grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Тъжно, но факт.

Go down 
+5
Perfection.
Demia
nirvancheto
right in two
Synaesthesia
9 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Тъжно, но факт. Empty
ПисанеЗаглавие: Тъжно, но факт.   Тъжно, но факт. Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 9:45 am

Това лято със сигурност ще бъде запомнено от феновете на жицата и всичките и поджанрове у нас. Най-великите групи се разписаха подред пред очите на безброй почитатели. Изляха се стотици литри бира и шарените прожектори щастливо свиткаха в десетки хиляди радностно опулени лица пеейки добре познати текстове. Фестивала Sonisphere си беше цяло дългоочаквано чудо на територията на нашата страна и можем вече гордо да пъчим гърди , че и тук са забивали групи като Рамщайн, Металика (които обаче са идвали и преди това) , Алис ин чейнс, Мегадет, Слеър, Антракс, Меноуър и т.н.
Една приказка с щастлив край, след препълнения софийски център и дивите чалги пред самия Александър Невски , Sonisphere беше точно като плесница на нос.
Евала! Евала на организаторите, евала на спонсорите, евала на групите, евала на публиката.
Много хубаво, че такива неща взеха да се случват и тука.
И навред радостта и респекта , който пробуди в мен този фестивал ми поднесе и малка доза тъга. Тъга за това, че аз никога няма да видя любимата си група да забива лайф... и не просто в България, ами никъде.
И за съжаление определението ''Никога'', тука се ползва с голяма сила и с подчертано главно ''Н''.
Е...шанс. Една мечта е вечна, само когато си остане несбъдната. :)
Така че...peace
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
right in two
Манияк
Манияк
right in two


Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Репутация : 7
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 30
Местожителство : Пловдив, България

Тъжно, но факт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжно, но факт.   Тъжно, но факт. Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 10:14 am

Да, аз също много пъти съм мислила над това. Печално е как такава група няма да се види и чуе повече никога. Но сме длъжни да се примирим..даже смятам, че за много фенове това е причината, толкова да обичат Нирвана.
Да мислим позитивно, нали затова са така велики <3
Върнете се в началото Go down
nirvancheto
Мързеливец
nirvancheto


Брой мнения : 6
Точки : 6
Репутация : 0
Дата на регистрация : 17.07.2010

Тъжно, но факт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжно, но факт.   Тъжно, но факт. Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 4:01 pm

една приятелка ме беше питала ако имах машина на времето в бъдещето или в миналото бих отишла и за какво! отговорих и че бих се върнала с 15 назад в миналото само за да присъствам на коцерт на Кърт с Нирвана.. тва ми е нещо като мечта и да сигурна съм че няма да умре точно защото няма да се сбъдне..
Върнете се в началото Go down
Demia
Скучаещ
Скучаещ
Demia


Брой мнения : 36
Точки : 39
Репутация : 0
Дата на регистрация : 24.07.2010

Тъжно, но факт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжно, но факт.   Тъжно, но факт. Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 3:00 pm

Наистина това лято ще бъде запомнящо се, адски много исках да обиколя всичките концерти, но просто нямах възможност. Най-много ме беше яд за Алис ин чейнс. На Металика бях през 2008 и не останах много впечатлена.
Върнете се в началото Go down
Perfection.
Активен
Активен
Perfection.


Брой мнения : 123
Точки : 121
Репутация : 0
Дата на регистрация : 21.07.2010
Местожителство : The invisible strawberry field.

Тъжно, но факт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжно, но факт.   Тъжно, но факт. Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 4:09 pm

Представете си наистина ако Нирвана, с пълния си първоначален състав, свиреха на сцената до Алис Ин Чейнс. За някои това щеше да е равно на "господ проведе личен разговор с мен, след което ми изсвири любимата си песен"..да ама не, наистина тъжно.
Върнете се в началото Go down
Demia
Скучаещ
Скучаещ
Demia


Брой мнения : 36
Точки : 39
Репутация : 0
Дата на регистрация : 24.07.2010

Тъжно, но факт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжно, но факт.   Тъжно, но факт. Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 4:25 pm

Perfection. написа:
Представете си наистина ако Нирвана, с пълния си първоначален състав, свиреха на сцената до Алис Ин Чейнс. За някои това щеше да е равно на "господ проведе личен разговор с мен, след което ми изсвири любимата си песен"..да ама не, наистина тъжно.

Абсолютно си права :Х
Върнете се в началото Go down
dosshu
Послушен
Послушен
dosshu


Cancer Брой мнения : 63
Точки : 63
Репутация : 0
Дата на регистрация : 22.07.2010
Възраст : 33

Тъжно, но факт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжно, но факт.   Тъжно, но факт. Icon_minitimeНед Юли 25, 2010 2:38 am

ех исках на alice и дори на stone sour да се ява.
нирвана с концерт!? хмм, ама аз там ще умра май. докато трае концерта, ще съм си на духовна енергия и няма да усетя изтощението, щото няма да има такова викане , такова скачане. после тялото ми ще откаже.
Върнете се в началото Go down
Perfection.
Активен
Активен
Perfection.


Брой мнения : 123
Точки : 121
Репутация : 0
Дата на регистрация : 21.07.2010
Местожителство : The invisible strawberry field.

Тъжно, но факт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжно, но факт.   Тъжно, но факт. Icon_minitimeНед Юли 25, 2010 5:00 am

Една приятелка беше казала така, само че за една друга група " Те ако дойдат, още преди да са излезнали на сцената ще трябва да ме изнасят с линейка, сигурно ще припадна преди да съм ги видяла..каква ирония. " Та тук се получава абсолютно същото ;д
Върнете се в началото Go down
haunting.fear
Активен
Активен
haunting.fear


Брой мнения : 106
Точки : 117
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.10.2010

Тъжно, но факт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжно, но факт.   Тъжно, но факт. Icon_minitimeСря Окт 27, 2010 12:38 pm

Мда наистина беше мега яко, че дойдоха Алис..Аз още не мога да повярвам, че такава група ни посети...Нищо, че публиката като цяло си беше позамряла и всички чакаха Дъ Годс ъф Метъл ,демек Меноуър, аз бях най-отпред и си се усещаше атмосферата..Пяхме с пълни гърла и никога няма да забравя как някакво момче пред мен дигна един лист, на който пишеше Would? с големи букви докато я свиреха..Толкова яко ми стана..И в интерес на истината през цялото време си мислех какво щеше да е ако свиреха на една сцена с Нирвана..
Иначе факта, че никога няма ги видя на живо го приемам винаги малко на ебавка..Като ми зададат тоя въпрос казвам :"Еми кво, то повечето групи, които слушам са се разпаднали или някой от членовете е умрел".. или "Е, поне няма да давам пари за много концерти :D " ..Но тва на ебавка нали... Според мен магията на вече разпадналите се групи се състои точно в това..Да не можеш да ги видиш повече..Нещо като богове..А някой някога виждал ли е Бог? (малко странен въпрос от моята уста, при положение че съм атеист :D , нищо то просто беше за сравнение )..
Всеки може да гледа някоя нова група на живо и тя да му стане любима..Трудното е да се запалиш от записи и да знаеш, че имаш само тях..
Върнете се в началото Go down
Rape Me
Скучаещ
Скучаещ
Rape Me


Брой мнения : 31
Точки : 31
Репутация : 0
Дата на регистрация : 19.11.2010
Местожителство : там някъде на запад

Тъжно, но факт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжно, но факт.   Тъжно, но факт. Icon_minitimeПон Ное 29, 2010 12:19 pm

Абе да много се изкефих на Металика и ако някой помни на антракта между Магадет и Слейър на мониторите пуснаха Смеллс-а при което аз стоях като вцепенена и седях и гледах и ей тогава осъзнах че никога няма да имам шанса да си сложа тениската на Нирвана , медальончето , значките (неща които нося всеки ден , но ...) и да си хвана автобуса , приятелката и да подскачаме все едно имаме спешна нужда от тоалетна на стадиона докато чакаме Нирвана и Кърт да излезе с Френдера и да запее просто тва ми е цел в живота , сънуваала съм го , няколко пъти , пееше Он а Плейн и на съм си беше уникално , за на живо не искам и да си мисля колко брутално ще е Тъжно, но факт. 18982
Върнете се в началото Go down
Гаднярка
Активен
Активен
Гаднярка


Брой мнения : 145
Точки : 157
Репутация : 0
Дата на регистрация : 07.09.2010

Тъжно, но факт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжно, но факт.   Тъжно, но факт. Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 2:07 pm

Да! Наистина впечатляващо въздействат тези събития на всички почитатели на тоя вид музика..и дори повечето хора да не харесват Нирвана според мен би им било интересно да видят колко са атрактивни и различни, шантави, но идеални.........леле ако беше жив Кърт и имах възможността да го видя ( а аз задължително щях да я имам) дори и на 54м а не на 4 от мен просто щях да се самоубия..да слушам песните ей така на живо...направо щях да издъхна...може би това си го представям защото знам че никога не би се случило, ноо може би наистина би станало така...не знам...........
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъжно, но факт. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжно, но факт.   Тъжно, но факт. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тъжно, но факт.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Чудовището е факт!
» Съдба? Факт или просто удобно извинение.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Нирвана / Nirvana :: Nirvana-
Идете на: