grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Домашни зверове

Go down 
+2
DoReMi
Char
6 posters
АвторСъобщение
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Домашни зверове Empty
ПисанеЗаглавие: Домашни зверове   Домашни зверове Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 10:18 am

Хайде..."За животните с любов" започва.
Имате ли си нещо във вас? Какво е? Какво бихте искали?

Аз ще спомена само, че тъй като съм във супер малък апартамент това, което сме си позволили , е котка. Затова пък каква котка...
това нещо може куче да изяде. Доста белези оставя, когато е в игриво настроение. Казва се Кали- да, като индийската богиня на назиданието. :Д

Върнете се в началото Go down
DoReMi
Манияк
Манияк
avatar


Брой мнения : 221
Точки : 246
Репутация : 3
Дата на регистрация : 12.07.2010

Домашни зверове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Домашни зверове Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 11:46 am

Преди имах котка с психични проблеми. Освен това беше доста сексуална - аз я погаля, а тя ми се дупи хахаха
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Домашни зверове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Домашни зверове Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 11:49 am

Е, тя и мойта е така. Освен това демонстрира егоизъм- обича ме само когато е разгонена.
Затова искам куче....
обаче мина моята, стана време да се изнасям. Като се сдобия със нещо свое (lol, колко разкошно звучи) ще си взема някой голдън ретрийвър или нещо такова...
Домашни зверове 972778
Върнете се в началото Go down
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Домашни зверове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Домашни зверове Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 3:31 am

Ъм... аз си имам папагалчета... мъжко и женско...води се, че едното е мое а другото на сестра ми. Имах си др. женско но то умря и взех този звяр. В началото беше мн яко...ядеше ми от ръката... качвеше ми се по главата...но щом се запознаха с граф Дракула- мъжкия...просто станаа еднааа... тавана ни има една огромна дупка (върши същата работа като креда-витамини) , пердето е скъсано, цветята са изядени, лампата е в ужасно състояние и книгата ми е гризната. Нямам думи...те са по-зле от куче. Ама като ги погледна, сърце не ми дава да ги оставя затворени... Домашни зверове 133783
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Домашни зверове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Домашни зверове Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 4:40 am

Домашни зверове 013557733

Да, това е Кали. Много обичаше учебника ми по немски.
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Домашни зверове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Домашни зверове Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 9:43 am

Уахаха...и аз имам.
Имам една котка, която всъщност е куче. Тоест...котка е , но поведението й е кучешко. Някой като дойде в нас по принцип трябва да я затварям в друга стая досущ като бясно куче, щото им се хвърля по главите, драска ги и ги съска..някакси умее да си пази територията (демек апартамента) Домашни зверове 799658 И вече почти никой не иска да идва в нас...иначе с мен е гальовна, понасяме се. Гушкаме се нощем, спинкаме си заедно, мъркаме си галиме се... (основно аз нея...) Домашни зверове 799658

Домашни зверове 63004_131138106937155_100001229001096_208295_8003275_n
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Neli
Активен
Активен
Neli


Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Репутация : 0
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 30

Домашни зверове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Домашни зверове Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 12:05 pm

Сара, на майка ми котката, дето само при мен идва да се гали ХД... всички други ги хъска или драска като се опитат да я погалят... Тя си е мойто куче, щото ме следи навсякъде из апартамента... Опашката и е много пухкава и цялата си ми е мекичка и умнинка и милинка и сладинка и глупавичка Домашни зверове 798372
Какви ли не поразии е правила, карам и се от време на време, ама като и погледна големите зелено-жълти очички Домашни зверове 133783 и винаги и давам някакъв деликатес ХД възнаграждавам я за "белите"
Домашни зверове 40430_148387545172990_100000052359473_429086_4241683_n
Върнете се в началото Go down
http://nirvanabg.deviantart.com/
I.can.pretend.
Напредващ
Напредващ
I.can.pretend.


Gemini Брой мнения : 26
Точки : 31
Репутация : 0
Дата на регистрация : 15.11.2010
Възраст : 28
Местожителство : София

Домашни зверове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Домашни зверове Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 2:24 pm

Maй ще съм само аз с куче.
Кучето не е мое,на брат ми е.Но така като се позамисля,любимият ми брат се грижеше за него ,само когато беше бебе.Нашият звяр обаче си е звяр-хапал ме е неведнъж(единят път се наложи до Пирогов да ходим xd),лае почти всеки,който се усмели да доближи територията му,абе въобще.. Казва се Рекс(прекрасният ум на брат ми... .......no comment.... :D ),на 4 години е!Баща му -немска овчарка,майка му голдън ретривър.Освен злобен,нашинкият е и адски грациозен,походката му е на лъв,когато заспива често кръстосва предните две лапи,когато иска да го галят,застава по един особено грациозен начин,и започва да гледа със милите очички..!Обичам го,въпреки че в момента малко го "бият хормоните".Обичам го,въпреки че той не ме обича колкото някои други индивиди. Обичам го!

Домашни зверове Rex
Върнете се в началото Go down
http://www.shelfari.com/irenebrontay
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Домашни зверове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Домашни зверове Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 5:09 pm

Ебати сладурите : ))))))))))
И кучета и котенца... ОБИЧАМ ОБИЧАААМ! Ако жилището си беше съвсем съвсем мое (не, че не е но дъртия пак се дърпа) щях да си имам поне 3 котенца...
Но както споменах и показах за сега имам само едно малко черно зло, което ми е от една мацка :)
Честно казано това е най-неприветливата, злобна, скоклива, параноична, гадна, драскаща, съскаща, хапеща, буйна, недружелюбна котка, която може да съществува, но странното е, че с мен много се обича и никога не ми налита на бой. През деня плаши хората , хапе ги и ги съска, а нощем идва под завивките при мен, гушва се в гушата ми и спинка мъркайки до сутринта. Няма такъв образ... Домашни зверове 799658
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Домашни зверове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Домашни зверове Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домашни зверове
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Лафец-
Идете на: