grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 За пътуванията.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

За пътуванията. Empty
ПисанеЗаглавие: За пътуванията.   За пътуванията. Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 2:57 pm

Ееее...няма нещо, което да обичам повече.
Толкова ЯКО ми е чувството, че чак изпитвам трудност да го опиша...обожавам да пътувам, човече.
Дали ще бъде с кола, рейс, влак...все тая. Дали ще бъде 2-3 или 6-7 часа...пак е все тая.
Както казах по принцип ми е все едно, но с кола е доста по-удобно и забавно... можеш да спираш където си искаш. Да плюскаш в 3 през нощта вкусни мазни хамбургери в някоя долнопробна празна закусвалня край главния път...която мирише лошо и е почти необитаема...страхотно За пътуванията. 798372
Или да да слушаш музика, да се наливаш с бира... да виждаш някви непознати хора, някви далечни градове... да си толков FREEEEEEEEEEEEE...
Имала съм доста яки трипове. Когато бях по-малка...16-17-18... бягах от даскало, събирах си парите, които наще ми вадахе и юруш...къде ли не съм била. Та по морето...лято 2009 обиколих абсолютно цялото черноморие за 3 дена. Лято 2008 цяло лято бях на морето..безпризорна..бачках и се счупвах да пътувам п курортите и близките градове...
Преди това.. 2007-ма...разград, добрич, варна, пловдив, бургас, златоград, смолян, велико търново...мисля, че от големите градове само в Русе не съм била. Наистина е ЛУДО...и го обожавам.
Сега планирам едно такова след 2 седмици..с хотелче, с якото дълго друсане във влака, после с якото друсане в рейса...няма такава тръпка за мен. Дай ми само пътуване.. раница пълна с боклуци, пиене на бира в кенчета на някоя нощна пуста гара...лятото..mmmmmm love it!!!
Нямам търпение вече.
Вие как ше се изкажете по въпроса с трипването?! За пътуванията. 969563 За пътуванията. 129308 За пътуванията. 812671
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

За пътуванията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За пътуванията.   За пътуванията. Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 11:16 am

Ще кажа само ДА, дюд. Да.
Роуд трипс <333
Пътят, колата/вана/караваната или каквото е там, усилената музика, смеха, колата и бирата
....
Искам вечно, вечно да пътувам. Ей така, спонтанно- хващаме се и тръгваме, без да знаем накъде (стига да имаме малко пари) и без да знаем къде ще спим и какво ще правим.
Искам да обиколя целия свят, до докосна целия свят.

Цитат :
Имала съм доста яки трипове. Когато бях по-малка...16-17-18... бягах от даскало, събирах си парите, които наще ми вадахе и юруш...къде ли не съм била. Та по морето...лято 2009 обиколих абсолютно цялото черноморие за 3 дена. Лято 2008 цяло лято бях на морето..безпризорна..бачках и се счупвах да пътувам п курортите и близките градове...
Завиждам ти и адмирирам, дюд!
И аз искам така.
Следващия път като отидеш към Черноморието, звънкай.

О, филми, които супер много свързвам с думата" пътуване" са Into the wild и
My blueberry nights.

За първия сигурно не са нужни думи...искам да живея в шибан рейс, само това ще кажа.
Вторият е малко безсюжетно тру ден за възприемане, но....постоянното движение, търсене
<3

Искам цял живот нищо друго да не правя- само да съм на път.
Върнете се в началото Go down
haunting.fear
Активен
Активен
haunting.fear


Брой мнения : 106
Точки : 117
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.10.2010

За пътуванията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За пътуванията.   За пътуванията. Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 2:41 pm

И аз много обичам да пътувам.Наще от малка са ме научили колко е хубаво..Просто до такава степен съм свикнала, че като се заседявам дълго на едно място без за ходя никъде се чувствам много гадно..
Понякога си мисля колко хубаво щеше да е да живеея в 60те или поне 20 години по-рано...Просто ей така да пътувам на стоп с приятели..Няма значение на къде..Но сега надали бих се осмелила...Просто точно тва пътуване би било най-непредсказуемо, изпълнено с незабравими моменти, но при всички гадни и извратени типове в днешно време : ( ..
Друга моя идея е някой ден да си зема от онези хипи бусчета Фолксваген, нз къв беше модела..Май се сещате...И просто да се напътувам на воля с подходящите хора..Ще е жестоко..Но до тогава май ще си остана с мечтите :D ..
Иначе филмът Into the wild го приемам като моя идеология.В него намирам смисъла на живота и се възхищавам на такива хора, които се осмеляват да го потърсят по този начин :) .
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

За пътуванията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За пътуванията.   За пътуванията. Icon_minitimeПон Ное 01, 2010 2:50 am

Ах, пътувания..слабост голяма са и на мен..
Когато имам възможност винаги съм на път. Понякога е трудно, защото не винаги усявам да намеря компания, когато искам да ида някъде..а сам не винаги е интересно.
Лятото, което измина бих казала, че отидох на доста места и съм много доволна..сега зимата ще е в някакъв застой, защото няма никой навит да катерим няк'ви планини сред преспите..за съжаление.
Иначе, искам да спомена, че за мен едно пътуване е много по-интересно и ползотворно, когато е придружено със свежо стопче (:
Трябва някой тук от форума да ме покани на гости За пътуванията. 576949

ride ooonnnn За пътуванията. 129308
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

За пътуванията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За пътуванията.   За пътуванията. Icon_minitimeПон Ное 01, 2010 3:58 am

Аз те каня, имам голям мерак да се видя с някого от форума, пък то във Варна няма никой. Поне се видях с haunting.fear. :р
Иначе аз лятото си правех доста мини-походи- до Аладжа манастир, етс., дори със Дани бяхме навити да тръгнем пеша до ПЛовдив (съвсем с сериозно, с палатки) обаче се сетихме късно и вече нямаше време.

Цитат :
Иначе филмът Into the wild го приемам като моя идеология.В него намирам смисъла на живота и се възхищавам на такива хора, които се осмеляват да го потърсят по този начин :) .
*nod*
Много искам. Много искам и аз да мога.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За пътуванията. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За пътуванията.   За пътуванията. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За пътуванията.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Други :: Философски изблици / Размисли / Страсти-
Идете на: