grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Втора употреба?

Go down 
+6
dosshu
tania_92lp
nemesia.
right in two
Gabrielle
Synaesthesia
10 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 3:37 pm

Я да видим сега колко от вас биха си признали на драго сърце дали пазаруват дрехи на едро от магазините за втора употреба, дрехи от европа и прочее...
Предпочитате ли тоя начин на пазаруване и защо?
Или ако не го предпочитате, защо?
Аз лично съм си купувала от там десетки карирани ризи и тениски и съм супер доволна. Признавам си го и не мисля, че има нещо, което би ме спряло да го направя.
За желаещите, дори мога да посоча кои от този вид магазини в София си заслужават Втора употреба? 902905
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Gabrielle
Дълго Застоял се
Дълго Застоял се
Gabrielle


Брой мнения : 192
Точки : 212
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Местожителство : Space

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 4:38 pm

Отбивам се,когато имам време и желание. Намират се много интересни и качествени неща. Има много тениски с готини щампи,скоро попаднах на тениска на Misfits, хаха . Втора употреба? 794983 Обаче пазаруване на едро от тия магазини не смятам,че е препоръчително..
Върнете се в началото Go down
http://kasiel.deviantart.com/
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 4:42 pm

Kass написа:
Отбивам се,когато имам време и желание. Намират се много интересни и качествени неща. Има много тениски с готини щампи,скоро попаднах на тениска на Misfits, хаха . Втора употреба? 794983 Обаче пазаруване на едро от тия магазини не смятам,че е препоръчително..
Защо?
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Gabrielle
Дълго Застоял се
Дълго Застоял се
Gabrielle


Брой мнения : 192
Точки : 212
Репутация : 0
Дата на регистрация : 13.07.2010
Местожителство : Space

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 4:55 pm

Еми, от къде знаеш какъв човек ги е носил преди това ? Малко е съмнително.. иначе нищо против,отбелязах го от хигиенни съображения. Втора употреба? 794983
Върнете се в началото Go down
http://kasiel.deviantart.com/
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 5:04 pm

Kass написа:
Еми, от къде знаеш какъв човек ги е носил преди това ? Малко е съмнително.. иначе нищо против,отбелязах го от хигиенни съображения. Втора употреба? 794983


еми те дрехите, които си купуваш независимо дали нови или втора употреба се перат винаги доколкото знам :)
Притесняваш се за глупости според мен. По-скоро се плаши от кармата , която може да те застигне директно от човека, който е носел тия дрехи преди тебе Втора употреба? 799658 Втора употреба? 799658
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 1:28 am

Kass написа:
Еми, от къде знаеш какъв човек ги е носил преди това ? Малко е съмнително.. иначе нищо против,отбелязах го от хигиенни съображения. Втора употреба? 794983

Дрехите от такива магазини минават през специални складове и фабрики и биват почиствани със специални препарати, преди да бъдат разпратени по магазините. Това не бива да притеснява никого ;)
Освен това, да не мислите че новите дрешки са супер чисти :D

Лично аз пазарувам само дрехи втора ръка и не помня от кога не съм си купувала нови. И спокойно мога да ви кажа защо..
1во - Много по-евтино е и можеш да си позволиш огромен гардероб
2ро - Качеството е на абсолютно високо ниво и нося любими дрехи от преди няколко години, примерно
3ти - Доста е трудно да видиш някой с нещо, което имаш и ти. А за мен това е МНОГО важно, аз съм чудовище от тази гледна точка и пазя индивуалността си много строго.
4то - Обличам се марково и интересно, което много си ми харесва.
5то - запознаваш се с интересни хора в магазините :D

Единствените отрицателни страни са, че няма размери и че може да намериш нещо скъсано или леке, което не може да се изпере. Но с годините обикаляне, тези проблеми се премахват..

Препоръчвам ви тези магазини ;]]
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 1:49 am

Да бе брат и аз съм попадала много често на маркови дрехи, а последния път попаднах на чисто нова тениска с некъв байкър отпред тениската е просто убиец и е толкова нова, че то направо си личи. Беше като чистак нова. Да не говориме за огромното разнообразие от карирани ризи , които по обикновените магазини можеш да си позволиш една, защото са от 30 лева на горе, а във втората употреба влизам с 30 лева и излизам с 10 ризи....всчиките ризи са ми оттам. И аз съм супер доволна, не мисля да прекратявам пазаруването си в такъв тип магазини. Втора употреба? 534131
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 2:00 am

Аз се сетих кога запоследно съм пазарувала от нов магазин!
Беше преди година и половина, обикалях с една приятелка, която не харесва дрехи втора ръка и влезнахме в еддно малко магазинче и аз си разглеждам такава. Попаднах на някъв супер як потник, черно-бял на калинки, свободен, супер як..гледам етикета - 30 лв и изпаднах в някъв ужас..но имах парите и си го взех, просто се бях влюбила. Обаче още си го нося, не се е скъсал, като по чудо! Имам късмет явно ^^
Върнете се в началото Go down
nemesia.
Скучаещ
Скучаещ
nemesia.


Брой мнения : 32
Точки : 33
Репутация : 3
Дата на регистрация : 18.07.2010

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 6:22 am

Значи аз 2 пъти съм ходила с приятелки и колкото и да ми беше противно си взех една пола и 2 тениски ,които в последствие ми станаха любимите дрехи Втора употреба? 798372
общо взето аз се обличам по-твърде характерен начин и ако знаех ,че в тия магазини има неща по мой вкус,пак бих се престрашила.
Върнете се в началото Go down
tania_92lp
Новак
Новак
tania_92lp


Cancer Брой мнения : 17
Точки : 17
Репутация : 0
Дата на регистрация : 18.07.2010
Възраст : 31
Местожителство : Пловдив/Стамболийски

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 12:31 pm

Хм.... Преди години баба ми си пазаруваше от там и аз ходих с нея. Имаше 1 кашон с плюшки и аз все си харесвах по някоя Втора употреба? 799658 Бяха супер евтини в сравнение с другите магазини за играчки. Иначе мисля че баба ми е взимала 2-3 тениски от там.
Върнете се в началото Go down
dosshu
Послушен
Послушен
dosshu


Cancer Брой мнения : 63
Точки : 63
Репутация : 0
Дата на регистрация : 22.07.2010
Възраст : 33

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeВто Авг 10, 2010 6:37 am

намират се такива бижута просто Втора употреба? 318359 в последно време само 2ра ръка дрехи си нося. къде от магазините second hand, къде си набавям някои стари дрехи от чичовците си, дет вече не носят и ме изкефят и така. рядко, сега да съм си взел "чистак-бърсак" нещо.
Върнете се в началото Go down
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeВто Авг 10, 2010 9:33 am

Ауу, обожавам втората употреба :D
Колкото и странно да звучи на някой там намирам по-хубави неща на заничително по-малка цена(като 50 стотинки :D), а това че някой друг ги е носил не ми е никакъв проблем, те наистина се почиства преди това, а и като си ги вземеш пак можеш да ги изпереш.Да не говорим, че понякога има и доста маркови неща, за любителите на такива.
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeВто Авг 10, 2010 10:18 am

Да, аз съм попадала на маркови стоки там. Има си етикет, пише си къде е произведено и просто си личи по качеството. Последния път си взех една тениска, която беше просто чистак нова, с няква щампа на байкър отпред и някви графити отзад, и беше 4 лева. Беше толкова нова, че етикета й лъщеше още. Просто ми е някаква мания, имам ли средно от около 10 до 20-30 лева влизам вътре и излизам с чували буквално.
Най-забавното обаче е, че в София съм се натъквала на магазини втора употреба , където цените са направо страшилище..сякаш си влязъл в магазин за нови стоки Втора употреба? 799658
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeВто Авг 10, 2010 10:41 am

Е, аз принципно ходя на един който, когато го заредят с нова стока е по-скъпо, но към края има по 1лев килограма, а после по 50 стотинки на дреха.А и както казваш има някои дрехи, които са си като нови, докато понякога от магазините като си ги вземеш вече са скъсани, както ми се случи с едно дънки, така че това не е въпрос на качество.
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 2:31 pm

anemic_royalty написа:
Е, аз принципно ходя на един който, когато го заредят с нова стока е по-скъпо, но към края има по 1лев килограма, а после по 50 стотинки на дреха.

zig-zag? Втора употреба? 400387
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 2:35 pm

ПП.: Втора употреба? 400387 > баси яката емотиконаа, честноооо

Втора употреба? 400387 Втора употреба? 400387 Втора употреба? 400387 Втора употреба? 400387

Втора употреба? 3141 супер ме кефи
Върнете се в началото Go down
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 2:48 pm

right in two написа:
anemic_royalty написа:
Е, аз принципно ходя на един който, когато го заредят с нова стока е по-скъпо, но към края има по 1лев килограма, а после по 50 стотинки на дреха.

zig-zag? Втора употреба? 400387
Същите, хаха, много мания е там просто. Втора употреба? 518556
Върнете се в началото Go down
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 3:00 pm

признай, че емотиконата размазва.
Върнете се в началото Go down
anemic_royalty
Манияк
Манияк
anemic_royalty


Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Репутация : 9
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 32

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 4:41 pm

right in two написа:
признай, че емотиконата размазва.
Само не ме бий :D
Втора употреба? 400387 много е перверза обаче, но стига толкова off topic
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeЧет Авг 12, 2010 9:51 pm

Ох сега като се замисля даже нямам търпение...За моя голяма жалост обаче в тоя моя прекрасен град , доколкото знам май остана точно един НАИСТИНА долнопробен магазин (силно казано) за ''Дрехи от Европа'', обаче там положението май е наистина под всякаква критика. В големите градове тия магазини са доста по-добри и полезни. Докато тука са някакви тоталните боклуци, на мене всички дрехи втора употреба са ми от София... И Перник.
В Перник има един голям на смаата ЖП гара и винаги като чакам някакъв влак и имам в мене някакъв кеш се ръгвам там докато влака не присингне...няма спасение Втора употреба? 482300 Оттак си купих най-яката карирана ризка с къс ръкав, беше нещо като любов от пръв поглед. И най-яката ми тениска също е оттам. Оф тряа да отида ебаси... Втора употреба? 926339
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
haunting.fear
Активен
Активен
haunting.fear


Брой мнения : 106
Точки : 117
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.10.2010

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 8:11 am

Честно казано преди бях доста против, но откакто баща ми ми показа един...Леле сяка седмица ходя там ...Той даже вече съжалява, че ми го е показал, доста се зарибих :D ...Сега голямата ми мечта е да си взема няква рокерия, ама все няма...Иначе относто тениски и ризи си има огромно разнообразие...Панталони рядко ми харесват от там..
Тоя магазин е як, ама има и такива дето са си дооста зле..С една фр им викаме "дрехи от умрели" хХ...Точно в тия да те е гнус да влезнеш...Обаче като се замисля повечето вече се пооправиха, преди всички бяха такива и едва ли не беше срамно да си пазаруваш 2ра ръка..
Иначе както казах най-голям мерак ми е да си зема некво кожено яке, някво яко и запазено...Ако някой знае къде има по София да казва, шот аз вече съм се отчаяла ;(
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeВто Фев 15, 2011 10:30 am

Ама вие осъзнавате ли какво става? ИДВА ПРОЛЕТ!!! Което обезателно значи...шопиииинг.
Като изключиме факта, че в момента нямам една стотинка...аз обаче съм изпълнена с желание и надежда и знам, че щом ми мине рождения ден ще има много голямо и подробно посещение из пернишките втори употреби Втора употреба? 799658
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
panic.at.the.graveyard
Мързеливец
panic.at.the.graveyard


Брой мнения : 3
Точки : 3
Репутация : 0
Дата на регистрация : 24.09.2011
Местожителство : Варна

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 7:20 am

Много хора смятат , че за да си купуваш от втората употреба трябва да си беден ми не е така просто си умен бате ;д вместо да даваш 20 лева за един кирлив потник можеш да си купиш 20 потника за 10 лева !! Много често ходя там ... направо си е пристрастяващо ;д
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitimeВто Апр 24, 2012 2:47 am

В Шик Шик на Красно Село е същото Втора употреба? 421780
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
mehdi7
Новак
Новак
mehdi7


Брой мнения : 11
Точки : 19
Репутация : 0
Дата на регистрация : 18.08.2011

Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: le.me   Втора употреба? Icon_minitimeВто Сеп 03, 2013 1:21 pm

Аз не съм добре запознат как вървят нещата в България защото съм живял в село и нямаше такива животни при нас, но вече от бая време живея в чужбина и тук има супер яки неща във вторите употреби. Понякога правят и едни пазарчета дето са много яки.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Втора употреба? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Втора употреба?   Втора употреба? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Втора употреба?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Under the Ground :: Our Generation ;)-
Идете на: