grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 На Тъмно

Go down 
+2
Nirvana.Addicted
Synaesthesia
6 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

На Тъмно Empty
ПисанеЗаглавие: На Тъмно   На Тъмно Icon_minitimeПон Юли 12, 2010 11:15 am

Харесвате ли магазини ''На Тъмно'' и купувате ли си дрехи оттам? Всъщност задавам този въпрос, понеже аз лично винаги съм била безкрайно доволна оттях, макар че винаги пазарувам само онлайн. Много са коректни, с много ниски и приемливи цени, само дето в онлайн шопа им е малко беден избора, но...винаги си намирам по нещо, което дами хареса.
Единственото нещо, което сериозно ме дразни е , че разновидностите на тениските на нирвана са сведени почти на нула, имаше една единствена, която ГОРЕ ДОЛУ ставаше за нещо и нея си я поръчах преди време именно оттам.
Така че...аз съм ясна.
А вие поръчвате ли си онлайн от На Тъмно? А пазарувате ли в магазините им? И ако не, кои други шопове от този вид харесвате?
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Nirvana.Addicted
Послушен
Послушен
Nirvana.Addicted


Брой мнения : 81
Точки : 161
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010

На Тъмно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На Тъмно   На Тъмно Icon_minitimeВто Юли 13, 2010 5:07 am

Хах,любимия ми магазин :D Наистина в онлайн магазина няма почти нищо,но иначе има доста голямо разнообразие и винаги ще харесаш нещо (:
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

На Тъмно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На Тъмно   На Тъмно Icon_minitimeВто Юли 13, 2010 8:20 am

Аз пък не го харесвам. Прекалено комерсиален за вкусът ми, освен това има една продавачка в Пловдив, която адски много ме дразни, ужасна е! Даже са 2! Има само една симпатяга, която дори не знам дали работи още..
Върнете се в началото Go down
nemesia.
Скучаещ
Скучаещ
nemesia.


Брой мнения : 32
Точки : 33
Репутация : 3
Дата на регистрация : 18.07.2010

На Тъмно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На Тъмно   На Тъмно Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 6:27 am

Мразя го.Супер злобните и заядливи продавачки,не кой знае кви стоки и изобщо-късам си нервите кат се излъжа да посетя тва място.
Върнете се в началото Go down
Nirvana.Addicted
Послушен
Послушен
Nirvana.Addicted


Брой мнения : 81
Точки : 161
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010

На Тъмно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На Тъмно   На Тъмно Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 7:42 am

nemesia. написа:
Супер злобните и заядливи продавачки
И заради тва магазина съква? На Тъмно 440440
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

На Тъмно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На Тъмно   На Тъмно Icon_minitimeПет Авг 13, 2010 4:39 am

Nirvana.Addicted написа:
nemesia. написа:
Супер злобните и заядливи продавачки
И заради тва магазина съква? На Тъмно 440440

Обслужването винаги е много важно, особено за мен..определящ фактор е. Адски много мразя да ми се правят на интересни и надменни, да ме гледат с някакъв поглед ''ти каква си, ма''. Полудявам.
Влизам там само, когато трябва да си купя обица за устната..там има такива каквито ми харесват.
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

На Тъмно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На Тъмно   На Тъмно Icon_minitimeПет Авг 13, 2010 4:53 am

Аз в магазин истински техен на съм стъпвала. Всичко, което си купувам от тях е строго и само по интернет, така че не знам там какво е положението. По телефона по принцип ми се обажда една средно любезна девойка, която последния път ми тресна телефона по средата на разговор, защото тъкмо ми доставиха един пуловер, който бях поръчала, но се отказах в последния момент. Аз съм клиент , и НАЙ-ВЕЧЕ съм клиент, който винаги е бил коректен и си е купувал оттам просто кво ли не, за да имат правото да се държат по тоя начин. Така или иначе клиентът си е клиент , той винаги има повече права. Потребителя преди всичко. Така че хич да не ми се праят, щото оттях пазарувам само щото ми излиза в пъти по-евтино.
Не мисля, че са комерсиални, аз лично оттам мога да си купя неща, които никой да не иска да си купи, така че и тва не ми е проблем.
Но отношението им е верно малко под критика. Плюс това моделите на дрехите в онлайн магазина са явно някви подбрани на принципа ''шуробаджанащина'', като ги гледам кви са... а обявата беше , че търсят млади прилични и стройни... На Тъмно 129277 Аз направо съм поразена.
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

На Тъмно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На Тъмно   На Тъмно Icon_minitimeПет Авг 13, 2010 5:02 am

Aneurysm написа:
.. а обявата беше , че търсят млади прилични и стройни... На Тъмно 129277 Аз направо съм поразена.
смятаай

Някак си..неща от на тъмно винаги ги виждам в/у повече от 1 човек..не винаги, но в повечето случаи..особено, че в Пловдив има само 1 магазин На Тъмно 290778
Върнете се в началото Go down
bog4eto
Новак
Новак
bog4eto


Брой мнения : 12
Точки : 14
Репутация : 0
Дата на регистрация : 27.08.2010
Местожителство : София

На Тъмно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На Тъмно   На Тъмно Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 2:13 pm

В София проблеми нямам.
Тениските на Нирвана не ми харесват,но пък и да ми харесваха предпочитам сама да си измисля щампата.
Продавачките са млади и що-годе търпеливи,дават ти мнения(поне при мен всичко тип-топ мина),а готини дрехи изпадат чат-пат(говоря извън обикновените щампирани тениски).
Откъм аксесоари,книги,дискове проблеми не виждам.

Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000867565170
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

На Тъмно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На Тъмно   На Тъмно Icon_minitimeПон Сеп 13, 2010 7:19 am

Чакайте да ви се похваля, в онлайн магазина на На Тъмно явно има няква нова телефонна операторка, която днес беше толкова свежа готина и любезна, че чак ми идеше да се разплача от щастие на фона на предишните, с които съм разговаряла На Тъмно 799658 Обажда ми се да потвърдя една поръчка и ми вика ''Имаш супер яко име'' и почна да се смее...беше много яка. Ех...
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
haunting.fear
Активен
Активен
haunting.fear


Брой мнения : 106
Точки : 117
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.10.2010

На Тъмно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На Тъмно   На Тъмно Icon_minitimeВто Окт 19, 2010 9:17 am

Едва ли "На Тъмно" може да мине още за метъл шоп..Вътре има повече смъкнярски работи, отколно неща, свързани с рок/метъл музиката. Някви шапки като детски гърненца, някви дънки стил 50 стотинки и тн..Преди не беше зле, когато имаше 3 магазина на кръст- съответно той, О.Ч.З. и Тангра..Но вече конкуренцията си казва думата, а те си седят на същото ниво, да не кажа че пропадат..От години продават едни и същи неща, новите им колекции са почти като старите, някои материи са ужасни..Абе :x ..Аз вече само билети за концерти и книги чат-пат си купувам от там :D ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





На Тъмно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На Тъмно   На Тъмно Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
На Тъмно
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Есенна промоция на На Тъмно

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Under the Ground :: Our Generation ;)-
Идете на: