grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Разродажба на Converse

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Разродажба на Converse Empty
ПисанеЗаглавие: Разродажба на Converse   Разродажба на Converse Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 11:25 am

Това лято от познати подочух, че на някви километри от София имало някакъв огромен магазин за стоки на Converse, където всичко се разпродавало на безценица. Говоря за ризи, кецове, тениски, джапанки и прочее...
Доколкото разбрах моите познати са били вече там, но в ден, в който не е било заредено... впечатленията им обаче са, че там било просто смешно евтино, макар че определено всичко било оригинално ... много ми е чудно...вие чули ли сте за нещо такова?
Къде точно се намира и вярвате ли въобще да има такова нещо?...
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
LambOfGod
Активен
Активен
LambOfGod


Pisces Брой мнения : 106
Точки : 112
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : където има картофи

Разродажба на Converse Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разродажба на Converse   Разродажба на Converse Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 12:37 pm

КУР за Converse, КУР за всички маркови ра`оти! :Д
Върнете се в началото Go down
haunting.fear
Активен
Активен
haunting.fear


Брой мнения : 106
Точки : 117
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.10.2010

Разродажба на Converse Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разродажба на Converse   Разродажба на Converse Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 8:01 am

Мм не знам за такова нещо, иначе те през септември сяка година знам, че си правят големи разпродажби..Само трябва да ги фанеш..
Иначе отностно converse мн ме издразни там серията им с тия кецове на Кърт ..Дето му бяха лепнали драсканиците на кецове от 100 и нещо си лева и секи втори по улицата с такива..Не, че му пука кво пише, просто нали секи тряя да е модерен..
Или ония другите с подписа му ...
Баси толкова ми е смешен фактът, че струват толкова пари в Бг..В Америка тва са най-клошарските обувки оО..Даже като е умрял Кърт е бил с единствените си черни пробити конвърски оО..
Върнете се в началото Go down
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Разродажба на Converse Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разродажба на Converse   Разродажба на Converse Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 11:13 am

Мразяя конвърс ВЕЧЕ...всички ходят с такива...щото си мсилят че са мн яки...и да наистина е безумно скъпи.. в Америка всичко е евтино там има магазини с качествени и яко евтини стоки щото е америка и щото там хората знят що за дреха обличат и що за обувка обуват...тука всеки видел от всеки...мн мразя така..тва е масово опростачване само че с друго име- модернизация Разродажба на Converse 3141 за мен си е пълна идиотщина
аз се забравих...относно темата... хич не ми се вярва да има такова нещо ако имаше вс. щяха да са разбрали от край време и то вече дори нямаше да съществува... кьофтии ...
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Разродажба на Converse Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разродажба на Converse   Разродажба на Converse Icon_minitimeПон Ное 01, 2010 7:11 pm

Гаднярка, ти пък какво очакваш? Все едно не знаеш... :) Ние сме като циганчета, всеки квото види от другия и търчи веднага да си купи по-шарено или по-''модерно''. Както по едно време само хора, които бяха запознати със street wear-a носеха кецове. От ония си точно скейтърските, малцина носеха такива, докато сега всяка кифла и чалгарка ги комбинира с тениската ''miss sixty'' Разродажба на Converse 799658 И всяко HOUSE/minimal педалче носи кецове с лъскаво яке с пухена качулчица. Тия неща взеха масово да се популяризират, всичко се разми, вече няма нищо индивидуално и никой не може да бъде индивидуален Което е супер тъпо между другото, а най-смешното е как нагло парадират с тва. Ква марка носят ... и не, не смятам, че тука нещата са кой знае колко безбожно скъпи, ами просто стандарта на живеене ни е смешно жалък... ако бяхме някви що годе оправни и живеехме в НОРМАЛНА държава, може би 150 кинта за кецове нямаше да ми се виждат толкова много...
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Разродажба на Converse Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разродажба на Converse   Разродажба на Converse Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Разродажба на Converse
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Converse! и 100-годишният юбилей

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Under the Ground :: Our Generation ;)-
Идете на: