grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Придобивки

Go down 
+6
MrMoustache
haunting.fear
Гаднярка
nemesia.
Synaesthesia
right in two
10 posters
АвторСъобщение
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeПон Юли 12, 2010 8:33 am

Хайде сега да видим кой какво си има на нашите любимци :P Придобивки 812671
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeПон Юли 12, 2010 8:40 am

Ами аз си имам само една тениска за сега... и сериозно облислям снабдяването със суичър за зимата, ама в тия наще метъл шопове пичовете много се излагат Придобивки 235819
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeНед Юли 18, 2010 3:05 pm

Може да слагате снимки Придобивки 576949
Аз ако имах фотоапарат щях да ви покажа и двете ми тениски, които са уникално добри <3
Върнете се в началото Go down
nemesia.
Скучаещ
Скучаещ
nemesia.


Брой мнения : 32
Точки : 33
Репутация : 3
Дата на регистрация : 18.07.2010

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeНед Юли 18, 2010 5:21 pm

нищо,а не искам да имам.
смятам,че комерсиализирането на изкуството на Нирвана с цел продажби-даже след разпадено и,е малоумно.
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeНед Юли 18, 2010 5:31 pm

nemesia. написа:
нищо,а не искам да имам.
смятам,че комерсиализирането на изкуството на Нирвана с цел продажби-даже след разпадено и,е малоумно.

E,да и ти си прав/а :) Но от чисто фенска гледна точка...на мен лично ми беше изключителна гордост, когато за първи път облякох тениска на Нирвана. Предполагам, че и повечето фенове са се и биха се почувствали по този начин :)
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
nemesia.
Скучаещ
Скучаещ
nemesia.


Брой мнения : 32
Точки : 33
Репутация : 3
Дата на регистрация : 18.07.2010

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeНед Юли 18, 2010 6:06 pm

абе ае аз да не разказвам преди години,като си взех първата тениска на Мейдън (пък даже не ги слушах ) ква гордост беше ... Придобивки 421780
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 10:37 am

Придобивки 85787787
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 1:14 pm

Засега имам само тенисчица... Придобивки 892148
Върнете се в началото Go down
haunting.fear
Активен
Активен
haunting.fear


Брой мнения : 106
Точки : 117
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.10.2010

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 1:52 pm

Еми аз имам доста неща, но певечо вече не ги нося..И аз нз що..Имам 3-4 тениски, от които 1вата ми е направо свещена..Тва ми е 2рата "метълска" тениска, ако мога така да се изразя :D, която съм си купила (първата беше на Калинкин парк за която въобще и не искам да споменавам :D)..Цялата беше на дупки, но аз продължавах да си нося до момента в който майка ми реши, че трябва да зашие дупките и сега е в едно доста смешно състояние...Иначе щампата си е чук, нищо и няма...
От другите едната е поизбеляла и общо взето само една става за носене :D ..
Имам още някви значки, нашивки..
А да, да не забравя най-важното..Стрелката! Но вече не е в мен..Подарих я на един специален човек, който въобще не ги слуша, но просто чувствах, че трябва да му я дам..Докато беше в мен почти не я свалях..Още като си я купих ми беше мн странна..Така и не разбрах защо тая стрелка сочеше нагоре и на нея пишеше Нирвана оО..Но доста си я харесвах..Мислех да си купя нова но никога няма да е същата, така че няма смисъл :) .
Имам Биографията, която ми е подари този същия човек ...
И както повечето от вас някакви касетки от наще XD
Върнете се в началото Go down
MrMoustache
Администратор
Администратор
MrMoustache


Taurus Брой мнения : 893
Точки : 2317
Репутация : 6
Дата на регистрация : 01.08.2010
Възраст : 39
Местожителство : София

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 4:15 am

Аз също имам разни работи.
Тениски 5-6. Първата, която си купих е със същата щампа, като на ChaseTheSun Придобивки 9709
Само че вече бая е избеляла, по-скоро посивяла, но още си я нося - не си я давам за нищо на света Придобивки 799658
Имам и блузи с дълъг ръкав. Но наистина в последните години няма много голямо разнообразие от щампи на Nirvana. Спомням си, като стъпих за първи път в метъл магазин, ми показаха поне 20 различни техни щампи. Както и да е....
Имам CDта, DVDта, аудио-касети също - те повечето им албуми в България бяха издадени на касетка и аз си ги пазя все още.... и си ги слушам Придобивки 794983
Имам един плакат - оргинален де, иначе от списания имам няколко. Имам и едно, като знаме - то е платнено и доста голямо на дължина (може би някъде метър и 55 см). От Италия ми го донесоха едни съученици. Естествено на него "присъства" само Kurt Cobain.
Шапка с козирка, платнена зимна шапка, книги, списания...една значка Придобивки 799658
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 4:23 am

MrMoustache написа:
Аз също имам разни работи.
Тениски 5-6. Първата, която си купих е със същата щампа, като на ChaseTheSun Придобивки 9709
Само че вече бая е избеляла, по-скоро посивяла, но още си я нося - не си я давам за нищо на света Придобивки 799658
Имам и блузи с дълъг ръкав. Но наистина в последните години няма много голямо разнообразие от щампи на Nirvana. Спомням си, като стъпих за първи път в метъл магазин, ми показаха поне 20 различни техни щампи. Както и да е....
Имам CDта, DVDта, аудио-касети също - те повечето им албуми в България бяха издадени на касетка и аз си ги пазя все още.... и си ги слушам Придобивки 794983
Имам един плакат - оргинален де, иначе от списания имам няколко. Имам и едно, като знаме - то е платнено и доста голямо на дължина (може би някъде метър и 55 см). От Италия ми го донесоха едни съученици. Естествено на него "присъства" само Kurt Cobain.
Шапка с козирка, платнена зимна шапка, книги, списания...една значка Придобивки 799658

Направо уби всичко детско в мен Придобивки 799658 Ти си истински фен бе. Далеч съм от мисълта, че само този, който притежава някакви тематични предмети, дрехи и придобивки е истински фен, но повечето хора, които се възхищават на нещо/някого правят точно като теб.
Прав си обаче за едно - вече наистина почти няма разнообразие и дори присъствие на тениски/суитчери на Нирвана по шоповете. Аз тази тениска, за която говориш си я купих преди няколко дни в Пловдив от подлеза под ЖП гарата. Там имаше точно 3 вида, единия го имах, другия беше само с Кърт и третия беше тази, която всъщност си купих. Продавача беше някакъв готин тип, доста любезен и свеж и го разпитах за суитчери с Нирвана, понеже много държа да имам и такъв, но и той както и във всеки друг шоп ми заяви, че с ликът на Нирвана се щампира много малко вече, а за суитчери почти и дума не могло да става.
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
I.can.pretend.
Напредващ
Напредващ
I.can.pretend.


Gemini Брой мнения : 26
Точки : 31
Репутация : 0
Дата на регистрация : 15.11.2010
Възраст : 28
Местожителство : София

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeВто Ное 23, 2010 2:32 am

И аз имам такава тениска!Подариха ми я за Коледа,миналата година.В началото бях адски развълнувана,и почти не я свалях,но в последствие ми писна всеки срещнат,който знае само Smells-а да ми се усмихва и да ми казва "Йее Нирвана".
Иначе наскоро си купих тениска само с Кърт,щампата е доста интересна/нестандартна.И имам медальонче на Кърт..
За щампите не знам,защото съм прекалено малка,но забелязвам,че което е нашумяло в момента-това се продава.Много трудно вече намирам неща на банди като Нирвана,Куин etc ,или ми казват,че са свършили,или че вече не се произвежда.Което е тъпо.Не друго,а тъпо.
Върнете се в началото Go down
http://www.shelfari.com/irenebrontay
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeВто Ное 23, 2010 3:39 am

I.can.pretend. написа:
.Много трудно вече намирам неща на банди като Нирвана,Куин etc ,или ми казват,че са свършили,или че вече не се произвежда.Което е тъпо.Не друго,а тъпо.

Това е едно от нещата, заради които уважавам ''На Тъмно'', защото ако не другаде, то там съм си намирала тениски и на Queen и на Depeche Mode и най-вече на The Cure...откъде подяволите, можеш да си намериш тениска на The Cure? То...ако Нирвана са стара група, The Cure са средновековна.. Придобивки 799658 Но пак си намерих. Нищо, че беше само една...
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeЧет Яну 20, 2011 12:06 pm

Вече си имам 4-та тениска. Ебати гъзарката съм Придобивки 52112
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeЧет Яну 20, 2011 12:35 pm

а книга забравих да спомена че имам и книгае явно аз иам само тениска и книга... нашите не удобряват много че слушам нирвана...може би ако слушах редовно Dire straits или The Beatles щяха да мислят друго....ноо това са фактите...нямам много собствени парички
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeВто Фев 01, 2011 5:18 am

Аз не съм от тези ултра зарибените, където искат да имат всичко на Нирвана..
имам 3 плаката, разни статии /залепени по стените на стаята ми ;д/, книгата и 2 фанелки.. които нося само на 2те най-важни дати - едната на 20.02, а другата на 08.04.
Но понеже едната е прекалено яка и се съмнявам някой да има такава ще ви я покажа..
това е една от най-ценните вещи, които имам и не я давам за нищо на света Придобивки 799658

лице гръб
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeЧет Фев 03, 2011 8:58 am

Ама....отзад е...предсмъртното писмо...кво ме направи ти...откъде я имаш?
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Apple
Напредващ
Напредващ
Apple


Брой мнения : 22
Точки : 31
Репутация : 0
Дата на регистрация : 02.12.2010
Местожителство : Калофер

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 7:34 am

Еми 2 тениски,1 блуза , 4 значки и около 4 плаката lol. Преди яко бях зарибен , наистина яко... ;)
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 9:44 am

BlackHoleSun написа:
Ама....отзад е...предсмъртното писмо...кво ме направи ти...откъде я имаш?
И отпред е много яка, но снимките са смотани, образът не е натрапчив и затова ми харесва.
Намерих я преди около 3-4 години в едно кило!
ДА ЖИВЕЯТ КИЛАТА!
Върнете се в началото Go down
TeenSpirit
Мързеливец
TeenSpirit


Брой мнения : 3
Точки : 3
Репутация : 0
Дата на регистрация : 06.08.2011

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeЧет Май 24, 2012 6:15 am

Имам една тениска, книгата и два плаката
Върнете се в началото Go down
mehdi7
Новак
Новак
mehdi7


Брой мнения : 11
Точки : 19
Репутация : 0
Дата на регистрация : 18.08.2011

Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitimeСъб Авг 31, 2013 3:05 am

Аз имам цели и мечти само за сега **ba dum ts**Придобивки 139212 . Нали смисъла на дрехите и другите джанджурийки които имат общо с Нирвана е да се чуствате повече "нирвански" (или някоя друга група)??? Аз имам една блуза с дълъг ръкаф(няма нищо общо с музика) която ме кара да се чуствам добре или ''нирвански'' или не знам просто как да го обесня.

Иначе имам една цел да си направя китара като Тази на Кърт, аз само трябва да си купя един стратокастър.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Придобивки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Придобивки   Придобивки Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Придобивки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Нирвана / Nirvana :: Nirvana-
Идете на: