grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ефектни с малко пари

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Ефектни с малко пари Empty
ПисанеЗаглавие: Ефектни с малко пари   Ефектни с малко пари Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 11:33 am

На тази тема винаги съм била върла привърженичка. Говорила съм, спорила съм, дискутирала съм с много хора... (предимно момичета). Някой от тях са на мнение, че можеш да си наистина ефектен само с много пари вложени в облеклото, някой други обаче пък са на мнение, че с повече въображение и вкус, можеш да си готин и с малко пари вложени в тая работа. Аз лично подкрепям второто мнение и винаги си мисля, че дори и с всичките пари на света, без вкус към облеклото никога няма да бъдеш НАИСТИНА ефектен.
Тъй като съм жена обаче...и съм педантична доста на тема дрехи реших да отворя темата , за да спорим и с вас Ефектни с малко пари 848249
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Ефектни с малко пари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ефектни с малко пари   Ефектни с малко пари Icon_minitimeПон Сеп 13, 2010 5:41 am

Хей! Ъми аз познавам хора които си купуват дрехи от килото и имат страхотен имидж! Но си трябва вкус за тая работа...така де не всеки притежава нужните качества за да се облича атрактивно! т.е. някои хора разсъждават така: Ще вззема това защото е различно, а не защото ми харесва! Според мен трябва да купуваш и избираш това,което наистина ти харесва, а не да крадеш някакви си модни хрумвания на някой себичен идиот! А бас ловя, че има неща за всеки дори и в килото! Аз, когато бях по-малка си харесвах някои пънк или рок или поп какичка и исках да имам същите дрехи като тази какичка и всеки месец мених какичките..Сега не съм така...все още не знам аккво точно ми харесва. :(
Една от добрите ми приятелки...се облича страшно яко...и всички и се кефят, може би само заради облеклото. И ето това все пак е важно..аз се нося точно като изрод и на никого не правя впечатление. Докато тази приятелка си купува дрехите специално от София и дори чак Америка...Не я разбирам! Аз лично нямам толкова средства за това. Но ако си купя дреха от кенвело...всички други кифли ще имат същата дреха...защото в тоя шибан град може би застреляното кенвело е най-добия магазин!
Върнете се в началото Go down
haunting.fear
Активен
Активен
haunting.fear


Брой мнения : 106
Точки : 117
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.10.2010

Ефектни с малко пари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ефектни с малко пари   Ефектни с малко пари Icon_minitimeВто Окт 19, 2010 9:27 am

Според мен трябва да се взима предвид и фигурата на човек...Примерно най-мн мразя да видя някакви дебелани в панталон стил "цигара".. Просто е ужасно да видиш как отстрани им преливат...сещате се..
Иначе и аз съм съгласна, че с малко пари също стават чудеса..Ноо в днешно време едва ли не нарочно дигат цените на всико яко и мн трудно се намират интересни работи на ниски цени..Примерно в така наречените метъл шопове, си харесваш няква по-ефектна рокля или блуза ии айдее цената към 60-70 кинта...Нали уж мотото на тази култура е тъкмо обратното...За мен тия дрехи трябва да са си на нормални цени, да не казвам ниски, просто защото самата рок/метъл култура е такава. Иначе се превръщаме във фешънчетата, които също робуват на марки Дончо и Гергана и тн...
Върнете се в началото Go down
Бавен_Клошар
Зарибен
Зарибен
Бавен_Клошар


Брой мнения : 48
Точки : 51
Репутация : 0
Дата на регистрация : 18.10.2010

Ефектни с малко пари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ефектни с малко пари   Ефектни с малко пари Icon_minitimeВто Окт 19, 2010 12:53 pm

Аз лично се обличам супер радном. Някой ден съм с камуфлажките, някой път с дънки трети път с огромно пантало-подобно нещо тип сафари. Характерното на всичките ми дрехи е, че не минават 40 кинта и сууууупер мно`о ме радват (и че са широчки) . Парите въобще не са фактор. Пък и друго не ми седи добре. все пак килограмите ми не са в повечко ако някой има в повече да звънне ;д
В обобщение няма значение цената важна е нагласата =)
Върнете се в началото Go down
Sunwell
Мързеливец
Sunwell


Libra Брой мнения : 7
Точки : 7
Репутация : 0
Дата на регистрация : 25.04.2012
Възраст : 29
Местожителство : Dalaran

Ефектни с малко пари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ефектни с малко пари   Ефектни с малко пари Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 8:27 am

Вярно е, че за ефектния стайлинг не са достатъчни само скъпи дрехи, но пък ако погледнем реално едно дето че под "ефектно" един разбира цветовете на дъгата, друг Сатаната в човешки облик, а за трети ефектно е от дрехата ти да виси етикетче с три-цифрена сума, второ, че евтините дрехи са сад (повечето) не, че нямам попадения от втората употреба или пък, че тениската ми за 10 лева от На тъмно, не е дрехата която нося през всички сезони на годината, но все пак.... по-скъпите дрехи имат по-добър вид. Предпочитам да имам 3 неща, които да са хубави и представителни, защото аз не държа да съм ефектна, не обичам да съм с широки дрехи, или пък с каквито и да са там пъстри одежди които очевидно считате за ефектни. Може да се каже, съм Das man в лицето на модата : D
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ефектни с малко пари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ефектни с малко пари   Ефектни с малко пари Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ефектни с малко пари
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Under the Ground :: Our Generation ;)-
Идете на: