grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Сънища

Go down 
+6
Char
Гаднярка
Gabrielle
right in two
anemic_royalty
Synaesthesia
10 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Сънища   Сънища Icon_minitimeВто Авг 03, 2010 6:55 am

Вярвате ли в тълкуване на сънища, интересувате ли се от съновниците и това, което пише в тях за сънищата, които сънуваме? Има ли истина според вас в тия неща? Аз не знам как да гледам на тези тълкувания..макар че си признавам - много пъти съм прибягвала до тоя вариянт.
А всъщност сънувате ли странни сънища... мислите ли, че определят по някакъв начин психическата ни и емоционална реална нагласа и състояние?
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища Icon_minitimeСря Авг 04, 2010 5:25 am

За тълкуването, не знам, но определено вярвам, че нещата които сънуваме не винаги са случайни.
Например, две момичета сънували как техни роднини умират, как точно умират и самото погребение, след като го сънуват на другия ден или след няколко дни идва новината, че техният роднина е умрял...Така че тези неща определено не са просто някакви странни сънища.
Чувала съм, че когато тибетските монаси медитират всъщонст духът им излиза от тялото, за да може да си почине и според мен със сънищата работатата е същата.
Аз постоянно сънувам странни сънища, например преди няколко години сънувах как пребивам един съученик със стола, подейства ми наистина релаксиращо Сънища 3141
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища Icon_minitimeПет Авг 06, 2010 6:02 pm

По принцип и аз сънувам абсолютно издивелици брат... каот се събудя после цял ден дори не мога да повярвам понякога на мозъка си как може да сънувам такива неща... то не са някви убийства, някви брутализми, някви насилствени работи... Сънища 129277
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 2:43 am

Аз не сънувам особено много..с изключение на един сън, който се повтаря 1,2 седмично от много много време насам.
По принцип не се доверявам на съновници и някакви такива неща, но винаги си мисля, че всеки сън означава нещо или те свързва с нещо..
Имам една приятелка, която сънува постоянно и сънищата са й един вид 2-ри живот. Сънува какво се е случило през деня или нещо, което ще се случи, естествено не дословно, изживява някакви цели дни... и ми е споделяла, че понякога се буди изключително изморена, сякаш това, което е сънувала, го е правила наистина. Много е странно.
Върнете се в началото Go down
Gabrielle
Дълго Застоял се
Дълго Застоял се
Gabrielle


Брой мнения : 192
Точки : 212
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Местожителство : Space

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища Icon_minitimeСъб Авг 14, 2010 12:44 pm

Смятам,че сънищата са нещо нормално,в което няма нищо особено вълшебно или свръхестествено.Човек най-често сънува хората,които среща , мечтите си,страховете си, или най - общо казано нещата които вълнуват ума му,докато е буден.
Върнете се в началото Go down
http://kasiel.deviantart.com/
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища Icon_minitimeПон Окт 25, 2010 2:02 pm

Винаги съм си мислила, че сънищата са моменти от предишния живот. Респективно вярвам в прераждането...Смятам че всеки нов живот е шанс за изкачване на стъпало нагоре.Затова не успееш ли се раждаш като мравка- принуден да работи..без избор. Лично аз често сънувам по-реални неща..дори питам приятелите си дали ги помнят XD И да вярвам в съновници..веднъж ми се е случчвало да стане така както пишеше в съновника...както и да е...за съня мога вечно да мисля...сега мисля да го практикувам...лека нощ Сънища 565701
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 11:53 am

Силно съм разочарована от себе си.
Една част от мене силно вярва, че сънищата наистина не са нещо обикновено, че съществуват така наречените "пророчески сънища" и т.н. Обаче упорито се самоопровергавам, защото или сънувам най-безсмислените неща, които съм чувала човек да сънува, или изобщо не помня...нищо
Бяла стена.
От седмици не си помня сънищата.
Чувствам се изключително не-творчески.
Сънища 235819
Само веднъж бях доволна от себе си- изпаднах в състояние, в което можех да контролирам собствения си сън. Осъзнавах идеално, че сънувам и можех да правя каквото си поискам. Беше велик сън.

А на един приятел му се случва редовно
: (
Sad.
Върнете се в началото Go down
DoReMi
Манияк
Манияк
avatar


Брой мнения : 221
Точки : 246
Репутация : 3
Дата на регистрация : 12.07.2010

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 11:58 am

Последно сънувах как играя билярд с един приятел и му обърнах купичката с таратор върху билярдната маса. :D
Върнете се в началото Go down
Neli
Активен
Активен
Neli


Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Репутация : 0
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 30

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 12:11 pm

Почти никога не помня сънищата си... а ми е мн интересно какво съм сънувала, щото или е много реалистично и ми става приятно и хубаво, или е много шантаво таквоа фантасмогорично, НО винаги сънувам че някой нещо по някакъв начин ме гони и винаги ако не през цлеия сън, то поне през част от него съм в някаква стресова ситуация...
Върнете се в началото Go down
http://nirvanabg.deviantart.com/
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 2:41 pm

Гаднярка написа:
Винаги съм си мислила, че сънищата са моменти от предишния живот. Респективно вярвам в прераждането...Смятам че всеки нов живот е шанс за изкачване на стъпало нагоре.Затова не успееш ли се раждаш като мравка- принуден да работи..без избор. Лично аз често сънувам по-реални неща..дори питам приятелите си дали ги помнят XD И да вярвам в съновници..веднъж ми се е случчвало да стане така както пишеше в съновника...както и да е...за съня мога вечно да мисля...сега мисля да го практикувам...лека нощ Сънища 565701

Точно казано :)
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
elle
Новак
Новак
elle


Брой мнения : 17
Точки : 17
Репутация : 0
Дата на регистрация : 15.04.2011

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 9:41 am

Хм...сънищата са нещо наистина много шантаво!
Аз лично до някакво степен вярвам че може би ако сънуваш нещо може и да се случи защото веднъж бях сънувала как отвличат една приятелка пред очите ми и на следващия ден тя беше паднала с колелото и си беше разцепи главата Сънища 129277
Тогава чак ме хвана страх, че съм сънувала такова нещо Сънища 640644
Върнете се в началото Go down
borislava_1988
Новак
Новак
borislava_1988


Брой мнения : 11
Точки : 11
Репутация : 0
Дата на регистрация : 15.04.2011

Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища Icon_minitimeСря Апр 20, 2011 11:20 am

Аз не вярвам много на съновници и други подобни неща...Но вярвам,че всеки сън крие някаква сила Сънища 794983
Аз,като сънувам нещо и обикновено до няколко дни ми се случва точно обратното на това,което съм сънувала Сънища 440440 Сънища 799658 Сънища 799658
Сънищата са много индивидуални за всеки човек и понякога действат по някакъв начин,а друг път не Сънища 794983
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сънища Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сънища
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Други :: Философски изблици / Размисли / Страсти-
Идете на: