grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Трябва ли жената да псува?

Go down 
+7
haunting.fear
anemic_royalty
right in two
Гаднярка
Тони
Char
Synaesthesia
11 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 8:03 am

Седя и се чудя в днешно време останал ли е някой, който да е на мнение, че примерно жената не трябва да прави еди кво си, което по принцип е ''задължение'' на мъжа.
Тъй като вече жената може да бъде президент, войник или полицай, защо да не може да се оригва и да псува? :D
И защо пък това да е лощо и неприятно? Мен примерно ме кефи... аз всъщност псувам доста...макар че преди беше повече. Вие как мислите по въпроса?
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 8:15 am

Ми....не знам защо жената да НЕ може да псува. Наистина. Не мога да измисля. Аз го правя като ми дойде. :Д
Не прекалявам.
Най-често ползвам "Шибано, мамка му, ебало си е, по дяволите, боли ме фара, начукай си го" и подобни ежедневни бисери.

Та, да, стига да е с мярка - тоест без каруцарски работи на всяка крачка- дори не ми прави впечатление.
Върнете се в началото Go down
Тони
Потенциален Флуудър
Потенциален Флуудър
Тони


Брой мнения : 180
Точки : 206
Репутация : 3
Дата на регистрация : 14.07.2010

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 9:12 am

Жената даже не трябва да гласува, пък какво остава за псуване... Трябва ли жената да псува? 3141
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 9:27 am

Тøни написа:
Жената даже не трябва да гласува, пък какво остава за псуване... Трябва ли жената да псува? 3141

Шшшш...take this back!!!
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 9:47 am

Айде да го баннем ако не си вземе думите обратно. *wink wink*
Върнете се в началото Go down
Тони
Потенциален Флуудър
Потенциален Флуудър
Тони


Брой мнения : 180
Точки : 206
Репутация : 3
Дата на регистрация : 14.07.2010

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 9:54 am

Char написа:
Айде да го баннем ако не си вземе думите обратно. *wink wink*
Ебаси агресивните са станали тия жени в днешно време... Трябва ли жената да псува? 799658
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 10:10 am

Ми....when we got the power. ;d
Сега се извини, щото ще се съберем и ще те напсуваме. :г
Върнете се в началото Go down
Тони
Потенциален Флуудър
Потенциален Флуудър
Тони


Брой мнения : 180
Точки : 206
Репутация : 3
Дата на регистрация : 14.07.2010

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 10:15 am

Изключително много съжалявам за необмислената си постъпка... Трябва ли жената да псува? 717302
Върнете се в началото Go down
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 11:50 am

Citizen X написа:
Вие как мислите по въпроса?

Мисля, че на Ро й се отдава псуването...не мога да кажа същото за оригването, защото просто не съм чувала...Но аз лично се кефя на жени дето псуват..ама ако знаят как да го правят!!! Трябва ли жената да псува? 63300 Трябва ли жената да псува? 69024
Върнете се в началото Go down
Тони
Потенциален Флуудър
Потенциален Флуудър
Тони


Брой мнения : 180
Точки : 206
Репутация : 3
Дата на регистрация : 14.07.2010

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 11:53 am

Гаднярка написа:
Citizen X написа:
Вие как мислите по въпроса?

Мисля, че на Ро й се отдава псуването...не мога да кажа същото за оригването, защото просто не съм чувала...Но аз лично се кефя на жени дето псуват..ама ако знаят как да го правят!!! Трябва ли жената да псува? 63300 Трябва ли жената да псува? 69024
Aз мога да ти кажа че оригването и е просто очарователно. Трябва ли жената да псува? 799658 Имах щастието да го чуя няколко пъти и от тогава Трябва ли жената да псува? 111322 ...
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 11:59 am

Тøни написа:
Гаднярка написа:
Citizen X написа:
Вие как мислите по въпроса?

Мисля, че на Ро й се отдава псуването...не мога да кажа същото за оригването, защото просто не съм чувала...Но аз лично се кефя на жени дето псуват..ама ако знаят как да го правят!!! Трябва ли жената да псува? 63300 Трябва ли жената да псува? 69024
Aз мога да ти кажа че оригването и е просто очарователно. Трябва ли жената да псува? 799658 Имах щастието да го чуя няколко пъти и от тогава Трябва ли жената да псува? 111322 ...

мдаа.. и на мен ми взе сърцето като ми се оригна <3<3<33333333333333.................................... :D

иначе..аз хич не си поплювам - псувам, оригам, пърдя, всичко :D хич ми не е..
макар че напоследък бях решила, че трябва да се отуча от това с псуването, защото е изключително грозно...особено като се замислиш какво означва..майка ми оня ден ми каза: ще ти еба майката.....еми ко да говорим :D:D:D
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 12:02 pm

/flood/
Майка ти ме кефи. :д
И, баси, само аз не съм чувала оригването на Ро. : (
Каква е тая дискриминация..

Иначе съм виждала мацки- включително лелята на един приятел, жена на години- които са превърнали ругаенето в изкуство. Някакси...топло ти става като ги слушаш.
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 12:09 pm

Char написа:

Иначе съм виждала мацки- включително лелята на един приятел, жена на години- които са превърнали ругаенето в изкуство. Някакси...топло ти става като ги слушаш.

Трябва ли жената да псува? 290778 Трябва ли жената да псува? 290778 Трябва ли жената да псува? 290778 Трябва ли жената да псува? 290778 Трябва ли жената да псува? 290778 Трябва ли жената да псува? 290778 Трябва ли жената да псува? 290778 Трябва ли жената да псува? 290778 Трябва ли жената да псува? 290778 муахахах Трябва ли жената да псува? 3141 Трябва ли жената да псува? 3141 Трябва ли жената да псува? 3141 Трябва ли жената да псува? 3141 Трябва ли жената да псува? 3141 Трябва ли жената да псува? 3141
Върнете се в началото Go down
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeПон Окт 25, 2010 9:07 am

Ами да то си е цяло изкуство наистина.Ако някой си мисли че псуването е лесна работа дълбоко греши, това да използваш правилната псувня в правилният момент си е цяло философско учение.
А това дали жените трябва да псуват, ами то това си е свободна страна и всеки може да си прави каквото иска все пак тези забрани може да се отнасят за преди 20-30 години, но по-старото поколение още си ги има тези задръжки.
Върнете се в началото Go down
haunting.fear
Активен
Активен
haunting.fear


Брой мнения : 106
Точки : 117
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.10.2010

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 7:46 am

Eми по същата логика може да попитаме "Трябва ли мъжът да псува?" Оо.. Всеки човек малко или много псува..Някакси ти олеква на душата като теглиш некви майни на всичко :D ...Все пак важното е да е с мярка, щото иначе е дразнещо...Поне за мен :)
Върнете се в началото Go down
Illnath
Активен
Активен
Illnath


Брой мнения : 127
Точки : 194
Репутация : 0
Дата на регистрация : 12.07.2010
Местожителство : Seattle

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 2:16 pm

Абе честно казано все ми е тая мъж или жена или дете все ми е противно някой около мен да псува... както и да го погледна е пък не ми харесва... толкова ли е трудно на някой да си изкаже негативните емоции по някъв друг начин?!...(може да ме наречете пуритан)
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 2:46 pm

Ами да, доста е трудно. Особено като се вземе напредвид, че си почнал като малък, когато още не си се усещал какво правиш и хоп....изведнъж се виждаш пристрастен.

Но пък на мен не ми пречи, на тези край мен- също, така че дори не си помислям да се откажа от изкуството на ругаенето.
Трябва ли жената да псува? 218853
Върнете се в началото Go down
Perfection.
Активен
Активен
Perfection.


Брой мнения : 123
Точки : 121
Репутация : 0
Дата на регистрация : 21.07.2010
Местожителство : The invisible strawberry field.

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeПон Ное 01, 2010 4:35 am

Не трябва естествено, но никой не се съобразява дори и аз.
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeПон Ное 01, 2010 7:14 pm

Мен ми е неудобно само от баба ми. Де да знам...някво гадно е. Иначе пред майка ми и баща ми си редя като румънски тираджия...
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeВто Ное 02, 2010 6:30 am

God, мен пред всички роднини ме е срам. Аз дори не общувам нормално, когато съм край тях, те са откачалки. И пред малки деца, дори да знам, че е безсмислено- те си имат предостатъчно източници, откъдето да научат цветист език.
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeСря Фев 16, 2011 4:31 am

Да, трябва да го еба... Трябва ли жената да псува? 799658
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Sadden
Послушен
Послушен
Sadden


Capricorn Брой мнения : 63
Точки : 66
Репутация : 3
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : Варна

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 3:34 pm

Трябва или не трябва, това си е въпрос на избор. Мен лично не ми е приятно, когато чуя жена да псува... Просто е грозно...
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1238172968
Veren
Скучаещ
Скучаещ
Veren


Taurus Брой мнения : 31
Точки : 40
Репутация : 0
Дата на регистрация : 01.12.2010
Възраст : 36
Местожителство : Пловдив

Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 6:47 am

Ако има начин мацката ми да псува повече от мен ще е направо перфектно Трябва ли жената да псува? 129308
За пред родителите ми на "майна" не мога да се отпусна да говоря, камоли да псувам.
Иначе от една добре оформена и добре завъртяна дълга псувня по хубаво нещо няяяяма :-)
Псуването е израз поне за мен лично на крайни емоции, било то позитивни или негативни, така че ако съм решил да се изразявам качествено и по стара българска традиция, тогава не виждам нищо лошо тегленето на една качествена майна на някой си. Не е културно, но поне е разбираемо, а не разтегливо, лигаво обяснение, че нещо аджеба те било подразнило. Не казвам че и човешкото обяснени е лош вариант, но тук в България рядко се схваща намека.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Трябва ли жената да псува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва ли жената да псува?   Трябва ли жената да псува? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Трябва ли жената да псува?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ИСТИНСКИЯТ НЕУДАЧНИК ТРЯБВА:
» Трябва ли марихуаната да е легална?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Лафец-
Идете на: