grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика?

Go down 
+4
anemic_royalty
Gabrielle
Synaesthesia
right in two
8 posters
АвторСъобщение
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Empty
ПисанеЗаглавие: Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика?   Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Icon_minitimeВто Юли 13, 2010 10:40 am

Според мен интересн въпрос, който да разискваме.

Като цяло съм напълно ЗА купуванто на музика - така се оценява трудът на хората..но от друга страна определено не мога да купувам всичко и постоянно, затова свалям от интернет. Закупувам българска музика и cd-та на най-големите любимци Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? 904468

А вие?
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика?   Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Icon_minitimeВто Юли 13, 2010 10:49 am

right in two написа:
Според мен интересн въпрос, който да разискваме.

Като цяло съм напълно ЗА купуванто на музика - така се оценява трудът на хората..но от друга страна определено не мога да купувам всичко и постоянно, затова свалям от интернет. Закупувам българска музика и cd-та на най-големите любимци Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? 904468

А вие?

Аз си купувам дискове само когато има някакви на разпродажба или имам изключително много пари в мене. Но определено си купувам когато имам пари. Правя го просто от колекционерска и ценителска гледна точка, иначе си свалям от интернет каквото ми е необходимо. Все пак не мисля, че стандарта на който и да било от нас не би позволил да си изкупи всичката любима музика на някакви носители.
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Gabrielle
Дълго Застоял се
Дълго Застоял се
Gabrielle


Брой мнения : 192
Точки : 212
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Местожителство : Space

Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика?   Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Icon_minitimeВто Юли 13, 2010 11:07 am

Удоволствието от оригиналната музика неимоверно е МНОГО по-голямо.Предпочитам да си купувам дискове,но не винаги имам възможност и доста често тегля.Но мразя да тегля музика,много е несправедливо спрямо музикантите,които са вложили толкова много усилия,пот и вдъхновение в музиката.
Върнете се в началото Go down
http://kasiel.deviantart.com/
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика?   Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Icon_minitimeВто Юли 13, 2010 11:33 am

Определено удоволствието да си имаш оригинално CD е невероятно, но не всеки може или би си позволил да дава по 30 лв. за това.Аз имам оригинален на 30 seconds to mars и то защото приятелката ми беше в Лондон и там имаше намаления, та успя да ми задигне един.
Но специално на Нирвана всички са ми записи за жалост, и това което няма да си простя е, че преди две-три години разполагах с техен албум с хитове мисля че беше, но не го задържях Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? 109910
Върнете се в началото Go down
Тони
Потенциален Флуудър
Потенциален Флуудър
Тони


Брой мнения : 180
Точки : 206
Репутация : 3
Дата на регистрация : 14.07.2010

Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика?   Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Icon_minitimeСря Юли 14, 2010 7:21 pm

Не съм си купувал нещо оригинално от Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? 98284 хм сигурно доста отдавна ще да е щото не мога да се сета.
Върнете се в началото Go down
DoReMi
Манияк
Манияк
avatar


Брой мнения : 221
Точки : 246
Репутация : 3
Дата на регистрация : 12.07.2010

Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика?   Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Icon_minitimeЧет Юли 15, 2010 5:32 am

Щом старите утвърдени групи се събират наново, за да изкарат някой лев от турне значи работата е много зле. И аз отдавна не съм купувал оригинална музика Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? 460571
Върнете се в началото Go down
Perfection.
Активен
Активен
Perfection.


Брой мнения : 123
Точки : 121
Репутация : 0
Дата на регистрация : 21.07.2010
Местожителство : The invisible strawberry field.

Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика?   Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Icon_minitimeПет Юли 23, 2010 6:37 am

Май съм една от малкото, които не се кефят чак толкова на оригинални дискове. Сигурно ще кажете как тогава оценявам труда на една група? Ми много лесно. Ако ще имам сиди-та на някой, то ще е защото приятел се е сетил и ми е направил подарък примерно. А и ако толкова много искам да си купя или няма да го има никъде или ще трябва да ходя до на майната си за да го поръчам and so on..а си падам адски големия мързел. Иначе може и да е по-голямо удоволствие да, но предпочитам да пропусна.
Върнете се в началото Go down
blue_skies_f
Активен
Активен
blue_skies_f


Брой мнения : 93
Точки : 114
Репутация : 0
Дата на регистрация : 12.07.2010

Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика?   Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Icon_minitimeПет Юли 23, 2010 7:22 am

Perfection. написа:
Май съм една от малкото, които не се кефят чак толкова на оригинални дискове. Сигурно ще кажете как тогава оценявам труда на една група? Ми много лесно. Ако ще имам сиди-та на някой, то ще е защото приятел се е сетил и ми е направил подарък примерно. А и ако толкова много искам да си купя или няма да го има никъде или ще трябва да ходя до на майната си за да го поръчам and so on..а си падам адски големия мързел. Иначе може и да е по-голямо удоволствие да, но предпочитам да пропусна.
Same thing here.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика?   Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Оригинални cd-та или пиратско сваляне на музика?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Българска музика
» Ретро музика
» Нежна музика...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Лафец-
Идете на: