grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Историята на вашият ник

Go down 
+8
Char
tania_92lp
Illnath
Perfection.
right in two
blue_skies_f
LambOfGod
Synaesthesia
12 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Историята на вашият ник Empty
ПисанеЗаглавие: Историята на вашият ник   Историята на вашият ник Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 4:18 pm

Разкажете за историята на никът, който ползвате? Как го измислихте, или откъде го взехте? От колко време го ползвате? Какво значи? Къде сте с такъв ник освен тука?
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
LambOfGod
Активен
Активен
LambOfGod


Pisces Брой мнения : 106
Точки : 112
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 29
Местожителство : където има картофи

Историята на вашият ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на вашият ник   Историята на вашият ник Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 4:21 pm

Lamb Of God-философско,много философско Историята на вашият ник 290778

Ми харесва ми как звучи "агнец божий",пък и това е една от любимите ми групи. Историята на вашият ник 184699


Твоят ник откъде идва? :Д
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Историята на вашият ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на вашият ник   Историята на вашият ник Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 4:25 pm

По принцип има точно 3 ника , които ползвам най-сериозно.
С Synaesthesia съм била НАВСЯКЪДЕ и с години. Тоя ник е свещен, ако някой иска да знае кво значи Историята на вашият ник 866222 use google. Но определено все още всеки в нета си ме асоциира с този ник :)
С Aneurysm бях само в скайп известно време, но тъй каот в скайп ги сменям супер бързо, вече много много не се брои...
Northern`Light го ползвах почти година в скайп и почти година в mIRC.
А СмотЛа го сложих спонтанно, щото не ми се мислеше нов ник, а пък онзи ден една мацка ми каза, че съм смотана и на мен идеята ми допадна Историята на вашият ник 971438
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
blue_skies_f
Активен
Активен
blue_skies_f


Брой мнения : 93
Точки : 114
Репутация : 0
Дата на регистрация : 12.07.2010

Историята на вашият ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на вашият ник   Историята на вашият ник Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 4:46 pm

Колкото до моя ник.. Някога в далечните ми тийн години не пропусках лято, без да ида на море.. Имах една приятелка, дето киснехме с нея по плажовете по залез. Лягахме на пясъка и си говорехме, а като легнеш и има само едно място, което би могъл да видиш над себе си. Синьото лятно небе. Без нито облак. Чисто светло синьо. Способно да те накара да се разплачеш. Безкрайно небесно синьо. Та влюбих се в тва небе и от тогава ползвам тоя ник :) Бях на всякъде с него, скайп, мирк, форуми , регистраций. :)
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Историята на вашият ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на вашият ник   Историята на вашият ник Icon_minitimeНед Юли 18, 2010 1:51 am

Аз бях години с nevermind. Не само заради Нирвана, просто това изразява мястото ми тук..няма значение...баща ми ме нарича така до ден днешен.
След това съм имала кратко време постоянно сменяне на никове, докато измисля новият.
right in two е вече най-използваният ник от мен, хрумна ми от една песен, която обожавам, ако я чуете и разберете може би ще познавате най-дълбоките страни от характера ми (: tool - right in two.mp3
Върнете се в началото Go down
Perfection.
Активен
Активен
Perfection.


Брой мнения : 123
Точки : 121
Репутация : 0
Дата на регистрация : 21.07.2010
Местожителство : The invisible strawberry field.

Историята на вашият ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на вашият ник   Историята на вашият ник Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 9:59 am

С тоя ник в момента си се пиша във всеки форум, без изключения. И в скайп бях с него, някъде около месец 2, но там работата е по-различна, сменям ги доста често като се замисля. Иначе не беше баш спонтанно измислянето му, просто си падам лек перфекционист и голям каприз на моменти..стори ми се подходящо.
Върнете се в началото Go down
Illnath
Активен
Активен
Illnath


Брой мнения : 127
Точки : 194
Репутация : 0
Дата на регистрация : 12.07.2010
Местожителство : Seattle

Историята на вашият ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на вашият ник   Историята на вашият ник Icon_minitimeЧет Юли 29, 2010 1:57 pm

Illnath - любовта към бекметъла и северните народи:)
Върнете се в началото Go down
tania_92lp
Новак
Новак
tania_92lp


Cancer Брой мнения : 17
Точки : 17
Репутация : 0
Дата на регистрация : 18.07.2010
Възраст : 31
Местожителство : Пловдив/Стамболийски

Историята на вашият ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на вашият ник   Историята на вашият ник Icon_minitimeНед Авг 01, 2010 9:29 am

С този ник се подвизавам из изнтернет пространството вече 4-5 години. Той олицетворява името, набора и първата ми любима група. Всички регистрации са ми така, както и скайпа
Върнете се в началото Go down
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Историята на вашият ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на вашият ник   Историята на вашият ник Icon_minitimeПон Окт 18, 2010 12:09 pm

right in two написа:
Аз бях години с nevermind. Не само заради Нирвана, просто това изразява мястото ми тук..няма значение...баща ми ме нарича така до ден днешен.
Lol, баща ти те нарича така? Баси кефа. :д

Моят ник идва от Тъмната кула - малък спойлер към тези, които не са я чели- Char е една от малкото думи в Древния език, които имат само едно значение и това значение е "смърт".
Върл фен, какво да кажа...*.*
Този ник вече ми стои от месеци в скайп и във само още един едничък форум освен този.
Върнете се в началото Go down
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Историята на вашият ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на вашият ник   Историята на вашият ник Icon_minitimeПон Окт 18, 2010 2:20 pm

оправдание като направя нещо гадно, а и съм зла за тия години...човек не може да разчита на мен!
иначе за други имена се сещам...бях "черната котка"- щото съм лъв и съм с по-тъмна кожа а и външно лъвовете винаги си личат (блъш)
Върнете се в началото Go down
Бавен_Клошар
Зарибен
Зарибен
Бавен_Клошар


Брой мнения : 48
Точки : 51
Репутация : 0
Дата на регистрация : 18.10.2010

Историята на вашият ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на вашият ник   Историята на вашият ник Icon_minitimeВто Окт 19, 2010 1:05 pm

Citizen X написа:
Разкажете за историята на никът, който ползвате? Как го измислихте, или откъде го взехте? От колко време го ползвате? Какво значи? Къде сте с такъв ник освен тука?

Ами исках да се регистрирам в един култов сайт.. (ИмПулСчИиИиИтУуУ!) Обаче всичките ми стари никове бяха заети .. и реших, че трябва да е нещо противно и глупаво (ГлууУпАвУуУуУ бай импулс админ..
заб. трябва да се пише на ФиеШънСкиИиИ..).. първо си мислих за миризлива мангуста, но реших че мангустата е в женски род.. и си казах... хммм под терасата на едни приятели живее един клошар, който е доста бавен.. и реших да си посветя уникалния ник на него.. мен си ме кефи.. Повечето хора ме знаят като "Бавния клошар.."

Така съм от 2 години горе-долу. Импулс (изтрих го) и Rockplace.forumotion.net
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Историята на вашият ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на вашият ник   Историята на вашият ник Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 5:19 am

Този CitiZen X идва от един филм по действителен случай. За един сериен убиец и изнасилвач. Много си падам по такива...
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
haunting.fear
Активен
Активен
haunting.fear


Брой мнения : 106
Точки : 117
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.10.2010

Историята на вашият ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на вашият ник   Историята на вашият ник Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 3:10 pm

Моя пък го видях в един учебник по английски ..Бяха изредени некви синоними на думи ...Нз що мн ми хареса, че бяха дали на nighmare =haunting fear ...И така ..Навсякъде почти от 3 години съм така..Преди това не си споням кви простотии измислях :D ...Май тва е единственият стойностен, който успях да измъдря ^^..
В стария гот.бг, който отдавна е в небитието се пишех така и в редица други форуми, в които отдавна съм забравила да пиша :D ...
Върнете се в началото Go down
StayAway
Послушен
Послушен
StayAway


Брой мнения : 61
Точки : 66
Репутация : 0
Дата на регистрация : 05.09.2010

Историята на вашият ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на вашият ник   Историята на вашият ник Icon_minitimeЧет Окт 21, 2010 2:11 pm

Citizen X написа:
Този CitiZen X идва от един филм по действителен случай. За един сериен убиец и изнасилвач. Много си падам по такива...
Изгледай "CANNIBAL"...
Stay Away-Странно от къде ли идва..мързеше ме да мисля нов ник Историята на вашият ник 290778, а и тва ми е любимата песен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Историята на вашият ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на вашият ник   Историята на вашият ник Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Историята на вашият ник
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Вашият музикален вкус

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Лафец-
Идете на: