grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Рафаел Михайлов

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Рафаел Михайлов Empty
ПисанеЗаглавие: Рафаел Михайлов   Рафаел Михайлов Icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 3:36 pm

Цък за сайта.

На пръв поглед изглежда супер елементарен художник..даже приемам, ако кажете, че стилът му е лесно достижим, смилаем и нисък. Но някак си много ми харесва как е работил с цветовете. До преди минута седях и разглеждах някакви обикновени неща, които дори приличат на детски рисунки /като се гледат от компютър/, но предизвикаха някаква магия за очите ми..много ми допада, харесва ми. Може би това, че всичко, което е правил е толкова простичко, а същевременно с това, толкова красиво и разкрепостено-изпипано..

Рафаел Михайлов 523339
Рафаел Михайлов 99_g
Върнете се в началото Go down
DoReMi
Манияк
Манияк
avatar


Брой мнения : 221
Точки : 246
Репутация : 3
Дата на регистрация : 12.07.2010

Рафаел Михайлов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рафаел Михайлов   Рафаел Михайлов Icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 4:15 pm

Не съм достатъчно извисен за неговото изкуство. Имам рисунки от 3-ти клас и те са гениални като тази.
Върнете се в началото Go down
 
Рафаел Михайлов
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Други :: Рисуване / Фотография-
Идете на: