grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Рок кафета.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Рок кафета. Empty
ПисанеЗаглавие: Рок кафета.   Рок кафета. Icon_minitimeПет Фев 11, 2011 1:12 pm

Имате ли във вашия град, или поне в близост до вашия град някакви рок кафета? Барове, заведения? Тук в нашият град е абсурд, но преди 3-4 дена ходихме в Перник в някакво рок кафе, и то КВАРТАЛНО...не беше в центъра да кажеш...беше доста малко като размери, тесничко. Но пък беше изпипано, и даже има музикални инструменти, които всеки по желание може да ползва (стига да може да ползва разбира се) Някви пичове забиваха някъв шумен дразнещ хеви метъл, но пък беше яко. Мисля скоро пак да ходиме.
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Neli
Активен
Активен
Neli


Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Репутация : 0
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 30

Рок кафета. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок кафета.   Рок кафета. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 12:17 pm

В София има ранзи такива нещица, ама освен клубовете повечето други са много долнопробни и ходят разни отрепки или аз все по такова време съм ги улучвала ХД...
Върнете се в началото Go down
http://nirvanabg.deviantart.com/
Char
Администратор
Администратор
Char


Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Репутация : 3
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 31

Рок кафета. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок кафета.   Рок кафета. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 2:38 pm

Таман се връщам от най-новото- сиреч Spirit of rock, където един приятел е барман. Приятно е, обаче тъй като не е на центъра, май няма голяма посещаемост.
Иначе бумът в после дно време е Burning sound- всеки го знае, всеки запоства там и всеки е запознат със НЕПРОБУДНИЯ сън на Емо (бармана), който си спи там и буквално живее там. И аз съм оставала и има страхотна атмосфера и тесен диван.
Както и сутиен на тавана и знаменца и снимки по стените, приятно е, макар че Емо е глем- рокер, (уви, никакъв гръндж за мен, но пък ми е пускал Флойд) но поне не дава да се пускат супер-гига-тежки блек мелници в заведението. И е пич.^^
За Кантара....няма да говоря. Един доста по-хард вариант на Бърнинга. Но не е за приказване.
Имаме си и едно-две заведения, именувани "блус барове"- тихички и закътани.
Имахме си и "Зона 51"- преди сто години, тя беше най-известното такова заведение- но я закриха. Беше голям траур :Д
А, имаме си и "Нострадамус", където все още не съм ходила. И да не забравя култовото- "Усмивка". ИМа плакат с пияни мъже, на който пише "Не им се сърдете- те друго не умеят". :ДДД
та, напоследък във Варна вървим към тенденцията да отваряме нови и нови барчета..

P.S. И, естествено, все по-редовно се правят концерти. Повечето на познати и познати на познати, но все пак ис найс.


Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Рок кафета. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рок кафета.   Рок кафета. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Рок кафета.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Общи :: Лафец-
Идете на: