grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Здравейте, моето име е...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Здравейте, моето име е... Empty
ПисанеЗаглавие: Здравейте, моето име е...   Здравейте, моето име е... Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 2:12 pm


Вижте колко е хитро заглавието на темата.
Пристрастени ли сте към нещо? : )
не си мислете веднага за очевидното.
Храна, мирис, навик? каквото и да е?
Върнете се в началото Go down
Lucy.Fur.
Активен
Активен
Lucy.Fur.


Aries Брой мнения : 94
Точки : 96
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.11.2010
Възраст : 33

Здравейте, моето име е... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте, моето име е...   Здравейте, моето име е... Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 2:30 pm

.. Вероника.
Пристрастена съм към кока кола.
Въобще не преувеличавам. Със сестра ми сме клинични случаи.
Вода не съм пила от ГОДИНИ. Излизала съм в 3 сутринта само за да си купя кола. Дори когато ходим на плаж си вземаме кола. ВИНАГИ просто. Не мога да ям без кола. Наистина просто не мога да си представя живота без кола. Ако някой не купи кола или я изпие се сърдя брутално.
Имам и гадния навик да си гриза устните и бузите. Както и кожичките на ноктите. А и да си късам цъфтежите на косата.
А и освен това съм пристрастена към кино. Ако не гледам нещо сериал/филм поне едно на ден просто ми е тъпо такова. Наистина не познавам друг човек, който е гледал ТОЛКОВА много филми.


Последната промяна е направена от Lucy.Fur. на Нед Ное 14, 2010 9:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Здравейте, моето име е... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте, моето име е...   Здравейте, моето име е... Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 2:37 pm

аз не съм много интересна..пристрастена съм към музика и литература..гладът ми за тези 2 неща никога не бива задоволен =D
до преди 2 години горе-долу бях пристрастена към прегръдките :D:D:D постоянно се гуших у хората и когато някой не ме прегръщаше за чао, примерно, побеснявах :D сега съм абсолютно обратното, много мразя да ме прегръщат за глупости, със и без причина..

като чета какво съм написала и си създавам илюзията,че го е писала някоя 14 годишна :D
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Здравейте, моето име е... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте, моето име е...   Здравейте, моето име е... Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 3:13 am

Здравейте, моето име е Аля... и съм
пристрастена...към определени песни.
Много трудно се пристрастявам към песен във пълния смисъл, но веднъж като стане....hell unleashed.
Пристрастена бях към Нестий. Странно, че ми мина О.о
Пристрастена...към някои навици- не мога да не изкачвам стъпалата през 2, не мога да изляза, без да си наплискам лицето с вода, не мога ....
за това трябва отделен абзац:
да спра да си пукам пръстите. Правя го на всеки половин час, не, по-често. Просто това е максимумът. Има верме, в които седя и през 10 секунди си ги пукам, защото иначе ги чувствам вдървени и схванати и трудно ги сгъвам. Вече като пиша по-дълго, пръстите зверски ме болят и тва ме плаши.

Относно по-тежки неща като алкохол, наркотици и цигари съм чиста. Yeey.

: )


Последната промяна е направена от Char на Нед Ное 14, 2010 4:50 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Здравейте, моето име е... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте, моето име е...   Здравейте, моето име е... Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 4:47 am

послепис:
моето име е.. Лора (:
Върнете се в началото Go down
Neli
Активен
Активен
Neli


Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Репутация : 0
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 30

Здравейте, моето име е... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте, моето име е...   Здравейте, моето име е... Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 11:56 am

Здравейте, моето име е Нели и съм пристрастена към музиката/свиренето на китара, размишляването и негативизма.
Върнете се в началото Go down
http://nirvanabg.deviantart.com/
Sponsored content





Здравейте, моето име е... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте, моето име е...   Здравейте, моето име е... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Здравейте, моето име е...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Моето музикално откритие

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Лафец-
Идете на: