grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Възпитанието и екологията

Go down 
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Възпитанието и екологията Empty
ПисанеЗаглавие: Възпитанието и екологията   Възпитанието и екологията Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 3:21 pm

Двете неща са си много тясно свързани даже...за това така написах заглавието на темата. Айде признайте си сега доброволно къде как и защо сии хвърляте отпадъците без да ви боли фара. Едва ли и някой би си признал...
Ако трябва да съм честна, когато бях хлапе го правех най-редовно. Всичко се хвърляше навън и оставаше да го поддухва вятъра със седмици. Но поотраснах и това се промени...
Когато пушех до преди година дори и фасовете си изхвърлях в кошовете навън. Въпрос на вътрешна нагласа сигурно...ама природата ни е прекрасна, направо е недопустима вандалщина това, което се случва.
В нашия град преди беше ад, докато беше стария кмет... тънеше всичко, пред блока ми можеше да плуваш сред боклуци. Но новия кмет постегна нещата и с гордост мога да кажа, че е доста чист момента града ни, почти няма забележки.
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
 
Възпитанието и екологията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Други :: Философски изблици / Размисли / Страсти-
Идете на: