grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Колко жалко...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Колко жалко... Empty
ПисанеЗаглавие: Колко жалко...   Колко жалко... Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 7:52 am

Като се върна малко в по-пубертетските си години си спомних така първите си увлечения към някакъв вид ''жица''.
Разбира се тогава повечето като мен предпочитаха Avril, Green Day и прочее...не, че реално ги сравнявам, ама просто такова беше течението...
Аз пък първата група, по която се зарибих МНОГО беше Good Charlotte?
Помните ли? Имаха невероятно зарибени парчета... и доста добре изглеждаха също...
Те биеха повече на поп, но примерно в албума '' The Chronicles of life and death'' имаше доста по-тежки попълнения. Като например ''in this world'' , ''my maker''. Аз буквално израстнах с тия парчета когато бях на 14-15-16...
Може и да не бяха особени ''рокаджий'', но имаха просто гениални песни.
''hold on'', ''we believe'', ''i just wanna live'', ''girls and boys'', ''the anthem'', ''lifestyle of the rich and the famous'', ''chronicles of life and death'', ''the innocent''. ''the day that i day'', ''predictable'', и т.н
Найстина имаха невероятни попадения и то НЕ МАЛКО.
Но да не забравяме, че едно от най-великите парчета , които чух тоя век е тяхно.
Става въпрос именно за Цък
Непоследствено сред това се изпедерастиха брутално , близнаците почнаха да излизат с някви холивуудски гадни курви като Парис Хилтън и оная Никол и почнаха да стрелкат някви помии от сорта нa ''keep your hands of my girl'' и днес като им видях пилотния сингъл от новия албум ми идеше да поръвна и да си прегриза вените след това...
УЖАСНО СЪМ РАЗОЧАРОВАНА...
не разбирам защо толкова добра банда, която свири от 96-та подяволите, допусна да се изпедерасти толкова брутално...и най-вече как можаха да предадат толкова много фенове?
EPIC FAIL!EPIC!






ай да не говорим, че са почнали да се правят на лъскави, но и парчетата и клиповете им ста станали ужасно слаби... колко жалко, наистина...
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Lucy.Fur.
Активен
Активен
Lucy.Fur.


Aries Брой мнения : 94
Точки : 96
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.11.2010
Възраст : 33

Колко жалко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко жалко...   Колко жалко... Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 12:54 pm

Нда и аз съм слушала Добрата Шарлота. Тъжно.
И много такива подобни.
Примерно Блинк 182, сериозно не ми пука дали някой им вика ПСЕВДО ПЪНК или уатевър, ОБИЧАМ ги. Велики са просто. И имат баси якото чувство за хумор. Още ги слушам даже, от време на време. Даже помня като се разпаднаха колко кофти ми беше.
И грийн дей също още ги слушам, те никога не са били псевдо-пънк, просто бяха ИЗВЕСТНИ и естествено като всичко, което стане комерс тряа непременно и да не е "истинско". А те са си група от 80те някъде. Каакто и да е.
Иначе не се сещам няква такава брутално разочароваща група.
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Колко жалко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко жалко...   Колко жалко... Icon_minitimeВто Ное 23, 2010 1:47 pm

Е... то реално нито Гуд Шарлот, нито Блинк 182, нито пък Грийн Дей НЯКОГА въобще да били ПЪНК...
и трите групи доволно си се причисляваха към поп рок още на първо бегло слушане... и да, то още тогава Гуд Шарлот бяха комерсиални, но аз си имам едно мнение за комерсиализма...той има доста лица. НАИСТИНА комерсиално можеш да наречеш това да слушаш Рияна...или Кени Уест... :D
Наистина комерсиални са ония МТВ лайна от години насам...
Но както казах аз съм крайно разочарована. Все пак ми бяха от първите любови в жанра... и сега какво? Поредните натокани маймуни облечени в бяло ... life sux. They suck too... Колко жалко... 235819 Колко жалко... 51498 Колко жалко... 937938
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Колко жалко... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко жалко...   Колко жалко... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Колко жалко...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Тест ''Колко си секси'' о.О
» Тест ''Колко си непорочен''
» Колко китари е счупил Кърт? ... рофл :D

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Музика :: Други Групи-
Идете на: