grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Старите ''хардрок'' групи.

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Старите ''хардрок'' групи. Empty
ПисанеЗаглавие: Старите ''хардрок'' групи.   Старите ''хардрок'' групи. Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 4:32 pm

Абе аз не знам дали точно ''хардрок'' се водят групи като Whitesnake, Deep Purple, Bon Jovi... но съм срещала тук таме такива описания. Харесват ли ви тези групи? От 80-те и 90-те, с големите коси и кожените панталони и якета?! Europe също... просто се сетих за групата.
Няма да си кривя душата и ще си призная, че на повечето от тия групи баладите им са жестоки и ще бъдат оценявани докато свят светува. Слушам ги, харесвам ги. Определено предпочитам Whitesnake и Deep purple. Ковърдейл умее да ме грабва... Старите ''хардрок'' групи. 18982
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Старите ''хардрок'' групи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старите ''хардрок'' групи.   Старите ''хардрок'' групи. Icon_minitimeПет Дек 03, 2010 12:52 am

Не мисля, че има хард рок група, която да слушам стабилно и все пак- от всичко по малко, късчета, късчета.
Малко Кис, AC/DC, Лед Цепелин, Аеросмит...
има страхотни групи, какво да говорим.
Само дето не са само от 80-те и 90-те. :Д
Върнете се в началото Go down
Gabrielle
Дълго Застоял се
Дълго Застоял се
Gabrielle


Брой мнения : 192
Точки : 212
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Местожителство : Space

Старите ''хардрок'' групи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старите ''хардрок'' групи.   Старите ''хардрок'' групи. Icon_minitimeПет Дек 03, 2010 5:30 am

Rainbow и албума Forbidden на Black Sabbath са ми сред слушаемите..Не съм привърженичка на точно този тип групи като цяло.Свикнала съм с "модерно" звучене и,явно,го предпочитам. Има си класики,обаче,които е трудно да се отрекат. На Ковърдеил ми харесват дуетите с Джими Пейдж повече отколкото Уайтснейк като цяло,хах.. Purple са страхотни и отвреме навреме ми се приисква да си ги пусна,но се случва твърде рядко. Цепелин,Аеросмит,Ди си и Кис спадат към The 70's Show,между другото. Старите ''хардрок'' групи. 799658
Върнете се в началото Go down
http://kasiel.deviantart.com/
valdimir
Мързеливец
valdimir


Брой мнения : 1
Точки : 1
Репутация : 0
Дата на регистрация : 05.12.2010

Старите ''хардрок'' групи. Empty
ПисанеЗаглавие: пък аз се кефя на джудас прийст много яки рифове и те са хард рок група макар че ги причисляват към хеви метъла само,много ми намясват на блек сабат като звучене   Старите ''хардрок'' групи. Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 4:34 am

пък аз се кефя на джудас прийст много яки рифове и те са хард рок група макар че ги причисляват към хеви метъла само,много ми намясват на блек сабат като звучене
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Старите ''хардрок'' групи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старите ''хардрок'' групи.   Старите ''хардрок'' групи. Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 9:03 am

Не, Джудас правилно си ги причисляват към метъла- те не са хард рок. Определено. : )
Имам приятели-фанатици на тема Джудас и вече съм повече от убедена.
Пък и Рейнбоу си имат типично-метъл песните, но и аз им се кефя. Кой беше на Over the rainbow? : )



Цитат :
Цепелин,Аеросмит,Ди си и Кис спадат към The 70's Show,между другото.
Така е, ама аз казвам, че не е нужно да се ограничаваме и откъм години...стари "хард рок групи" е достатъчно.
Върнете се в началото Go down
Veren
Скучаещ
Скучаещ
Veren


Taurus Брой мнения : 31
Точки : 40
Репутация : 0
Дата на регистрация : 01.12.2010
Възраст : 36
Местожителство : Пловдив

Старите ''хардрок'' групи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старите ''хардрок'' групи.   Старите ''хардрок'' групи. Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 1:32 pm

Абсолютните ми кумири и ненадминати за мен лично са Black Sabbath и донякъде Uriah Heep.
С тях съм израснал и с тях ще си умра :-)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Старите ''хардрок'' групи. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старите ''хардрок'' групи.   Старите ''хардрок'' групи. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Старите ''хардрок'' групи.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Vbox фен групи
» български групи
» Имали GRUNGE групи в България?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Музика :: Други Групи-
Идете на: