grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Малките ви странности

Go down 
+7
Rape Me
haunting.fear
Тони
Synaesthesia
right in two
Neli
Char
11 posters
АвторСъобщение
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeПет Окт 22, 2010 11:16 am

Не знам що, много любима тема.
: )
(gosh, надявам се, че не я дублирам :Д)
Та, какви са? Странните, дори прекалено странни неща, които ви отличават и които са се превърнали в лично ваши навици?
Например:

-Когато съм притеснена, постоянно разтривам врата си.
-Когато изкачвам стълби, винаги е през едно стъпало.
-Абсолютно винаги, когато видя котка или куче по улицата, го казвам на глас. Веднъж си вървим с една приятелка и гаджето и, станало е супер тихо, и изведнъж аз "КУЧЕ".
-Когато си връзвам косата, винаги си оставям кичури, които да ми покриват ушите.
-След като си облека дънките, подскачам веднъж. :Д
-Винаги заспивам, обърната надясно.
-Показвам дефектен среден пръст...с "едно мадо", както се изрази Цецо. Просто не мога да си сгъна и двата.

: (
Върнете се в началото Go down
Neli
Активен
Активен
Neli


Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Репутация : 0
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 30

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeПет Окт 22, 2010 12:56 pm

винаги като си настройвам китарата с тунера накрая я проверявам по 2 пъти за всеки случай
когато излизам от вкъщи изключвам всички, ама абсолютно всички контакти
и аз винаги казвам като видя някакво животно по улиците :Д и често стряскам хората около мен
когато съм съсредоточена казвам на глас какво мисля и хората си мсилят че си говоря сама
когато рисувам и взема някой определен молив В5 да речем, винаги пробвам на отделен лист дали наистина пише така, както очаквам да пише
когато съм нервна си хапя устните и си въртя косата
когато си размишлявам винаги правя гримаси, сякаш говоря на някой
сигурно има още, но не съм се замисляла и може би дори не се осещам
Върнете се в началото Go down
http://nirvanabg.deviantart.com/
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeПет Окт 22, 2010 3:24 pm

апфх...аз сама не мога да си ги улавям..ще спомена тези, за които са ми споменавали, итези които са ярко очевидни

не гледам човек в очите повече от 2-3 секудни
при всякаква негативна емоция си галя и разтривам корема
когато си слагам спирала, си отварям широко устата
понякога, когато съм сред природата, говоря на дърветата..смисъл, като съм в града в някой парк - НЕ..обаче, ако вървя сред няква гора и като закача и счупя някви сухи клони, започвам да се извинявам...и в последствие да обсъждам някви неща..
като пия бира, правя един пукащ звук с пръст на шишето
свръхчувствителност, когато спя или съм сънена (нещ като...някои като се напият стават много любвеобилни, всички обичат и си разказват тайните и истинските мисли, е аз съм такава като съм сънена)
когато се умолявам за нещо, обръщам джуки като малко дете
когато ме боли корема, задължително трябва в леглото с мен да заспива някой друг..майка ми, сестра ми, приятел..каквото и да е дълбоко дишащо същество с приятна телесна топлина (:
преди да започна една книга, винаги чета първо най-последното изречение от нея...


.....не се сещам за друго в момента
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeПет Окт 22, 2010 6:01 pm

Най-изразената ми странност е , че винаги когато съм впечатлена или обратното - възмутена си вдигам едната вежда и супер много се издавам в такива ситуации.

Не си спомням някога в живота си да съм си обувала панталоните първо с левия крак...това не се е случвало НИКОГА. Десния крак е задължително първи когато си обувам панталони...

По принцип изпитвам някаква сериозна неприязън от това да гледам хората в очите..откакто се помня не го правя. Или просто го правя изключително рядко и изключително за кратко.

Аз съм най-спящия човек на пленатата...мога да спя толкова колкото време имам. Не мога като нормалните хора ''да дремна''. Ако легна да спя то ще бъде за минимум 10 часа. рекорда ми е 22 часа, но биологичната нужда съсипа всичко. Определено спя...ПЛАШЕЩО много...

Имам ужасна фобия към водата и паяците. И двете са способни да сериозни моменти проблеми. Като отида на море и влезна в него започвам да се задушавам и всичката вода, която виждам и усещам ме панира и става голямо шоу...
Колкото до паяците видя ли някакъв такъв наоколо не мога после да се осъзная с часове, защото всичко ме сърби, избива ме параноя..въртя се, оглеждам се , пипам се... ужасно е...

Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeСъб Окт 23, 2010 11:50 am

Цитат :
Имам ужасна фобия към водата и паяците.
И аз..към второто.
Когато има паяк на близо просто НЕ МОГА да живея спокойно. :д
И мене започва да ме сърби.
Панически, безсмислен ужас.

И това за спиралата и устата- същата съм. :Д
Не мога да си слагам спирала със затворена уста. Пробвала съм.
Върнете се в началото Go down
Тони
Потенциален Флуудър
Потенциален Флуудър
Тони


Брой мнения : 180
Точки : 206
Репутация : 3
Дата на регистрация : 14.07.2010

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeСъб Окт 23, 2010 12:00 pm

Вие сте били много шантави бе Малките ви странности 971438
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeСъб Окт 23, 2010 12:32 pm

Нищо не си видял още. Сигурна съм, че има неща, за които не знаем.

А, забравих си походката...казват, че пружинирам , като вървя. "Походка на безгрижно детенце" или нещо ткова го нарекоха. НАЙС.
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeСъб Окт 23, 2010 1:01 pm

А, ето сега се сетих!
Абсолютно винаги гледам със отворена уста , когато слушам някой да ми разказва наистина увлекателна история... Малките ви странности 3141
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Тони
Потенциален Флуудър
Потенциален Флуудър
Тони


Брой мнения : 180
Точки : 206
Репутация : 3
Дата на регистрация : 14.07.2010

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeСъб Окт 23, 2010 1:08 pm

Доста неща правите с отворена уста Малките ви странности 98284 Малките ви странности 799658
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeСъб Окт 23, 2010 1:12 pm

Амииии... Малките ви странности 622416 Верно е така като се замисля...
Една от най-малоумните ми странности обаче, е че когато седя пред компа и примерно някой ми напише нещо на скайпа...и аз преди да го напиша ... винаги казвам на глас това, което смятам да напиша или няква подскачам пред монитора...радвам се на някви глупости...сякаш въобще не си обшувам с няква машина, ами има истински човек срещу мене ... Малките ви странности 799658 Малките ви странности 799658
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Тони
Потенциален Флуудър
Потенциален Флуудър
Тони


Брой мнения : 180
Точки : 206
Репутация : 3
Дата на регистрация : 14.07.2010

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeСъб Окт 23, 2010 1:18 pm

Аз обичам да си подсвирквам. Постоянно го правя и майка ми заключи, че съм ненормален. Малките ви странности 416888 На мен ми е се тая Малките ви странности 576949
Върнете се в началото Go down
haunting.fear
Активен
Активен
haunting.fear


Брой мнения : 106
Точки : 117
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.10.2010

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeСъб Окт 23, 2010 2:50 pm

Еми не знам до колко са странни мойте странности хах...
1во държа да имам от всичките си приятели нещо ( в поечето случаи някой боклук- опаковка от шоколад, етикет от бира и тн) ..Всичко това се събира на сигурно място в портмонето ми :D
2ро обичам да седя до малките чавове на нощта и да правя нищоправене :D ..Т.е. да си блея през прозореца, да си лежа на пода и да си слушам музика, да си облепям стените с некви изрезки и боклуци :D
3то винаги оставам хората да ме баламосват и в крайна сметка да си мислят, че им вярвам..Накрая като избухвам остават много изненадани от този факт..Понякога мога да проявявам слонско търпение спрямо доста неприятни личности, но после последствията са мн лоши ..
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 7:13 am

Започнах да "хихикам" когато се смея.
Не знам как стана нещастието...
просто вече когато се смея на висок глас от устата ми, наред със" АХАХАХЪХЪХАХАХА" излиза по едно "хихи-хи".
Върнете се в началото Go down
Rape Me
Скучаещ
Скучаещ
Rape Me


Брой мнения : 31
Точки : 31
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.11.2010
Местожителство : там някъде на запад

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 7:45 am

1) винаги като съм нервна си въртя медальона на Нирвана
2) винаги нося накитник
3) когато съм с момче което харесвам или потенциално мога да харесам ръся глупости
4) лесно се игнорирам от света
5) лесно изпадам в истеричен смях
6) винаги като видя дългокосо момче казвам(викам) "Солета" (обикновено върви и с още нещо но то си зависи от "Солетата")
7) често ям захар от тези малки пакетчета които вървят към кафетата по улицата
8) никога не пия кафе
9) смятам че водата има гаден вкус
Малките ви странности 63300 Малките ви странности 63300 Малките ви странности 63300 Малките ви странности 63300
Върнете се в началото Go down
Perfection.
Активен
Активен
Perfection.


Брой мнения : 123
Точки : 121
Репутация : 0
Дата на регистрация : 21.07.2010
Местожителство : The invisible strawberry field.

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 8:40 am

Char написа:

-Когато изкачвам стълби, винаги е през едно стъпало.
-Абсолютно винаги, когато видя котка или куче по улицата, го казвам на глас.
-След като си облека дънките, подскачам веднъж. :Д

Neli написа:
когато съм нервна си хапя устните и си въртя косата

right in two написа:

не гледам човек в очите повече от 2-3 секудни
като пия бира, правя един пукащ звук с пръст на шишето

ChaseTheSun написа:

Не си спомням някога в живота си да съм си обувала панталоните първо с левия крак...това не се е случвало НИКОГА. Десния крак е задължително първи когато си обувам панталони...

Всичките тия се случват и при мен +

- Имам навика да седя пред компютъра с прегънати крака на стола, ако не са 2-та то ще е единия.
- Винаги се усмихвам тъпо пред монитора, когато някой ми каже нещо сладко и мило или просто поредната простотия, която предизвиква истеричен смях..няколко пъти ми се е случвало и да зарева.
- Всяка вечер преди да легна се чувствам длъжна да изпия чаша мляко.
- Никога не поздравявам първа на улицата или където и да е било, винаги чакам тоя отсреща да се сети и чак тогава реагирам.
- Винаги заспивам по корем.
- Абсолютно всеки път си спя с 2 възглавници, дори когато съм на гости..
- Когато ме боли корем винаги лежа по гръб с кръстосани крака.
- Имам навика да издавам странни звуци, определено не включващи се в темата на разговор.


Върнете се в началото Go down
Бавен_Клошар
Зарибен
Зарибен
Бавен_Клошар


Брой мнения : 48
Точки : 51
Репутация : 0
Дата на регистрация : 18.10.2010

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 6:40 am

След като видях тая тема (като я пуснахте) се замислих...
Повечето ми са глупости, но ех...
1. Като съм вкъщи като пикая НИКОГА не си Го държа, не знам защо просто ми е по-кеф ;д
2. Като отивам да си мия зъбите си мия ръцете, излизам, влизам, мия си ръцете пак и си мия зъбите.
3. Обичам да си играя с чорапи:
Правя ги на чифтове нали (като топки стават) и правя различни работи
- леглото ми е точно пред шкафа, отварям си шкафа и си мятам вътре чорапите
- слагам много чифтове един в друг и правя няк`ва огромна топка която мятам из цялата къща.
- слагам много чифтове и накрая в някой голям чорап и почвам да го въртя и мятам на разни места
4. Казвали са ми, че имам странна походка, но наскоро получих отговор каква по точно е "походката ти е на човек, който се готви всеки момент да избяга на някъде - бързаш, но си в готовност ;д "
5. Постоянно си сресвам косата с пръсти и никога не съм доволен ;д
Толкова засега ;д
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 7:57 am

Бавен_Клошар написа:

1. Като съм вкъщи като пикая НИКОГА не си Го държа, не знам защо просто ми е по-кеф ;д
offtopic:
Малките ви странности 3141


Цитат :
5. Постоянно си сресвам косата с пръсти и никога не съм доволен ;д
Аз преди постоянно го правех и накрая толкова исках да се отуча, че сега ме е страх да си пипам косата като цяло. :д
Върнете се в началото Go down
I.can.pretend.
Напредващ
Напредващ
I.can.pretend.


Gemini Брой мнения : 26
Точки : 31
Репутация : 0
Дата на регистрация : 15.11.2010
Възраст : 28
Местожителство : София

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 1:52 pm

-Когато ще ям,рядко сядам на маса-или отивам пред телевизора,или пред компютъра,или просто на друга масичка.
-Имам фобия от лед
-Винаги заспивам обърната на дясно.
-На тестове си пиша името класа и тн преди да предам,никога когато започвам.
-Никога не гледам в очите човека,с който си говоря.
-Повечето хора ми се сърдят,че не поздравявам.Когато съм навън,обикновенно се затварям в себе си и не забелязвам никого.
-Когато съм развълнувана,походката ми става странно смешна,забравям да мигам,забравям да дишам.. :D(последствията са : странно пружинираща походка тип "Току-що ме пуснаха от 4-и километър",пресъхнали очни ябълки,странни вдишвания и издишвания. xd)
-Имам добре развита слухова памет.
-Помня като слон.
-Мечтая си за кръв,масови убийства,такива неща. :D
-Имам проблем с гнева.
-Не мога да ходя по права линия.Не знам защо.Просто винаги се кривя-ту на дясно,ту на ляво.
-Разбира се,страдам от инсомниа.

Върнете се в началото Go down
http://www.shelfari.com/irenebrontay
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeСъб Яну 22, 2011 2:28 am

Напоследък осъзнах още свои странности Малките ви странности 799658

Когато ям на маса, винаги единият крак трябва да ми е свит и вдигнат, и коляното да се вижда от всички на масата! И не мога да ям без да не гледам телевизия (всъщност само тогава гледам ТВ).

Когато вървя сама и не бързам, вървя по ръба на тротоара..упражнение за пазене на равновесие ;д

Когато се изцапам, наклепам с нещо, или когато разлея нещо, казвам на глас "Простак" или "Пълен простак" Малките ви странности 290778 Всеки, който ме чува първите пъти, спр много се смее.

Винаги спя на една страна със свити крака и ако не съм гушнала някаква плюшена играчка или възглавница ще будува цяла нощ

Малките ви странности 799658
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeСъб Яну 22, 2011 2:50 am

Оооо как съм могла да пропусна най-важното... Малките ви странности 799658 Единствената причина да ме видиш да чистя и подреждам е ако съм ЯДОСАНА...ако не съм ЯДОСАНА мноооооого рядко ше ме срещнеш да чистя. Но ядосам ли се за нещо...издразня ли се, изнервя ли се...край. Просто започвам да чистя. Такава съм си от малка. Смисъл дори не се усещам...
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
borislava_1988
Новак
Новак
borislava_1988


Брой мнения : 11
Точки : 11
Репутация : 0
Дата на регистрация : 15.04.2011

Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 5:35 pm

Досега никога не съм се замиисляла за странностите ми,а те са доста...

-Понякога,когато някой ми говори не го слушам и само повтарям ''Така ли?...И аз'' Малките ви странности 290778
-Обичам миризмата на оцет
-Не мога да свиркам с уста,а когато се опитам издавам само някакъв странен звук...
-Преди да използвам нож го помирисвам и от двете страни
-Не нося чанта,защото ме изнервя
-Телефона ми почти никога не е включен
-Винаги,когато отпивам първата глътка алкохол ми се гади
-Видя ли черна котка се въртя три пъти и започвам да псувам
-Изпитвам ужас от колела и имам фобия от кукли,балони и асансьори
- Понякога обичам да слушам без да говоря,а само да преценявам хората срещу мен
-Не обичам да изхвърлям старите си дрехи и ги държа в гардероба,даже когато са на дупки,защото изпитвам някаква носталгия да се разделя с тях Малките ви странности 290778
-Когато вървя по улицата и се сетя за нещо,което ме е нервирало забързвам крачка и оставям другите 2 метра зад мен...Когато се обърна те просто ме гледат странно Малките ви странности 290778
-Не понясям чесън и ми става лошо от него
-Независимо къде съм била или с кого винаги излизам първа от входа,магазина и т.н ... Никога не чакам хората,които са с мен ... Нямам представа защо го правя и се опитвам да премахна този навик,но понякога просто не се усещам...
-Никога не поздравявам първа човек на улицата
-Физиономист съм,но рядко помня имена
-Понякога съм толкова разсеяна сутрин,че ми се случва да си обуя два различни чорапа и да го забележа след няколко часа Малките ви странности 290778


В момента не се сещам за друго Малките ви странности 799658 Май и това е достатъчно Малките ви странности 799658 Малките ви странности 290778
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малките ви странности Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Малките ви странности Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Малките ви странности
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Лафец-
Идете на: