grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Маркови дрехи

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Маркови дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Маркови дрехи   Маркови дрехи Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 11:36 am

Дайте сега и за марковото да понатварим... Маркови дрехи 799658
Обичам марковото мамка му...ама социалния ми статус рядко го позволява. Факт. Ше го преживея...но определено си го обичам.
За някой хора не е важно и не е голяма работа...не ога да кажа, че и за мен е. Но определено има нещо много по-ефектно и изпипано в марковите дрехи ... ми вие?
Позволява ли ви го вашия статус? Обичате ли, обличате ли се в марково?
Препдочитани марки? Или ви е през оная работа...
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
LambOfGod
Активен
Активен
LambOfGod


Pisces Брой мнения : 106
Точки : 112
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : където има картофи

Маркови дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Маркови дрехи   Маркови дрехи Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 12:45 pm

КУР! През него ми е за марковите дрехи! Хах, аз съм лапе,социалният ми статус не е ни`къв. Мамо,тате ,дайте пари да си купя еди си кв`о и т`ва е.... НО половината от марковите дрехи са боклуци и са поне двойно по-скъпи ,заради марката..
Върнете се в началото Go down
Gabrielle
Дълго Застоял се
Дълго Застоял се
Gabrielle


Брой мнения : 192
Точки : 212
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Местожителство : Space

Маркови дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Маркови дрехи   Маркови дрехи Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 1:51 pm

Изобщо не харесвам маркови стоки,не ме привличат по никъв начин. Единствената марка,която харесвам е Converse и то спрямо кецовете най-вече. Скоро открих една друга - Gesus Sindustry - готини са и са доста рокаджийски като стил,но не са известни-това също ми харесва. Не си падам по разни там - Adidas, Puma и не-знам-си-кво. Предпочитам просто дрехи (и обувки),които на мен да си ми допадат,другото е без значение.
Върнете се в началото Go down
http://kasiel.deviantart.com/
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Маркови дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Маркови дрехи   Маркови дрехи Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 2:08 pm

обичам марково..по-здраво, по-оригинално, по-удобно.. но не давам пари за нови дрехи..марково втора ръка Маркови дрехи 184699
искам да отбележа, че в момента съм с гащи DIVIDED, които майка ми купи от Германия със служебни пари Маркови дрехи 290778 не съм носела по-удобно бельо, факт.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Маркови дрехи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Маркови дрехи   Маркови дрехи Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Маркови дрехи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Under the Ground :: Our Generation ;)-
Идете на: