grunge-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Български форум за Grunge
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Slayer (thrash metal) !

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Apple
Напредващ
Напредващ
Apple


Брой мнения : 22
Точки : 31
Репутация : 0
Дата на регистрация : 02.12.2010
Местожителство : Калофер

Slayer (thrash metal) ! Empty
ПисанеЗаглавие: Slayer (thrash metal) !   Slayer (thrash metal) ! Icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 7:41 am

Ще ви оставя да дерзаете по тази тема а аз само ще оправя 1 поздрав за почитатели ;) :
...
Върнете се в началото Go down
MrMoustache
Администратор
Администратор
MrMoustache


Taurus Брой мнения : 893
Точки : 2317
Репутация : 6
Дата на регистрация : 01.08.2010
Възраст : 39
Местожителство : София

Slayer (thrash metal) ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slayer (thrash metal) !   Slayer (thrash metal) ! Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 11:03 am

Да, Slayer са велики Slayer (thrash metal) ! 52112
Аз лично се кефя на всичките им албуми, но все пак най-голяма "слабост" ми е God Hates Us All. Той е първият техен албум, който чух. Интересното при него е, че беше издаден на 11 Септември 2001 (ако си спомняте събитията от този ден). Даже в едно интервю бяха попитали Kerry King, дали щеше да сменят заглавието на албума, ако издаването му примерно се беше забавило с някой и друг ден. Той май не беше много утвърдителен, че би го сменил.
А ето тази песен от него си ми е най-любима.

https://www.youtube.com/watch?v=i_ZUHfmvG6w
Върнете се в началото Go down
Synaesthesia
Администратор
Администратор
Synaesthesia


Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Репутация : 0
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 34
Местожителство : grungeland

Slayer (thrash metal) ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slayer (thrash metal) !   Slayer (thrash metal) ! Icon_minitimeПон Фев 14, 2011 1:00 pm

Не си падам по такива. Тоест, аз понеже съм на моменти...и за много неща съм си казвала ''ауе тва не ме кефи въобще'', пък след 1 година примерно съм супер зарибена. Но не знам аз съм прекалено сантиментален тип, баси аз боготворя the Smiths...хич не съм за такива...траш, дет, блек работи...че понякога и хеви метъла ми е гаден, та кво остава за тва... но опитвала съм . определено. Доста от приятелите ми слушат Слеър, ама... it's not my thing you know... иначе няма лошо. Slayer (thrash metal) ! 824150
Върнете се в началото Go down
https://grunge-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Slayer (thrash metal) ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slayer (thrash metal) !   Slayer (thrash metal) ! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Slayer (thrash metal) !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Funny!!! Heavy Metal History :D

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
grunge-bg :: Музика :: Друга Музика-
Идете на: