grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 В крак ли сме с модата

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

В крак ли сме с модата Empty
ПисанеЗаглавие: В крак ли сме с модата   В крак ли сме с модата Icon_minitimeПон Авг 09, 2010 4:26 am

Я кажете вие някога били ли сте ''жертви'' на модата? Един вид... обличали ли сте се по някое от ''разтърсващите'' фиешАн вълни, били ли сте част от бума на тениските ''replay'' или ''playlife'' В крак ли сме с модата 799658 В крак ли сме с модата 799658
С две думи гъзета на модата ли сте ? А ако не сте, били ли сте?
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

В крак ли сме с модата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В крак ли сме с модата   В крак ли сме с модата Icon_minitimeПон Авг 09, 2010 5:56 am

Ами аз не съм и никога не съм била. И не само от страна на обличане. Толкова съм скарана с модата, че на хората понякога им се струва налудничево. Никога не съм знаела в определения сезон кои цветове са модни, коя песен е хита на сезона или кой е най-гледания филм по кината :D
Върнете се в началото Go down
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

В крак ли сме с модата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В крак ли сме с модата   В крак ли сме с модата Icon_minitimeПон Авг 09, 2010 7:05 am

right in two написа:
Ами аз не съм и никога не съм била. И не само от страна на обличане. Толкова съм скарана с модата, че на хората понякога им се струва налудничево. Никога не съм знаела в определения сезон кои цветове са модни, коя песен е хита на сезона или кой е най-гледания филм по кината :D
И аз така общо взето.
Не че не бих могла да се обличам така, просто не иска и не ми е удобно, а за мен това е едно от най-важните неща.
Нося това което ми харесва, пък дали е модно или не, не ми пука изобщо.Бога ми, та аз излизам и по ношница, нищо чудно че вече ме наричат клошар :D :D :D
Понякога не само модата взема жертви, а и мързелът.
Върнете се в началото Go down
Gabrielle
Дълго Застоял се
Дълго Застоял се
Gabrielle


Брой мнения : 192
Точки : 212
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Местожителство : Space

В крак ли сме с модата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В крак ли сме с модата   В крак ли сме с модата Icon_minitimeПон Авг 09, 2010 1:55 pm

В крак ли сме с модата Pin-fuckfashion_red
Върнете се в началото Go down
http://kasiel.deviantart.com/
Illnath
Активен
Активен
Illnath


Брой мнения : 127
Точки : 194
Репутация : 0
Дата на регистрация : 12.07.2010
Местожителство : Seattle

В крак ли сме с модата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В крак ли сме с модата   В крак ли сме с модата Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 11:22 am

Уф признавам си съвсем сериозно в 7-ми клас се пробах, но някак си не ми се получиама ниииикак... алтернативното пак се набиваше на очи... Сега си ходя както му е удобно и ми е кеф, харесвам си нещо в магазин някъде си, решавам, че е в мой стил и то се появява в гардероба ми:Д Модата може да си гледа работата:Р
Върнете се в началото Go down
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

В крак ли сме с модата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В крак ли сме с модата   В крак ли сме с модата Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 11:54 am

Illnath написа:
Уф признавам си съвсем сериозно в 7-ми клас се пробах, но някак си не ми се получиама ниииикак... алтернативното пак се набиваше на очи... Сега си ходя както му е удобно и ми е кеф, харесвам си нещо в магазин някъде си, решавам, че е в мой стил и то се появява в гардероба ми:Д Модата може да си гледа работата:Р
Така, така!Важното е човек сам да си се кефи В крак ли сме с модата 421780 При мен е на настроения принципно, както и за всичко останало така и за дрехи и тем подобни.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В крак ли сме с модата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В крак ли сме с модата   В крак ли сме с модата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
В крак ли сме с модата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Under the Ground :: Our Generation ;)-
Идете на: