grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любовните обръщения

Go down 
+5
Neli
Synaesthesia
Lucy.Fur.
right in two
Char
9 posters
АвторСъобщение
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Любовните обръщения Empty
ПисанеЗаглавие: Любовните обръщения   Любовните обръщения Icon_minitimeПет Ное 12, 2010 1:39 am

"Котее, мило, зайче, пиле".
Сещате се...
дразнят ли ви и колко ви дразнят?
И как се обръщате към любимите си?

На мене лично ми се гади, като чуя двама да си говорят на
"Мише" или "мами" или каквото и да е животно....
всъщност, ако беше енот или таралеж, едва ли щеше да ме дразни, но нали винаги е КОТИИ.
КИФЛИЧКА също не е препоръчително.

Мисля, че неща като любов и babe, неутрални такива, ги приемам добре.
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Любовните обръщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовните обръщения   Любовните обръщения Icon_minitimeПет Ное 12, 2010 2:05 am

Мен ме дразнят всичките тези свръхлигави неща...блах.
Ако ми се е случвало да използвам нещо свръх изтъркано и сладникаво, то е било, защото съм била в адското лигаво настроение и никога не съм го правила пред други хора.
Харесват ми обръщения, които са лични и са породени от някакви случки и почти никой не ги използва.
Имат си някаква историйка, сеш' се?
Например...
солетке моя :D
баничка
магаре
зрънчо
муахахах, оле има такива идиотщини :D:D
сещам се за факта, когато един приятел непушач си беше хванал гадже пушачка..и се обръщаше към нея с 'пепелника ми сладък', 'о, пепелниче мое', 'миризливия ми пепелник' Любовните обръщения 3141
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Любовните обръщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовните обръщения   Любовните обръщения Icon_minitimeПет Ное 12, 2010 2:14 am

Пепелник е яко. :Д
Един приятел се обръщаше към гаджето си с чушко.
<3
Сещам се за един епизод на Али Макбийл, където Джон трябваше да се обръща към Нел (почти съм сигурна, че ставаше въпрос за тях) със имена на различни храни
и през цялото време се чуваше само
бишкотке, кифличке, тулумбичке, тиквеник и т.н.


Знаете ли какво е ужасно изнервящо? И лошото е, че съм го виждала на живо.

"Ти затвори.
-нее, ти затвори пръв.
-Не, ти затвори.
-нене, ти затвори!
-Няма. Хайде заедно!
-Хайде! Едно, две...
-Три.
.....
-Още си тук, нали?"

Ок, написано е смешно, но все пак е ужасно. :д
Върнете се в началото Go down
Lucy.Fur.
Активен
Активен
Lucy.Fur.


Aries Брой мнения : 94
Точки : 96
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.11.2010
Възраст : 33

Любовните обръщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовните обръщения   Любовните обръщения Icon_minitimeПет Ное 12, 2010 2:26 am

BABE
ме кефи. Не се е оплаквал някой от него, за сега.
Иначе КОТЕ, МИЛО и СЛЪНЦЕ адски ме дразнят.
Имаше едни дето си говореха на КИТЕ и СЛОНЕ.
Иначе аз предпочитам да говоря на лайно, свиньо, тъпа и наистина просто предпочитам да съм грубо-мила отколкото супер клише. МНого по-сладко е да ти кажат "ГадМръсна, I want to lovingly bend you over" примерно, отколкото "Милооооооооооооо"
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Любовните обръщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовните обръщения   Любовните обръщения Icon_minitimeПет Ное 12, 2010 2:54 am

Като цяло... не съм била обвързвана тоооооооолкова отдавна, че мога да говоря по бегли спомени... Любовните обръщения 799658 Но нищо, ще се постарая. По принцип и аз не обичам такива обръщения, но си имам и една теза. И тя е , че ако си МНОГО влюбен ти е все едно как ще наричаш половинката си и следователно...можеш да я наричаш както ти падне без да си толкова осъдителен и НЕодобряващ, колкото сега тук се правим всички...
Простотии от типа на ''бисквитке'' ... ''кифличке'' ... ''миличко'' ... ''ангелч'' вече са ми малко изпечено банални.
Но пък ''БЕБЕ'' ...мен си ме кефи, звучи някво..непринудено и сладко Любовните обръщения 218853 де да знам...
Ако трябва да съм честна обаче, до сега не съм си имала половинка , с която да се наричаме по какъвто и да било по-различен начин от ''пикло'' .. ''мърло'' ... ''дрисло''... Любовните обръщения 799658 ''каруцо'' , ''чудовище''...''изчадие'', ''нищожество''...и от личен опит ви казвам...хич не ни е пречело на любовта Любовните обръщения 799658
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Любовните обръщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовните обръщения   Любовните обръщения Icon_minitimeПет Ное 12, 2010 3:40 am

Чи ко, мърло е супер яко.
Както и изчадие,
винаги съм искала да наричам половинката си изчадие адово.
И обичам някакви супер рандъм неща...
Таралеж, картофена салата (от някакви филми бяха)

ама аз съм 100 процента сигурна, че не мога да тръгна с човек, който би ме нарекъл КОТЕ
така че :Д

Върнете се в началото Go down
Neli
Активен
Активен
Neli


Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Репутация : 0
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 30

Любовните обръщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовните обръщения   Любовните обръщения Icon_minitimeПет Ное 12, 2010 12:41 pm

Аз пък много обичам Любимият ми като ми каже коте... просто винаги съм харесвала котките... не знам любимите ми животни са...
иначе аз на него му казвам най-често слънчо, което отстрани всички незнайно защо чуват като слончо и го свързвам с това че наистина внесе светлина в живота ми...
но го казвам като съм разлигавена или по-скоро щастлива, защото когато съм с него почти винаги съм такава, само когатос е скараме за глупост..., както и всички други прякори, които съм намерила причина да му казвам като рибочо, диновазърчо, вампирчо, кифльо (да му е гадно :ь), птеродактилчо...
на мен пък не ми харесват такива неутрални като любов и babe, защото някак си нищо не говорят за човека, с когото говорим, и като ме нарекат бебе, отговарям с дядко и на хората им става кофти акто си го рпедставят и спират да ми казват така...
твърде е неутрално, безсмислено ми се вижда, все едно сиз абравил името на човека отсреща, или нещата, които сте преживели заедно...
както и да е пак се отплеснах...
Върнете се в началото Go down
http://nirvanabg.deviantart.com/
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Любовните обръщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовните обръщения   Любовните обръщения Icon_minitimeПет Ное 12, 2010 12:59 pm

Цитат :
на мен пък не ми харесват такива неутрални като любов и babe, защото някак си нищо не говорят за човека, с когото говорим
Нима обръщенията трябва да говорят? На мене ми е достатъчно другото да говори. : )
А пък и щом ти харесва как звучи....
като го чуеш от любим човек ще ти харесва 2 или 789789 пъти повече.
So
Любовните обръщения 798372
Върнете се в началото Go down
Neli
Активен
Активен
Neli


Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Репутация : 0
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 30

Любовните обръщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовните обръщения   Любовните обръщения Icon_minitimeПет Ное 12, 2010 1:18 pm

е това горе си е моето мнение... не искам да го налагам на някого, просто се обосновавам
аз не използвам прякори, когато говоря нещо смислено... обикновено ги казвам или когато съм разлигавена, или когато просто мълчим и сме заедно и като го кажа сякаш съм му казала всичко, което някога съм искала да му кажа и е някак толкова... знам ли... дълбоко? чувствено?
немога да си изказвам мислите... просто не мога... може би затова пиша толкова дълги мнения...
Върнете се в началото Go down
http://nirvanabg.deviantart.com/
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Любовните обръщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовните обръщения   Любовните обръщения Icon_minitimeПет Ное 12, 2010 1:39 pm

Залагам на маймунка... мн ми е сладко едно таквоз...хем не чак толкова лигаво хем яко звучи... съществува и брънбарче и кокошка ... мама ми вика така
Върнете се в началото Go down
feronia
Мързеливец
feronia


Брой мнения : 8
Точки : 8
Репутация : 0
Дата на регистрация : 24.11.2010

Любовните обръщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовните обръщения   Любовните обръщения Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 2:38 pm

на мен универсалното ми е любов. защото съм лигла и го прилагам на доста хора. харесва ми как звучи, някак си.
а другите.. идват от самия човек. неща, които никой друг не би разбрал, ако ги чуе просто ей така, без да знае историята.
повечето пъти дори не се замислям какво ми излиза от устата, докато човекът отсреща не избухне в смях, примерно.
нда.
Върнете се в началото Go down
Gabrielle
Дълго Застоял се
Дълго Застоял се
Gabrielle


Брой мнения : 192
Точки : 212
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Местожителство : Space

Любовните обръщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовните обръщения   Любовните обръщения Icon_minitimeВто Дек 14, 2010 12:39 pm

Neli написа:

..иначе аз на него му казвам най-често слънчо, което отстрани всички незнайно защо чуват като слончо и го свързвам с това че наистина внесе светлина в живота ми...

Даа,ето това подкрепям.Много често ми се случва,не става въпрос за гаджета,а като цяло за хора,които са ти ужасно скъпи.Иначе аз обикновено просто използвам някакво умалено обръщение на името - Дебчо,Стелчо,Габчо.. (почти винаги завършват на "чо" Любовните обръщения 799658) Напоследък се улавям доста често,че използвам "сладур/ано". Любовните обръщения Emoticon_huh Любовните обръщения 3141
Върнете се в началото Go down
http://kasiel.deviantart.com/
born2Bwild
Администратор
Администратор
born2Bwild


Capricorn Брой мнения : 194
Точки : 219
Репутация : 0
Дата на регистрация : 10.12.2010
Възраст : 37
Местожителство : State of Love and Trust

Любовните обръщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовните обръщения   Любовните обръщения Icon_minitimeВто Дек 14, 2010 11:19 pm

Като гледам още няма 'мъжко' мнение (поне така си мисля де)... все пак още не ви познавам всички... ;о) Както и да е... Аз залагам на 'животно' и 'зверче' от известно време. Любовните обръщения 794983
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1345634979
Sponsored content





Любовните обръщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовните обръщения   Любовните обръщения Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любовните обръщения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Лафец-
Идете на: