grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Суеверни ли сте?

Go down 
+5
Gabrielle
dosshu
anemic_royalty
Perfection.
Synaesthesia
9 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Суеверни ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Суеверни ли сте?   Суеверни ли сте? Icon_minitimeПет Юли 23, 2010 4:48 pm

Суеверни ли сте и до каква степен?
Разкажете повече!
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Perfection.
Активен
Активен
Perfection.


Брой мнения : 123
Точки : 121
Репутация : 0
Дата на регистрация : 21.07.2010
Местожителство : The invisible strawberry field.

Суеверни ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Суеверни ли сте?   Суеверни ли сте? Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 4:24 am

Изобщо.

Повече от това какво да му обяснявам?
Върнете се в началото Go down
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

Суеверни ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Суеверни ли сте?   Суеверни ли сте? Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 5:20 am

Бих казала че съм дооооста суеверна, също така вярвам и в разни свръхестествени неща, понеже са ми се случвали разни странни неща, а и съм чувала за други неща които са се случвали на хората.
Но определено мисля, че не трябва напълно да се изключва съществуването на необясними за нас неща.
Върнете се в началото Go down
dosshu
Послушен
Послушен
dosshu


Cancer Брой мнения : 63
Точки : 63
Репутация : 0
Дата на регистрация : 22.07.2010
Възраст : 33

Суеверни ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Суеверни ли сте?   Суеверни ли сте? Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 5:42 am

anemic_royalty написа:
Бих казала че съм дооооста суеверна, също така вярвам и в разни свръхестествени неща, понеже са ми се случвали разни странни неща, а и съм чувала за други неща които са се случвали на хората.
Но определено мисля, че не трябва напълно да се изключва съществуването на необясними за нас неща.

same here
Върнете се в началото Go down
Gabrielle
Дълго Застоял се
Дълго Застоял се
Gabrielle


Брой мнения : 192
Точки : 212
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Местожителство : Space

Суеверни ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Суеверни ли сте?   Суеверни ли сте? Icon_minitimeСъб Авг 14, 2010 12:55 pm

Не съм суеверна,мнението ми се припокрива с онова от темата за съдбата.
Върнете се в началото Go down
http://kasiel.deviantart.com/
Illnath
Активен
Активен
Illnath


Брой мнения : 127
Точки : 194
Репутация : 0
Дата на регистрация : 12.07.2010
Местожителство : Seattle

Суеверни ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Суеверни ли сте?   Суеверни ли сте? Icon_minitimeНед Авг 15, 2010 12:39 pm

Мии аз не съм суеверна... всичко си има някакво обяснение...
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Суеверни ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Суеверни ли сте?   Суеверни ли сте? Icon_minitimeПет Авг 20, 2010 1:30 am

Аз не съм суеверна, по-скоро вярвам в знаците. Някакви неща, с които се сблъсквам съвсем случайно, ми подсказват какво ми предстои..но няма нищо общо със суеверията, особено общоприетите..за черните котки, счупените огледала, подкови, стълби и т.н. Според мен този, който вярва в тези неща е израснал сред баби :)
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Суеверни ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Суеверни ли сте?   Суеверни ли сте? Icon_minitimeПон Сеп 06, 2010 12:12 pm

Аз уж не съм суеверна, пък всеки път си плюя в пазвата... Суеверни ли сте? 460571
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Суеверни ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Суеверни ли сте?   Суеверни ли сте? Icon_minitimeПет Дек 03, 2010 2:16 pm

Не, просто няма как да не ви го опиша това, което ми се случи днес... което е ТОЧНО по темата.
Никога не ми се е случвало, но понеже днес ми се случи и компенсира може би и за миналите случай, в които не е станало...
Днес ми беше един от най-тягавите каръшки дни за цялата година. Без майтап.
Просто едва ли бих могла да вложа в поста си емоцията, с която чувствам изминалия ден.
Към 13h един приятел дойде до нас както се бяхме разбрали, за да ходиме до центъра да си купиме някакъв разклонител за някакви кабели, че утре вечерта вдигаме жица парти у тях и трябваше да отнеса уредбата си там, че да има на кво да дъниме музика...
Отиваме, купуваме го и по едно време минаваме до една сграда, на която беше подпряна стълба и той вика ''Не, че съм суеверен, но няма да мина под тази стълба''. Аз разбира се както винаги вечния инат и вечния бунтар... минавам си като първия пич и след това се прибираме.
Свързваме у тях всичко, готвиме се за купона... обаче кабела на едната ми колона беше малко скъсан и преди няколко месеца си го бях лепила сама. Работеше. Но днес решихме да го залепиме наново, защото явно се беше разместило и колоната не свиреше...
Свързахме кабела наново, мушнах кабела...бам. Уредбата спря да работи. По принцип никой нормален човек не би направил голяма работа от това, че уредбата му е изгоряла ( а тя дори не е изгоряла, само че бачка само на standby...), но за мен е голямо нещо, защото един час прекаран вкъщи без музика е цяло мъчително хилядолетие. Плюс да не говориме, че тая уредба дори няма 2 години , нов модел е , струва майка си и баща си и ми е голямата гордост...
След което бързо я качваме в колата на другарчето, с което направихме белята...след което осъзнаваме, че и на двамата ни паднаха батериите изведнъж и почти нямаше как да се свържеме с никой, за да се опита да я оправи. После ходихме до тях да сложиме телефона му да се зарежда, сменявахме карти , дрън дрън...
Отиваме при един жичкаджия. Гледа я , гледа я... не могъл да я оправи.
Той ни праща при втори. Който е на пичка си лелина в някакво отдалечено село. Решихме, че ще ходиме до там...нямаше как. Той уж голям разбирач голямо нещо. Точно тръгнахме с колата и осъзнахме, че няма нафта... ужас човек. Отидохме, заредихме. Със самото запалване на колата заплющя мега зверския дъжд, който забиваше точно в предното стъкло и карахме с 50 до там, защото чистачките не смогваха. През цялото време стояхме в колата и мълчахме тъпо и слушахме stone sour.
Стигнахме там.. спряхме колата, а там беше най-голямата кал и най-големия порой. Започна да гърми, Трябваше да носиме уредбата в някакви порой.
Въпросния разбирач я отвори и я гледа отвътре сигурно 1 час и установи...че нищо не може да установи.
Той реши да се обади на трети. Отидохме при третия, но го нямаше. Нищо, оставихме му я и казахме на сина му да ни звъннат по-късно да ни кажат дали ще стане. След 2-3 часа се обажда тоя и ми казва, че СПОРЕД НЕГО изгоряла няква интегрална схема, която в най-лошия случай струва 50-60 лева. Отидохме да си я вземем...дъжда стана още по-силен.
НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ се оказа, че при това късо, от което тръгна целия проблем се е прецакал и буфера на приятеля ми. ПЛИЙЗ СЪМБАДИ СЕЙВ МИ...
И сега се оказва, че утре рано рано трябва да ходиме чак до Дупница, при някъв си, който дори не го познаваме, който и той уж много разбирал... като да не говорим, че утре поне 10 човека ще се изсипят за купона, а дори не знаят, че сме преебали музиката.
Така че хора... бъдете суеверни. ЧЕСТНО.................
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Lucy.Fur.
Активен
Активен
Lucy.Fur.


Aries Брой мнения : 94
Точки : 96
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.11.2010
Възраст : 33

Суеверни ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Суеверни ли сте?   Суеверни ли сте? Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 3:15 am

Да си суеверен и да вярваш в свръхестественото са две АБСОЛЮТНО различни неща, нямат нищооооооооо общо. И аз вярвам в свръхестествени неща, обаче 7 години нещастна любов като счупиш огледало. Да, ок, то тогава сестра ми шси умре стара мома, имайки предвид, че през 2009 имаше една седмица, в която почти всеки ден чупеше огледало и то не някви мънички. А тва с петък 13ти. ЛОЛ, аз съм родена тогава, на 7 години рожденния ми ден се пада на петък 13ти. Или на 4. Не помня. И всичките пъти, които черна котка ми е пресичала пътя и деня ми е бил супер як. И неща от сорта на в неделя не се реже коса, не се хвърля боклук. Даааааааааааааааааааааа. Не. Наще са супер мега ужасно дразнещо суеверни и ми е писнало да слушам глупости.
Върнете се в началото Go down
LambOfGod
Активен
Активен
LambOfGod


Pisces Брой мнения : 106
Точки : 112
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : където има картофи

Суеверни ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Суеверни ли сте?   Суеверни ли сте? Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 2:24 am

Ро,к`во стана в края на сметка с купона,много ми е интересно? :Д Суеверни ли сте? 87194
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Суеверни ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Суеверни ли сте?   Суеверни ли сте? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Суеверни ли сте?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Други :: Философски изблици / Размисли / Страсти-
Идете на: