grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Отечествен фронт с Мартин Карбовски

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Отечествен фронт с Мартин Карбовски Empty
ПисанеЗаглавие: Отечествен фронт с Мартин Карбовски   Отечествен фронт с Мартин Карбовски Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 1:30 pm

Отечествен фронт с Мартин Карбовски FjW4aCprgs5vLGVEvZiDwU1bfXnW4n17Z8Uwb0fb26Msa43a3

Отечествен фронт с Мартин Карбовски.

Някой гледа ли го?
Какво мислите за това предаване и за Мартин Карбовски като журналист?
Аз съм му голяма почитателка, харесва ми арогантния саркастичен начин, по който ''украсява'' и описва всяка една помия в наща държава. Обичам да гледам Отечествен фронт и го правя винаги когато мога ( и най-вече когато не забравя)
Пълен респект за работата му на Мартин и само напред.
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
DoReMi
Манияк
Манияк
avatar


Брой мнения : 221
Точки : 246
Репутация : 3
Дата на регистрация : 12.07.2010

Отечествен фронт с Мартин Карбовски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отечествен фронт с Мартин Карбовски   Отечествен фронт с Мартин Карбовски Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 1:56 pm

Харесва ми откакто беше във "Всяка неделя".
Върнете се в началото Go down
Demia
Скучаещ
Скучаещ
Demia


Брой мнения : 36
Точки : 39
Репутация : 0
Дата на регистрация : 24.07.2010

Отечествен фронт с Мартин Карбовски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отечествен фронт с Мартин Карбовски   Отечествен фронт с Мартин Карбовски Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 3:57 pm

Преди доста често го гледах, наистина си върши работата адски добре, но просто сега не гледам телевизия. Вкъщи има 3 телевизора и на 3те се въртят 24часово турски сериали ... Отечествен фронт с Мартин Карбовски 910248
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Отечествен фронт с Мартин Карбовски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отечествен фронт с Мартин Карбовски   Отечествен фронт с Мартин Карбовски Icon_minitimeПет Авг 13, 2010 5:11 am

Много харесвам предаването, начинът на работа и стилът, с който подхожда Карбовски. Харесва ми подбора на теми и критиката, която поднася без цензура. Но скоро не съм го гледала..
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Отечествен фронт с Мартин Карбовски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отечествен фронт с Мартин Карбовски   Отечествен фронт с Мартин Карбовски Icon_minitimeПон Сеп 06, 2010 9:05 am

Мисля днес да си пусна някоя от последните предавания, че доста съм изпуснала и имам да наваксвам.
Няма друго такова предаване нито друг такъв журналист с толкова безупречно заядлив привкус. Реалността щипе много повече от сол на рана, и Мартин го доказва винаги, не с особени усилия! Отечествен фронт с Мартин Карбовски 223246
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
DoReMi
Манияк
Манияк
avatar


Брой мнения : 221
Точки : 246
Репутация : 3
Дата на регистрация : 12.07.2010

Отечествен фронт с Мартин Карбовски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отечествен фронт с Мартин Карбовски   Отечествен фронт с Мартин Карбовски Icon_minitimeСъб Сеп 11, 2010 2:25 pm

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Отечествен фронт с Мартин Карбовски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отечествен фронт с Мартин Карбовски   Отечествен фронт с Мартин Карбовски Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Отечествен фронт с Мартин Карбовски
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» честит рожден ден на Мартин (:

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Други :: Аз съм Българче!-
Идете на: