV винаги ме радва.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/utop1a
born2Bwild
Администратор
Администратор
born2Bwild


Capricorn Брой мнения : 194
Точки : 219
Репутация : 0
Дата на регистрация : 10.12.2010
Възраст : 37
Местожителство : State of Love and Trust

Харесвате ли U2? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли U2?   Харесвате ли U2? Icon_minitimeВто Яну 25, 2011 11:27 am

right in two написа:
Не.
Харесвате ли U2? 902905

(открадна ми отговора).
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1345634979
born2Bwild
Администратор
Администратор
born2Bwild


Capricorn Брой мнения : 194
Точки : 219
Репутация : 0
Дата на регистрация : 10.12.2010
Възраст : 37
Местожителство : State of Love and Trust

Харесвате ли U2? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли U2?   Харесвате ли U2? Icon_minitimeВто Яну 25, 2011 11:29 am

Sm1L3y написа:
След като излгедах It Might Get Loud започнах да ги слушам повече.The Joshua Tree e уникален албум.A ZooTV винаги ме радва.

Чак пък уникален... Сам човек да избие така толкова хора не бях гледал и във филм на Чък Норис...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1345634979
Sponsored content





Харесвате ли U2? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесвате ли U2?   Харесвате ли U2? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Харесвате ли U2?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Музика :: Друга Музика-
Идете на: