grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Машина на времето

Go down 
+2
haunting.fear
Char
6 posters
АвторСъобщение
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Машина на времето Empty
ПисанеЗаглавие: Машина на времето   Машина на времето Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 1:38 am

Представете си, че съществува, да. На ваше разположение е. Ще я ползвате ли? Къде ще отидете- в бъдещето, в миналото? Защо?
Върнете се в началото Go down
haunting.fear
Активен
Активен
haunting.fear


Брой мнения : 106
Точки : 117
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.10.2010

Машина на времето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машина на времето   Машина на времето Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 12:50 pm

Винаги съм се питала, какво ще направя ако ми се даде втори шанс да изживея дадент момент от живота си или целия си живот.Филми от сорта "Ефектът на пеперудата" много често ме подтикват към такъв вид размисъл и за тва са ми едни от любимите..
В повечето случаи си мисля как нищо не бих променила, защото иначе сегашната реалност щеше да е друга и въобще всичко щеше да протече по различен начин..
Но пък сега съм на друго мнение. Бих дала всичко, за да се върна назад известно време ..И да прекарам отново най-щасливата си една година с едно момиче, което никога повече няма да видя.Не ме интересува дали ще променя бъдещето или не, просто искам да изживея всичко до най-малката подробност, като знам че всичко ще е за последно : ( ..
Върнете се в началото Go down
Neli
Активен
Активен
Neli


Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Репутация : 0
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 30

Машина на времето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машина на времето   Машина на времето Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 1:00 pm

бих отишла в бъдещето, да видя дали решенията които вземам са правилни и дали все пак ще успея с тях да сбъдна мечтите си, или да тръгна по пътя майната им на другите ще си сбъдна мечтите...
Върнете се в началото Go down
http://nirvanabg.deviantart.com/
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Машина на времето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машина на времето   Машина на времето Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 1:22 pm

haunting.fear написа:
Филми от сорта "Ефектът на пеперудата" много често ме подтикват към такъв вид размисъл и за тва са ми едни от любимите..
Между другото, почти всички, които познават, се сещат за филма, щом видят темата.

И аз.

Та, за машината...
наистина е сложно.
От една страна го искам- миналото, разбира се, златното, минало, детството, народната топка и времето, когато бях толкова безкористно щастлива. Просто щастлива. Щастлива.
От друга страна, има толкова условности...

ако се върна, със сегашния ли си акъл ще се върна? Сигурно няма да е същото тогава? Сигурно ще замърся детството си?
Ще мога ли да се върна само за момент и после- обратно? Колкото да си почина от задълженията на един 18 годишен хомо сапиенс?

А иначе искам. Искам си много неща от миналото. Искам много спомени, които вече започвам да забравям. Бъдещето....понякога ме плаши , понякога просто не ме интересува.

Върнете се в началото Go down
I.can.pretend.
Напредващ
Напредващ
I.can.pretend.


Gemini Брой мнения : 26
Точки : 31
Репутация : 0
Дата на регистрация : 15.11.2010
Възраст : 28
Местожителство : София

Машина на времето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машина на времето   Машина на времето Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 2:05 pm

Миналият век- 50те,60те,70те години на XX век.Понякога копнежът ми е толкова силен,че започвам да си мисля ,че съм живяла тогава в предишен живот.(ftw)
Бих желала да се върна в миналото,16-ти век,18-ти...Но не искам да живея тогава.Ако може просто да съм си наблюдател,но не и участник в случващото се.Някак си цялата тази теория със отминалите времена ме плаши.
Не искам бъдещето.Не,че ме плаши,просто не ме интересува.Не ме привлича,по начина по който ме привлича миналото. (:
И в крайна сметка - 1950-1960-1970 отвъд Атлантика... (: (: Там .Завинаги там.
Върнете се в началото Go down
http://www.shelfari.com/irenebrontay
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Машина на времето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машина на времето   Машина на времето Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 3:46 pm

Аз пък не искам много. Може би само 2-3 години назад да се върна бих била доволна. Имам много неща, които бих променила и направила по същият начин повторно. И наистина понякога копнежа ми за връщане назад във времето ми е толкова голям, че чак ми става тъпо... защото знам, че просто няма как.
Но ако можеше... нямаше да съм много лакома. Щях само да се върна 2-3 години назад и да направя толкова много неща по различен начин... и по този начин сега щях да съм в доста по-благоприятно положение, но уви. Е, поне сме се поучили от туй онуй... при положение, че знаем, че няма как да го поправим. Не и напълно.
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Машина на времето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машина на времето   Машина на времето Icon_minitimeВто Ное 23, 2010 12:03 am

Аз искам да съм била родена началото на '80-те или края на '70-те. От една страна заради Nirvana..от друга, че тогава живота е бил по-лесен и всичко е означавало нещо..от трета, не е било прекалено отдавна..имало е какво да се прави и къде да се ходи, живота не се е ограничавал само зад оградите на селото.
Понякога си мисля, че искам да съм била родена към 1860 г., да съм живяла през 1877-8г. и след това..в този период ще е имало за какво да се боря, ще са се ценяли качествата на хората, хората са се стремяли към НЕЩО... пък и съм си патриот по душа Машина на времето 799658
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Машина на времето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машина на времето   Машина на времето Icon_minitimeВто Ное 23, 2010 1:17 am

Да, това го забравих....искам да съм родена точно през 70-те!
Ще слушам Нирвана още преди да нашумят
Машина на времето 400387
И ще съм достатъчно голяма да ходя по концертите им, определено.
И се изкушавам от мисълта да заместя Кортни Лов. :Д

Както и да е, старая се да спра да съжалявам, че е невъзможно, само става по-зле.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Машина на времето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Машина на времето   Машина на времето Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Машина на времето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Лафец-
Идете на: