grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

  Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!

Go down 
+3
anemic_royalty
Synaesthesia
right in two
7 posters
АвторСъобщение
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitimeВто Авг 03, 2010 6:07 am

Кoртни Лав все още е ядосана на съпруга си Кърт Кобейн, който през 1994 г. се самоуби, затова че я е оставил сама с дъщеря им Франсис Бийн, която днес е 17-годишна. Вдовицата на рок иконата е уморена да й бъде напомняно непрекъснато за него и не желае да отговаря на повече въпроси, свързани с Кобейн.

"Писна ми да споменават имената ни - съм неговия говорител на Земята! Не знам какво би харесвал сега, не знам по какви жени би си падал, може да харесва дебели, може да е гей. Не можем да знаем, човекът умря на 27!", казва тя.

"Китаристът ми Мико каза веднъж: "Той беше толкова готин!" и аз едва не го убих. Той не е готин, защото той ни заряза! Това, което направи със семейството си, не е готино!"

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! 618x346




Какво мислите? Според мен е измислица на медиите.
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitimeВто Авг 03, 2010 6:46 am

По принцип мойте скромни оскъдни наблюдения за нея са, че тя е проста. Дано това интервю е измислица, инак наблюдениятга ми биха били направо скромни...
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitimeСря Авг 04, 2010 5:42 am

Всички си знаем, че Кортни си пада малко психо и принципно аз не виждам нищо лошо в това, пък и как да не е, въпреки всичко и тя не е преживяла малко.
Относно това малко или много човек не може да не се съгласи или поне да я разбере, защото на нея вероятно не и е било особено леко след смъртта му, а и определено не си а работа да оставиш наркозависимата си психо жена и бебока си...Но пък човека явно не е могъл да продължава по същият начин, така че и него го разбирам.Но така е, какво да се прави, кофти в случея е наистина е когато не спират да я питат за него, вероятно това не е особено готино.
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitimeСря Авг 04, 2010 6:00 am

@ anemic_royalty

Мога донякъде да се съглася с теб. Аз разбирам до там не лекия й живот и всичко , през което й се е наложило да мине, окей. Не мисля, че й е било лесно да преживее всичко това, което е преживяла, нито пък , че и до ден днешен не си спомня за този ад, през който е минала с малко бебенце на ръце. Но факт.
Единственото, което ме дразни в нея, е че непрекъснато прави някакви малоумни изявления. Помня как веднъж се беше изцепила ''Обичам да правя секс на гроба на Кърт'' ...ъъъ...wtf?!
Това поведение аз не го одобрявам, и когато казах, че по мое мнение е проста - точно това имах предвид...просто е малоумно.
Явно е от онези дъски, които в стремежа си да бъдат скандални и актуални плямпа малоумщини и бива горещо обсъждана и честно казано...когато казва, че не иска да говори за Кърт аз лично не й вярвам. По-скоро е някакъв нов фасон за придобиване на интерес.
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitimeСря Авг 04, 2010 6:36 am

Хах, това за гроба ме хвърли в тъча.
Да, и ти си права от тази гледна точка, но наистина цялото това внимание, цялата заинтересованост от страна на пресата и тн. пак си въздействат и знаейки каква е тя, понякога може просто да й се иска да говори простотии ей така, нарочно.
Иначе търсенето на интерес винаги е фактор в този бизнес, без него си за никъде=
И като говорим за това, ето едно клипче където пак се е завихрила
https://www.youtube.com/watch?v=Nw6RDwzhon0
Върнете се в началото Go down
Illnath
Активен
Активен
Illnath


Брой мнения : 127
Точки : 194
Репутация : 0
Дата на регистрация : 12.07.2010
Местожителство : Seattle

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 12:15 pm

абе сърдита сърдита но за последната версия на guitar hero след като ползваха образа на Кърт дори да пее и бон жови... група която Кърт не харесва... Кортни се застъпи яко за него... и направи много голям скандал
Върнете се в началото Go down
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitimeНед Авг 08, 2010 3:33 am

Именно, не винаги е чак такава вещица каквато я изкарват, но пък кой знае, не е наша работа да говорим за някой когото дори не познаваме  Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! 799658
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitimeНед Авг 08, 2010 6:24 am

anemic_royalty написа:
Именно, не винаги е чак такава вещица каквато я изкарват, но пък кой знае, не е наша работа да говорим за някой когото дори не познаваме  Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! 799658

Е, да, но нали известните личности са за това ИЗВЕСТНИ, нали за това толкова се кършат , за да бъдат коментирани. Нормално е. И все пак не се опитвам да изкарвам чак толкова негативен образа и , но след ред нейни ''изпълнения'' и просто като цяло... не ми вдъхва доверие, не ме кефи просто. Има едно такова фалшиво излъчване, има превзетия маниер, който не харесвам въобще у когото и да било. Такъв маниер не отива на никого. Отрицална ми е, защото държи да е прекалено скандална и дори след смъртта на Кърт не се кротна за миг. Щом чак са й отнели родителските права над Франсис... за какво си говорим.
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Sadden
Послушен
Послушен
Sadden


Capricorn Брой мнения : 63
Точки : 66
Репутация : 3
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : Варна

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitimeПон Авг 09, 2010 2:05 pm

Сега знам, че сигурно ще си навлека доста отрицателни мнения по мой адрес, но според мен нещата стоят така. Аз съм голям фен на Кърт и музиката на Нирвана, но няма какво да си кривим душата, той свърши като един боклук и долнопробен наркоман, и наистина остави жена си и детето си сами, в което няма нищо достойно. За това аз не се ровя в детайлите около самоубийството му, а гледам да го помня като позитивния човек от клиповете и концертите.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1238172968
Gabrielle
Дълго Застоял се
Дълго Застоял се
Gabrielle


Брой мнения : 192
Точки : 212
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Местожителство : Space

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitimeПон Авг 09, 2010 2:23 pm

Illnath написа:
абе сърдита сърдита но за последната версия на guitar hero след като ползваха образа на Кърт дори да пее и бон жови... група която Кърт не харесва... Кортни се застъпи яко за него... и направи много голям скандал


Money,money,money..  Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! 854791
Върнете се в началото Go down
http://kasiel.deviantart.com/
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitimeПон Авг 09, 2010 2:36 pm

Е то пък оставаше и да не се застъпи...стига, тва не е особено геройство да се застъпиш за покойния си съпруг.  Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! 129277
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Illnath
Активен
Активен
Illnath


Брой мнения : 127
Точки : 194
Репутация : 0
Дата на регистрация : 12.07.2010
Местожителство : Seattle

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 6:30 am

Kass написа:
Illnath написа:
абе сърдита сърдита но за последната версия на guitar hero след като ползваха образа на Кърт дори да пее и бон жови... група която Кърт не харесва... Кортни се застъпи яко за него... и направи много голям скандал


Money,money,money..  Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! 854791

понякога не всичко опира до парите защото от пордажбите на тази игра тя взиам процент ... така че и в двата случая си получава кинти... едва ли е била с него само щото той е бил Кърт и о виждаш ли след смърта си той ще продължи да е легенда... едва ли го е знаела...

а относно за това че ги е изоставилл... хората се развеждат... зарязват семесйтвата си просто защото в живота име изникнал друг човек или по лошо малтеретират децата си... наскоро в пловдив един татко също се самоуби... има моменти в живота си когато хората просто не могат да продължат... Едва ли Кърт го е направил ,защото му се е искало да заинтригува хората... е можеби, ако той днес беше жив нирвана нямаше да е с чак толкова култув статус... а можеби щеше и да е с по голям,, кой знае... има някой решения които човек си взима сам , които са си само за него,,, може да остави много хора , но не може да се каже че не е подсигурил добре семейството си след смърта си... а сега сигурно дъщеря му е много горда с това, че е единственото дете на Кърт:Р
Върнете се в началото Go down
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitimeСря Сеп 08, 2010 1:12 am

Citizen X написа:
@ anemic_royalty


Единственото, което ме дразни в нея, е че непрекъснато прави някакви малоумни изявления. Помня как веднъж се беше изцепила ''Обичам да правя секс на гроба на Кърт'' ...ъъъ...wtf?!.


Леле! Имам чувството, че тая жена не спира да говори глупости! Хах...да съгласна съм и с други коментари, че е гадно че Кърт я е оставил...но аз лично четох предсмъртното му писмо и лекичко заставам на негова страна...Самоубил се е човека, защо точно никой не знае...оставил си е семейството само и това никой не знае защо...но Къртни вече прекалява с изцепките по негов адрес. Някъде също бях чела някакъв слух, че му била сложила прахта в плюшено мече и не знам още какво. Не казвам, че вярвам на слухове...но Кортни си пада малко като мен принципно- Гаднярка и не се съмнявам да е напарвила нещо подобно! А той толкова я е обичал. Даже имаше един виц какво ще остане след апокалипсиса- хлебарките,някой-си-там и кърт лав (любовта на Кърт)! За умрял човек или добро или нищо! :))) Да вече прекалих! Спирам  Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! 667374
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitimeСря Сеп 08, 2010 5:11 am

anemic_royalty написа:
Всички си знаем, че Кортни си пада малко психо и принципно аз не виждам нищо лошо в това, пък и как да не е, въпреки всичко и тя не е преживяла малко.


Citizen X написа:
Единственото, което ме дразни в нея, е че непрекъснато прави някакви малоумни изявления. Помня как веднъж се беше изцепила ''Обичам да правя секс на гроба на Кърт'' ...ъъъ...wtf?!.

На мен пък точно това ми харесва в нея.
Тя наистина е психо и с някакви такива изявления и думи разбирам защо Кърт я е обичал.
Има нещо ненормално в нея, обаче на мен много ми харесва и затова нямам нищо против нея като характер.
Върнете се в началото Go down
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitimeПет Сеп 10, 2010 7:40 am

Абе, ще ме извинявате за израза, ама има толкова много шибани хуйове, една шибана путка не би трябвало да обира повече помия от колкото останалите.
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitimeПет Сеп 10, 2010 3:48 pm

anemic_royalty написа:
Абе, ще ме извинявате за израза, ама има толкова много шибани хуйове, една шибана путка не би трябвало да обира повече помия от колкото останалите.

Абе я ти и LambofGod се стегнете малко, и спазвайте някаква цензура мамка му даиба...  Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! 799658  Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! 799658  Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! 799658
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitimeСъб Сеп 11, 2010 8:11 am

Citizen X написа:
anemic_royalty написа:
Абе, ще ме извинявате за израза, ама има толкова много шибани хуйове, една шибана путка не би трябвало да обира повече помия от колкото останалите.

Абе я ти и LambofGod се стегнете малко, и спазвайте някаква цензура мамка му даиба...  Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! 799658  Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! 799658  Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! 799658

Ех, опитвах се да се сдържам, опитвах се, ама не става, нямаше по какъв по-добър начин да си изразя мнението ...От село съм и съм за малко, така че ще ме извинявате  Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! 400387
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!    Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кортни Лав: Кърт не беше готин, той ни изостави!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Снимки на Кърт 2
» Картините на Кърт
» Картините на Кърт 2
» Облечи Кърт :D :D :D
» Татуировката на Кърт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Нирвана / Nirvana :: Кърт Доналд Кобейн :: Кортни Лав/Courtney Love-
Идете на: