grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Библиотеки или книжарници?

Go down 
+2
LambOfGod
right in two
6 posters
АвторСъобщение
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Библиотеки или книжарници? Empty
ПисанеЗаглавие: Библиотеки или книжарници?   Библиотеки или книжарници? Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 2:32 pm

Днес бях до библиотеката в моето градче с определена цел. Колкото и мъничка да е тя, намерих и 3-те книги, които ми трябваха. Когато се стигна до моментът библиотекарката да ги записва, се оказа, че не ми е подновен картона! Това беше първия път тази година, в който влизам в библиотеката! С тези книжарници, в които има всичко..и в които вися с часове, съвсем бях забравила тишината на дървените рафтове със стари книги...
Кое предпочитате и посещавате повече, защо?
Върнете се в началото Go down
LambOfGod
Активен
Активен
LambOfGod


Pisces Брой мнения : 106
Точки : 112
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : където има картофи

Библиотеки или книжарници? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеки или книжарници?   Библиотеки или книжарници? Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 2:46 pm

Ми...зависи,ако искам някаква ценна за мен книга да си я имам и да я препрочитам ще си я купя от книжарница,обаче ако е нещо ,което ще прочета само веднъж ,ще го взема от библиотеката. Пък и зависи дали имам пари за книги :Д
Върнете се в началото Go down
Gabrielle
Дълго Застоял се
Дълго Застоял се
Gabrielle


Брой мнения : 192
Точки : 212
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Местожителство : Space

Библиотеки или книжарници? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеки или книжарници?   Библиотеки или книжарници? Icon_minitimeСря Сеп 08, 2010 2:19 am

Хаха,абсолютно съгласна съм с мнението на LambOfGod. Книга,която си заслужава купуването,се купува. Ако просто трябва да прочета нещо,го взимам от библиотеката. Библиотеки или книжарници? 794983
Върнете се в началото Go down
http://kasiel.deviantart.com/
haunting.fear
Активен
Активен
haunting.fear


Брой мнения : 106
Точки : 117
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.10.2010

Библиотеки или книжарници? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеки или книжарници?   Библиотеки или книжарници? Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 1:59 pm

Аз пък все не случвам на библиотеки..Почти никога няма това, което искам ..Не че ги посещавам много xD ...В нас имаме доста книги, така че има какво да чета...А пък новите книги си ги купувам, тях абсурд да ги има по библиотеки...Също така и от сергийките по спирките се намират доста интересни нeща на безумно ниски цени (sun)
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Библиотеки или книжарници? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеки или книжарници?   Библиотеки или книжарници? Icon_minitimeПон Ное 15, 2010 4:54 am

Аз си обичам библиотеките- точно тишината, прашната атмосфера, миризмата на книги...всичко ми напомня за онази част от "То", когато Бен се връща във Дери.
Както и да е...
имам фобия от библиотекарки обаче.
Библиотеки или книжарници? 607558
Това е защо? Защото съм отвратително разсеяна...винаги забравям да върна книгите навреме..
Последната ми библиотекарка беше със един сини очи- ама библиотекарско-синьо- и супер страшна. Закъснях с почти година с връщането на едни книги и дълго събирах кураж да отида и да ги върна. :Д

Колкото до предпочитане на едното или другото- и при мене важна роля играят парите. Ако имах достатъчно, сигурно щях да изкупя цяла книжарница. Но обикновено нямам и търся по библиотеки/или от приятели.
Върнете се в началото Go down
elle
Новак
Новак
elle


Брой мнения : 17
Точки : 17
Репутация : 0
Дата на регистрация : 15.04.2011

Библиотеки или книжарници? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеки или книжарници?   Библиотеки или книжарници? Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 8:51 am

И аз съм на същото мнение като Char.
В библиотеката ми е изключително приятно даже понякога и там си чета.
Обаче ако някоя книга от библиотеката ми хареса изключително много си я взимам и от книжарницата, за да си я имам и да си я препрочитам Библиотеки или книжарници? 17695
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Библиотеки или книжарници? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеки или книжарници?   Библиотеки или книжарници? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Библиотеки или книжарници?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Други :: Книгомания / Филмомания-
Идете на: