grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Tattoo Mops, Пловдив

Go down 
АвторСъобщение
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Tattoo Mops, Пловдив Empty
ПисанеЗаглавие: Tattoo Mops, Пловдив   Tattoo Mops, Пловдив Icon_minitimeПет Авг 06, 2010 3:08 am

Според моите скромни лични наблюдения, най-доброто студио и най-добрият татуйровчик в големия град.

Александър Батенберг N 26 (на центъра, под "Безистенъ", или най-якото заведение в града)
Работно време 11:00 - 19:00
без почивен ден
GSM: 0897 / 30 70 75 - Жоро


MySpace

Лично аз само съм се пробивала там и то заради родителите ми, с които Жоро е приятел. По принцип той не се знаимава с лица под 18 години и с малки татуси. Всъщност ако идеш за нещо малко или си на 17, започва да се злоби и да те напада, супер грубиянин.
Но всъщност е един от най-готините пичове, които познавам. Помня как като ми пробиваше устната и такъв ми ръга иглата и идва някой да си записва час..и той такъв започва да си бъбри с него, а аз седя там и се треса от нерви с тая игла и се гледам в огледалото..направо щях да получа удар.., а той "я се стегни бе малката" :D:D
Друго нещо..изключително талантлив..най-яките татуси, които съм виждала на живо са негово дело.

Tattoo Mops, Пловдив L_e99125c9417f4a6da6c5b073f3c15081
Върнете се в началото Go down
 
Tattoo Mops, Пловдив
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Tattoo`s

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Under the Ground :: Our Generation ;)-
Идете на: