grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 personal experience

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
slainward
Мързеливец
slainward


Брой мнения : 3
Точки : 7
Репутация : 0
Дата на регистрация : 09.11.2010

personal experience Empty
ПисанеЗаглавие: personal experience   personal experience Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 3:47 am

ей, хора, здравейте, ето черния ми дроб:
преди няколко дни бях на концерт на едни приятели с новия състав на групата им... от която и аз съм бил част, поради простата причина, че всички сме били на 13 и сме се учили как да държим китари и ХОП три години ГРЕЙСКЕЙЪЛ ЛУХУУУЛ оо..окей.. :/
тааа бях на концерта и освен супер якия ми поздрав (Deftones - Change) свириха много поесни на Хоул и Нирвана, понеже се водят пост-суисайд-пънк-хардалт-гръндж..... та една песен винаги супер много ме филмира, защото връща супер приятните спомени от един басейн - Рейп Ми... просто тази песен яко издухва изолации!!111!11едноедно
Айде сега споделяйте вашите изживявания с песните на Нирвана :Р
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

personal experience Empty
ПисанеЗаглавие: Re: personal experience   personal experience Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 4:09 am

Здравей и ти и черния ти дроб personal experience 421780
Много яка тема. Щеше да е толкова яко ако всеки един нов форумец пускаше по една тема вместо ''здрасти'' personal experience 799658
anywayz...
Ами значи... на абитуриентския бал на keny kirilov, който също има регистрация тук... супер мега хипер ултра брутално избухнахме на Lithium, викахме с пълни гърла... всички танцуваха, чалгари, нечалгари, неутралисти... :D Беше много яко, оттогава това парче силно ми напомня тая вечер/нощ. Беше много диво човече...
Ето даже един компромат от същата въпросна вечер : Цък Тва отдясно съм аз personal experience 799658
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

personal experience Empty
ПисанеЗаглавие: Re: personal experience   personal experience Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 10:49 am

Благодаря ти, обичам теб и черния ти дроб, повярвай. personal experience 798372


Цитат :
избухнахме на Lithium, викахме с пълни гърла... всички танцуваха, чалгари, нечалгари, неутралисти
Боже....при нас това на абитуриентски бал няма да се види.

завижд, завижд.

Та, моите преживявания:
аз също имам спомени със Rape me, времената, когато с РП се събирахме на полянка и Данаил беше там, със странната си коса (после имаше период с шапка, после с боя :Д)
и когато носеше китара
постоянно започваше Rape me, хем не е фен на Нирвана, просто на една или две отделни песни.
И винаги се сещам за онези слънчеви дни на Полянка.

+всеки път, когато с Бил се прибирахме от Бърнинг Саунд- и си представете картинката, към 11 и кусур е и почти няма хора, ние сме две сами девойки- и подскачаме за ръка по пустите улици, пеейки Lithium.
(без втория куплет, щото тя не го знаеше)

И, накрая, смътния спомен как бяхме някаква супер голяма компания и някой започна
"My girl, my girl don`t lie to me..."
и аз и още няколко човека подхванахме, а другите замлъкнаха
Беше красиво.
^^
Върнете се в началото Go down
Gabrielle
Дълго Застоял се
Дълго Застоял се
Gabrielle


Брой мнения : 192
Точки : 212
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Местожителство : Space

personal experience Empty
ПисанеЗаглавие: Re: personal experience   personal experience Icon_minitimeПон Ное 15, 2010 11:24 am

Беше една лятна вечер,преди около три години.Не помня в навечерието на какв празник беше,но същата нощ щеше да има заря над града. Та.. събрали сме се компанийка и си говорим в полумрака,като в един момент решаваме да си пуснем музика.Един от групичката започва да пуска музика и изведнъж започва Smells like... Всички продължават да си говорят,но аз оставам пометена.. Хаха,гледах тъпо няколко минути,с половин уста попитах "К'во е тва?".. Започна зарята и цялата вечер ми мина като насън.. Това беше първото истинско докосване до Нирвана. personal experience 794983 Прибирайки се към вкъщи,акордите още звучаха в главата ми.. и много дни след това..
Върнете се в началото Go down
http://kasiel.deviantart.com/
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

personal experience Empty
ПисанеЗаглавие: Re: personal experience   personal experience Icon_minitimeПон Ное 15, 2010 12:32 pm

Трябва да кажа, че ти завиждам за душевния шок....моето Нирвана-сефте не беше нищо особено, подминах го на бърза ръка (Come as you are)
...това е, защото не можех да слушам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





personal experience Empty
ПисанеЗаглавие: Re: personal experience   personal experience Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
personal experience
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Нирвана / Nirvana :: Кърт Доналд Кобейн-
Идете на: