grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Може би са те?...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Може би са те?... Empty
ПисанеЗаглавие: Може би са те?...   Може би са те?... Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 12:41 pm

Прекарвала съм много , ама много дълги нощи на покрива на гаража на село , с няколко бутилки бира и евентуално някой желаещ да ми компанира. Не, че съм чакала да ми помаха някое извънземно от шарена летяща чиния, ами просто защото обичам да се взирам и да гледам ли гледам, и да мисля ли мисля...
Аз много силно вярвам, че някъде там има нещо друго. Би било наивно да не вярваме в това...или поне според мен.
Има толкова много очевидци...толкова много доказателства... и май по-логичният въпрос не е ''вярвате ли, че ги има'' , ами...''защо само ни наблюдават'' ...
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
DoReMi
Манияк
Манияк
avatar


Брой мнения : 221
Точки : 246
Репутация : 3
Дата на регистрация : 12.07.2010

Може би са те?... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Може би са те?...   Може би са те?... Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 12:53 pm

Миналата година за малко да ни ударят...
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Може би са те?... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Може би са те?...   Може би са те?... Icon_minitimeНед Авг 01, 2010 5:05 am

Вселената е прекалено необятна, за да си позволим да вярваме в егоистичната глупост, че сме единствени и уникални. Ние не сме върха и крайната цел на еволюцията, ние сме само момент от нея. Там има, има малки и големи, има зелени и червени..на светлинни години от нас има живот, на някоя звезда или на някоя планета..дори може би дори много по-цивилизована раса от нас :)
Върнете се в началото Go down
DoReMi
Манияк
Манияк
avatar


Брой мнения : 221
Точки : 246
Репутация : 3
Дата на регистрация : 12.07.2010

Може би са те?... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Може би са те?...   Може би са те?... Icon_minitimeВто Авг 03, 2010 7:50 am

Който иска да му разказвам мои истории за извънземните да ми пише в скайп.
Върнете се в началото Go down
dosshu
Послушен
Послушен
dosshu


Cancer Брой мнения : 63
Точки : 63
Репутация : 0
Дата на регистрация : 22.07.2010
Възраст : 33

Може би са те?... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Може би са те?...   Може би са те?... Icon_minitimeВто Авг 03, 2010 2:46 pm

от ония дни, направо съм оставил следи в една полянка с тялото си. по цяла вечер лежане там в тревата и взиране в небето. на два пъти имах и компания и нямаше как, зачешахме ги и извънземните. главно скъсах се от смях на разсъжденията на един другар, но аз съм си съвсем сериозен по тая тема. често като по-малък съм виждал странни обекти, като движещи се спр бързо искрящи точки, които изведнъж изчезват. беше си джунгла, докато един ден не гледах по NatGeo, че тва всъщност са сателити в нощното небе, които отразяват слънчевата светлина. сериозно бях тръгнал иначе да звъня за тия обекти. Може би са те?... 235819 Може би са те?... 416888
там са някъде, а дали вече са ни посещавали...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Може би са те?... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Може би са те?...   Може би са те?... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Може би са те?...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Лафец-
Идете на: