grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как танцувате?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
pobesnela
Напредващ
Напредващ
pobesnela


Брой мнения : 21
Точки : 28
Репутация : 3
Дата на регистрация : 13.12.2011

Как танцувате? Empty
ПисанеЗаглавие: Как танцувате?   Как танцувате? Icon_minitimeВто Дек 13, 2011 11:30 am

Здравейте,
Нова съм във форума, както виждате. Въпросът ми може да ви се стори глупав, но мен са ме учили, че "с питане и до Цариград се стига" (разбира се, може да се спори дали някога Инстанбул/Константинопол се е казвал така - българска му работа).
Та кой как се справя с предаването на щафетата? Как танцувате? 98284 Приятното при Нирвана е, че възприемането на текста в песните зависи много от способността на слушателя да тълкува метафорите на неповторимата "кралска особа" Кърт. Както и да е запознат с биографията му. Изхождайки от това (нарочен пример с Нирвана) става ясно, че на всеки различно му идва да направи, когато дойде онзи кулминационен момент. Как танцувате? 3141 Аз отказвам да повярвам, че когато слушате Кърт просто поклащате глава и правите някакво флегматично движение с ръка - " Как танцувате? 892262 ".
Има срамежливи грънджари и грънджарки, които ги е срам от песента "Rape Me". Просто защото не могат да тълкуват. Такива много обичам да ги поздравявам с "In Bloom". ^.^
Тази тема я отварям, за да си признаем всички как поне един път сме изкуфяли лудо. Пак казвам - не мога да си представя грънджари с бунтарски дух просто да махат с ръце и да клатят глава.
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Как танцувате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как танцувате?   Как танцувате? Icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:10 am

Аз ... не мога да танцувам... Как танцувате? 460571
Никога не съм могла.
Но за сметка на това след прилично количество хмелена пенлива течност мога да се поклащам, напред назад, настрани, надолу нагоре, мога да скачам, да въртя очи, да правя нечленоразделни движения с крайниците си, които обаче никога не са координирани.
Друго? Как танцувате? 799658 Как танцувате? 52112
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
pobesnela
Напредващ
Напредващ
pobesnela


Брой мнения : 21
Точки : 28
Репутация : 3
Дата на регистрация : 13.12.2011

Как танцувате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как танцувате?   Как танцувате? Icon_minitimeПон Апр 23, 2012 10:14 am

Аз и без пенливата правя нещо много по-страшно от: „Как танцувате? 52112“. И от това: https://www.youtube.com/watch?v=580_ZEmxz7g. Как танцувате? 799658
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Как танцувате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как танцувате?   Как танцувате? Icon_minitimeПон Апр 23, 2012 2:32 pm

Ти на това танц ли му викаш ? Как танцувате? 799658
Това не е танц, това е протест Как танцувате? 855233
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
pobesnela
Напредващ
Напредващ
pobesnela


Брой мнения : 21
Точки : 28
Репутация : 3
Дата на регистрация : 13.12.2011

Как танцувате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как танцувате?   Как танцувате? Icon_minitimeВто Апр 24, 2012 9:04 am

Synaesthesia написа:
Ти на това танц ли му викаш ? Как танцувате? 799658
Това не е танц, това е протест Как танцувате? 855233

Да. Танц е всяко съгласувано движение с това на ритъма на музиката. ^.^
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Как танцувате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как танцувате?   Как танцувате? Icon_minitimeВто Апр 24, 2012 11:43 am

Да, тоест...
за пореден път ме убеждаваш, че не го мога това Как танцувате? 799658
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Veren
Скучаещ
Скучаещ
Veren


Taurus Брой мнения : 31
Точки : 40
Репутация : 0
Дата на регистрация : 01.12.2010
Възраст : 36
Местожителство : Пловдив

Как танцувате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как танцувате?   Как танцувате? Icon_minitimeВто Апр 24, 2012 5:55 pm

Ооооо като пощурял!!!
Мятат се ръце крака... хвърчат от мен пот и косми, но някак си успявам да изкарам нещо смислено и даже различно, а когато съм с един приятел така се раздаваме, че просто нямаме равни!!!
Човек трябва просто да се отпусне, да пие 1-2 пиенета, да е на кеф с музиката да не му пука, че го гледат. Аз съм 194см висок и тежа 120 кг и се виждам много добре по денс местата, където ходя, но съм освободен от предразсъдъци и се съсипвам да танцюга :-)))))
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как танцувате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как танцувате?   Как танцувате? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как танцувате?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Гръндж :: Гръндж-
Идете на: