grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кубинки...

Go down 
+4
Illnath
DoReMi
Neli
Synaesthesia
8 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Кубинки... Empty
ПисанеЗаглавие: Кубинки...   Кубинки... Icon_minitimeПон Окт 25, 2010 11:35 am

Мисля тази зима да си купя някакви кубинки, които хем да са груби, хем да не са...тоест...да са нормално груби (като за жена), че тая зима го дават много сняг и мисля да не е поредната, която да изкарвам на ски (кецове).
Някой от вас носи ли кубинки и интересува ли се въобще от тоя тип обувка? Да ме упъти...
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Neli
Активен
Активен
Neli


Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Репутация : 0
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 30

Кубинки... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кубинки...   Кубинки... Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 3:00 am

Значи аз имам кубинки Invader. Доволна съм си от тях, с метално бомбе са, от Kaмуфлаж.
За предните си не се грижих мн добре за тва на 2рата година им се нацепи кожата където се прегъва в основата на крака, обаче за тея, пак същия вид ще си се грижа по-добре.
Та моите са с 20 капси, щото така повече ми харесват, но се обуват по бавно, защото като ги събувам тр да си изнижа връзките до 12тата дупка, за да мога да разхлабя достатъчно че да си измъкна крака, но като свикнеш ги обуваш и 2те за 3 минут ( в началото ги обувах за 15 Кубинки... 330153 ). Харесват ми защото просто изолират супер добре и мога да ги нося и през лятото и през зимата...
Много обичам да си ги нося, любимите ми обувки са, някак си по-сигурна се чувствам с тях Кубинки... 218853
Върнете се в началото Go down
http://nirvanabg.deviantart.com/
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Кубинки... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кубинки...   Кубинки... Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 4:22 am

Абе мен ме притеснява предимно тва, че ми изглежда малко грубоватичко за момиче.. . не че се нося като най-изнежените, ми примерно тия кубинки като ги взема не знам на кво да ги нося...единственото подходящо облекло за тях би бил единия ми камуфлажен панталон..не се сещам за друго, което би си паснало. Де да знам......все още се чудя. Кубинки... 440440
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Кубинки... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кубинки...   Кубинки... Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 4:23 am

А иначе..бахти капсите... Кубинки... 799658 Аз като знам как от ГОДИНИ просто си убувам кецовете , които разбира се НЕ връзвам, и излизам... Кубинки... 799658 би било забавно. Забравила съм как се връзват връзки... да не говорим как се навървят 20 капси
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
DoReMi
Манияк
Манияк
avatar


Брой мнения : 221
Точки : 246
Репутация : 3
Дата на регистрация : 12.07.2010

Кубинки... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кубинки...   Кубинки... Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 11:26 am

Жълти чорапчета в кубинки Кубинки... 184699
Върнете се в началото Go down
Neli
Активен
Активен
Neli


Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Репутация : 0
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 30

Кубинки... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кубинки...   Кубинки... Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 11:39 am

хаха Кубинки... 340762
аз си ги нося с дънките... иначе и с камуфлаж биха седели добре, принципно обичам да са ми напъхани панталоните вътре че да им се виждя цалото изящество и височина Кубинки... 218853
принципно мога и с разни роклички да ги нося, ама ще изглежда твърде готик, пък и нямам толкова роклички ХД
иначе кубинките само за официално облекло не бих ги носила или като отивам на плаж навсякъде другаде мога с каквото ис поискам Кубинки... 218853
и вс епак напоследък все закъснявам и си слагам ботушите дето само се нахлузват...

аа и допълнителен + е че като ходя на концерти не ме е страх че някой голям пияндурник ще ми скочи на крака Кубинки... 800357
Върнете се в началото Go down
http://nirvanabg.deviantart.com/
Illnath
Активен
Активен
Illnath


Брой мнения : 127
Точки : 194
Репутация : 0
Дата на регистрация : 12.07.2010
Местожителство : Seattle

Кубинки... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кубинки...   Кубинки... Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 10:11 am

аз от 7 8 години нося кубинки и в момента съм с грайндерс.... за 3 години им няма абсолютно нищо освен че трябва да им сменя връзките.... зависи какви искаш има много марки и съответно модели може да си вземеш сякакви разходи се хубаво по магазините... можеш да си поръчаш и от чужбина просто въпорса е в моткането и да знаеш кво търсиш (http://www.grinders.co.uk/ , ако ти се гледат мога да ти препоръчам и други)
Върнете се в началото Go down
Neli
Активен
Активен
Neli


Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Репутация : 0
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 30

Кубинки... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кубинки...   Кубинки... Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 11:47 am

а бтв забравих, че за мойте не знам дали иам връзки ХДХД смис страшно са дълги и поне по магазините за обувки нарочно съм гледала за всеки случйа, ако се скъсат, но няма, а и не са ми се късали...
а ако не тие толкова важна височината на самите кубинки, по-добре си вземи с по-мако капси по-леснод а си ги обуваш/събуваш :Д
Върнете се в началото Go down
http://nirvanabg.deviantart.com/
haunting.fear
Активен
Активен
haunting.fear


Брой мнения : 106
Точки : 117
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.10.2010

Кубинки... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кубинки...   Кубинки... Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 7:52 am

Аз имам 2 чифта за сега - едни Camelot и другите няква незнайна марка ..1вите са около 20 дупки и за това си обувам по-рядко...Те са и повече за зимата, щото са с подплата..Другите са някви сиво-черни малко пънкарски изглеждат оО... Сега мисля да си копувам някви Steel по-особен цвят..Светло кафяви или зелени..Не изглеждат толкова груби :D ии метълски :D ..Но до тогава трябва да събера още дооста кинти.. Винаги съм се чудела защо трябва да са толкова скъпи xX ..
Върнете се в началото Go down
blueberry night
Новак
Новак
blueberry night


Taurus Брой мнения : 14
Точки : 14
Репутация : 0
Дата на регистрация : 21.11.2010
Възраст : 30

Кубинки... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кубинки...   Кубинки... Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 3:57 am

имам три чивта.
сини, червени и черни.
ха!
най-новички са ми черните и още ми съсипват глезените, но аз съм достатъчно мазохист, че да откривам това за носталгично. спомням си как и другите го правеха. <3
кървящите ми глезени се забавляват. ((;
Върнете се в началото Go down
Rape Me
Скучаещ
Скучаещ
Rape Me


Брой мнения : 31
Точки : 31
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.11.2010
Местожителство : там някъде на запад

Кубинки... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кубинки...   Кубинки... Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 8:03 am

ChaseTheSun написа:
Абе мен ме притеснява предимно тва, че ми изглежда малко грубоватичко за момиче.. . не че се нося като най-изнежените, ми примерно тия кубинки като ги взема не знам на кво да ги нося...единственото подходящо облекло за тях би бил единия ми камуфлажен панталон..не се сещам за друго, което би си паснало. Де да знам......все още се чудя. Кубинки... 440440

ами аз си ги взех от някакъв магазин , смисъл не метълски за около 100 кинта , що годе ниски смисъл 7-8 сантиметра над глезана **пиши в скайп да ти пратя снимка** и са на доста ,за мен, висок ток около 4 см и си изглеждат дамски и си седат с всичко ,дънки , поли , туники и т.н.
Върнете се в началото Go down
Lucy.Fur.
Активен
Активен
Lucy.Fur.


Aries Брой мнения : 94
Точки : 96
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.11.2010
Възраст : 33

Кубинки... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кубинки...   Кубинки... Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 8:32 am

blueberry night написа:
имам три чивта.
сини, червени и черни.
ха!
най-новички са ми черните и още ми съсипват глезените, но аз съм достатъчно мазохист, че да откривам това за носталгично. спомням си как и другите го правеха. <3
кървящите ми глезени се забавляват. ((;
обичам ги синичкитеееееее
тряа ти ги крадна скоро
аз напоследък си нося супер яките олдскуул бутуши, които намерих горе. мисля че са на мама от 80-те или 90те.
иначе имам едни супер брутални кубинки от 7ми клас още, даже може би по-рано. майка ми ги беше купувала. адските са. и ме правят висока. ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кубинки... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кубинки...   Кубинки... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кубинки...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Under the Ground :: Our Generation ;)-
Идете на: