grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Tова го бях учил преди мнооооого време. :)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Тони
Потенциален Флуудър
Потенциален Флуудър
Тони


Брой мнения : 180
Точки : 206
Репутация : 3
Дата на регистрация : 14.07.2010

Tова го бях учил преди мнооооого време. :) Empty
ПисанеЗаглавие: Tова го бях учил преди мнооооого време. :)   Tова го бях учил преди мнооооого време. :) Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 1:52 pm

Веднъж Джуандзъ сънувал, че е пеперуда, която лети. Летяла пеперудата в съня му, летяла, изморила се и кацнала да си почине на едно клонче, където заспала и засънувала, че е Джуандзъ, който спи на поляната и сънува, че е пеперуда. Когато се събудил, Джуандзъ бил напълно объркан, защото не знаел кой е - дали е Джуандзъ, който сънува, че е пеперуда, или е пеперуда, която сънува, че е Джуандзъ… Дали наистина човек не сънува, че сънува, че е човек? Дали всичко онова, което си мисли, че е, не е просто негов сън?
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Tова го бях учил преди мнооооого време. :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tова го бях учил преди мнооооого време. :)   Tова го бях учил преди мнооооого време. :) Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 2:09 pm

Хах, интересно!
Според мен живота ни е просто концентрирана енергия. Никога не съм мислила дали е сън, но със сигурност не е реалност! Сънят е може би паралелен свят на нашето съзнание, още един живот, който живеем!
Но и двата живота не са изживявани от нас хората-същества, а от нас сгъстената енергия-съзнание. Всъщност аз имам много шантави теории за живота, съществуването и сънят, едва ли някой може да ме разбере :D
Върнете се в началото Go down
blue_skies_f
Активен
Активен
blue_skies_f


Брой мнения : 93
Точки : 114
Репутация : 0
Дата на регистрация : 12.07.2010

Tова го бях учил преди мнооооого време. :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tова го бях учил преди мнооооого време. :)   Tова го бях учил преди мнооооого време. :) Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 2:10 pm

Ами не. Като цяло има много теории за човешкия живот, но ти сам избираш в какво да вярваш, ако приемем,че всички човешки животи (ако вярваш в преражданията , наричам и тях човешки животи) са сънища... ние понякога ги помним, тук може би идва реда на дежа вюто.. но като цяло не мисля,че сънуваме. Всеки сам избира какво да разбира под реалност :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Tова го бях учил преди мнооооого време. :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tова го бях учил преди мнооооого време. :)   Tова го бях учил преди мнооооого време. :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Tова го бях учил преди мнооооого време. :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кърт Кобейн е работел по солов албум преди да умре

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Други :: Философски изблици / Размисли / Страсти-
Идете на: